skuushanaas probleemas

Aizsāka miss skuveklis 

miss skuveklis
skuushanaas probleemas
16.03.2006 14:09
man ir probleemas! tikko noskuwu kaajinjas un taa suurst...:( domaaju-uzsmeereeshu Johnsons baby oil , bet atkal suurst, tad ieraudziiju kkaadu Garnier body cocoon un riskeeju! tagad tik traki wairs naw, bet taapat bikinj niez!:( kapeec tas taa un ko man dariit lai neniezeetu? wai warat ieteikt labaakos jkaaju skuushanas panjeemienus???
.................
Re: skuushanaas probleemas
16.03.2006 15:35
Skujot kâjas,izmanto speciâlâs skûðanâs putas vai arî kâjâ jâbût labi mitrâ,.Un nevajag pa vienu vietiòu braukt vairâkað reizes.Arî man tâ ir bijis,kad cenðos uz âtro noskût,neievçrojot visas ðîs lietiòas.
Elza
Re: skuushanaas probleemas
16.03.2006 21:59
Skûðanâs þeleja - Close Shaving Gel

Þeleja satur speciâli mitrinoðus aìentus, kurus dçvç par “sufraktantiem” – virskârtai aktîvâs vielas, kas iekïûst matos un bârdas saros daudz âtrâk un dziïâk nekâ jebkuri citi krçmi un skûðanâs lîdzekïi. Matiòu stublâji piepildâs ar mitrumu un paliek kuplâki. Tâpçc matiòi iztaisnojas un tos ir vieglâk nodzît. Tâdâ veidâ þeleja nodroðinu gludu skuvekïa pieskarðanos âdai, kas îpaði nepiecieðama cilvçkiem ar cietiem matu sariem. Satur speciâlas vielas, kas samazina sejas kairinâjumu pçc skûðanâs.Lîdzeklis satur vitamînus, sausserþa, alojas, apelsîna, bergamotes, mandarîna, lavandas, ilang-ilang un ìerânijas ekstraktus.

Es lietoju ðo , ïoti feina !
MM
Re: skuushanaas probleemas
16.03.2006 22:16
Vispar jau tas nabv prata darbs - skut. Jo ja saksi skut, tev arvien biezak to vajadzes darit, plus jaunas spalvinas bus arvien asakas. Nu padoma - jauni puisi kame vel neskuj, viniem uz zoda tikai pucinas!Bet kad sak skuties, aug asa barda. Ta bus ari ar tavam kajam, rokam..Kas par epilaciju neesi dzirdejusi? Ja saap, tad izmanto depilacijas kremus.
Re: skuushanaas probleemas
17.03.2006 03:55
vaksaacija.
Jaa man arii sapeejis un surteejis peec tam, kad esmu mmmegineejusi uztaisiit "fikso skuvienu" uz sausas kaajas bez putaam....liekas, kas nu notiks, viss sliid viss gludi, bet peectam aada atriebjas.....vieniigais tik gudra esmu lai tur neziestu pec tam pa visru nekadas eeljas, pratinj, nac maja!!:P
Par to ka peec tam aug asaakas un cietaakas ir blefs. Kaadas 5x esmu pie kosmetologiem klausijies, ka jaunais mats vienkaarshi ir JAUNAIS un veseliigaas "" utm un viss. Bet labaak augt var saakt delj taa, ka skujot tiek maseeta taa aada un viss... bet ne jau ur krasi kautkas mainiisies. Jauniem puishiem nejau baarda saak augt deelj taa ka puuku noskuj, bet gan vinjai jau ir laiks augt un puuka saak augt, ja neskuj izskataas pretiigi-piena puukas... un galu galaa aug arii baarda, bet ne jau deelj skuushanas :)))
engel
Re: skuushanaas probleemas
19.03.2006 12:13
man sanaak tikai vienreiz nedeeljaa kaajas skuut, vakseet nevaru, jo tad asinis shkjiist un ar depilaacijas kreemiem, putam man kaajas suurst un ir sarkanas, taa kaa apllauceetas...epilatos arii vel ir labs...
bet tev ieteiktu neviss eljljinjas smeereet, bet kaadu bepahnten ziedi....ir jau arii speciaali kreemi peec skuushanas....kaa arii ieteiktu skuushanaas putas lietot, skujoties...jeb veel labaak skuushanaas geelu...
par geeliem putaam runaajot-katram jaapameegjina abi, man labaak patiik putas.

Par bepantenu... baigi daargi sanaaks smeereet visas kaajas. Tad jau var pantenolu uzreiz nopirkt i miers (tas pats vien buus), bet vai tad peecskuushanaas balzamu nav?
Re: skuushanaas probleemas
19.03.2006 21:39
bepanteena vietaa var pirkt levomekolu. tas pats vien buus, tikai 5x leetaak.
es bepantenu ieteicu, jo jamaa sastaavaa ir pantenols :)
a tai levomekolaa arii?
feliciana
Re: skuushanaas probleemas
19.03.2006 21:54
vai tu pirmo reizi noskuvi kâjiòas? :)
tad vienmçr sûrst, un vçl niez, kad spalviòas sâk ataugt. un vçl duras pçc tam :)
cieties!!! skaistums prasa upurus. ar katru nâkamo reizi bûs vieglâk.
engel
Re: skuushanaas probleemas
20.03.2006 11:49
veel jau var ieteikt pirkt labaaku skuvekli, nevis tos vienreizeejos suudus....tie gan maxaa daargaak, bet ir kvalitatiivaaki un arii skushanaas process ir patiikamaaks...
Mateus: ir jau tie peecskuushanaas balzaami, bet man ne vella neliidz...es labaak bephanteenu uzsmeereeju...vai arii no sava viira aiznjemos peecskuushanaas kreemu, kuram arii ir pantenols sastaavaa....
Rika
Re: skuushanaas probleemas
23.03.2006 09:26
Man arii taa ir probleema...... jaaskuj kaajas un bikini zona katru otro dienu, jo tikko noskujot taa ir gluda, bet peec tam atkal ir asa...... gribeetos aiziet uz vaksaaciju, bet tad jaagaida kamer tie matinji izaug garaaki, bet to es nevaru izdariit.... nevaru staigaat noaugusi!!!! :(( Katru otro dienu skujot paraadaas suurstoshas pumpinjas un aadaa sausa... smeereeju visaadus mitrinoshus kermenja kreemus, bet vienalga nepaliidz kaa vajag! Tagad gribu iegaadaaties epilatoru, bet nezinu vai ko labaaku tas dos...... gribeetos retaak skuuties, jo katru otro dienu to dariit ir apnicis! :/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 19?
Ziņa: