rokas pirksti

Aizsāka akaa 

rokas pirksti
25.03.2004 15:05




Pçdçjâ laikâ sâku just ka tirpst vienas rokas pirksti ,it kâ nedaudz ,tomçr tas traucç, vai tas pâries , ja ne,kas tas ir,kur meklçt palîdzîbu.
ineshuks
Re: rokas pirksti
25.03.2004 15:42
Driizaak ka osteohondroze, gjimenes aarsta un neirologa kompetence.
Re: rokas pirksti
25.03.2004 15:48

Tas varçtu bût mugurkaula skriemeïu krûðu daïas deformçjoðas spondilozes dçï.vai arî saknîðu bojâjums.Bûtu jâveic elektromiogrâfija un vçlama kompjûtertomogrâfija.Lai veicas!
otto
Re: rokas pirksti
25.03.2004 17:34
lîmenis nepareizs - kakla daïas
Re: rokas pirksti
25.03.2004 17:59

Saknîðu bojâjums varçtu bût kakla daïâ,bet deformçjoðâ spondiloze gan krûðu,gan kakla daïâ,ne? :))
Re: rokas pirksti
25.03.2004 18:15
Man bija ne jau tik vien...man tirpa visa plauksta un pat roka, guljot uz muguras naktii....tagad vairs nee. Uzraksti man, pastaastiishu savu pieredzi.
Re: rokas pirksti
26.03.2004 09:46
hahaaa atkal aija ar saviem Herbalife uzradusies. Iesaku autorei tai trakajai neko neprasiit :))
eliza
Re: rokas pirksti
30.03.2004 05:32
osteohondroze.ej pie osteopaata vai neirologa.Vismaz visa mugurkaula rtg buutu jaauztaisa iesaakumam
bete
Re: rokas pirksti
30.03.2004 20:37
jaa,mugurinju paarbaudi un taa buus mana kaite - kakla daljas spondiloze.Jaavingro un padzer mydocalm.Tas atbriivo muskulju sasprindzinaajumu un uzlabojas perifeeraa asinsrite.Bet nu to jau noziimees aarsts.Uztaisi tak vismaz vispirms rtg.Tas tak maksaa smieklu naudu!
x
Re: rokas pirksti
31.03.2004 08:57
Vaina kakla daljaa,kas izstaro uz pirkstiem,rokaam.
akaa
Re: rokas pirksti
01.04.2004 11:00

PALDIES visiem par atsaucîbu ! .Biju aizgajis pie neirologa ,sîki un smalki mani apskatijis dakteris , izteica ðâdu domu ,ka nav tik traki,iespçjams vienkârði guïot nospiests nervs ,kurð atrodas tuvu âdai, tâ kâ ðî lieta var bût slidena, izrakstija Neuromultivit 10 dienâm .
bubulis
Re: rokas pirksti
01.04.2004 11:04
Vai kâdam ir bijuðas velkoðas sâpes rokâs? Vai vismaz ideja no kâ tas varçtu bût. Spas nav stipras, bet velkoðâ sajûta ir ïoti nepatîkama. Velk no elkoòiem lîdz pat pirkstiem. Citreiz vilkðana mçdz bût no pleciem. Tâda sajûta, ka sâp kauli, bet nu tâ ir tikai sajûta, cerams.
Re: rokas pirksti
10.04.2004 06:52


Ja bieþi nodarbinat rokas - ar vienveidîgâm kustîbâm - varçtu bût vainîgi tikai mîkstie audi - muskuïi.Izmçìiniet sildoðas ziedes - Çrliha balzâmu, Finalgonu. Kapsikâmu.
Parstavu firmu P.M international(fitline)Varu palidzet jo musu firma rupejas par cilveku veselibu nevis ka aptiekas produkti aizkave vai apstadina simptomus vai slimibas.Musu vacu firmas produkti cilvekus aarstee!
Ja interese zvaniet.Varu palidzet 100%
Ritenbraucejs
Re: rokas pirksti
27.10.2005 21:48
Man labaa roka bija pa pusei notirpusi pusgadu. Ir dzirdets vel no daziem ritenbraucejiem, gan par ilgstosi notirpusiem pirkstiem, gan sprandaam. Man toreiz arste konstateja, ka pec loti ilgstosas brauksanas ar saliektu muguru var but tadas sudzibas, un vel teica, ka lidzigi varot but pie seedosa darba.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 11?
Ziņa: