Pastiprinâta svîðana

Aizsāka Inese 

Pastiprinâta svîðana
27.08.2002 16:24
Man vajadzçtu konsultâciju no kâda zinoðâka speciâlista. Svîstu vienkârði nenormâli. ne tikai sini karstajâ laikâ, kas arî bûtu normâli, bet jau kâdus gadus 2
Paduses un kâju pçdas. pçdas varu ar pûderîti apbçrt un daudz maz var glâbties, bet paduses mani vienkârði nodod. nevienas drçbes. pat þaketçm spieþas cauri slapji pleíi. Pretsviedru dezîði nepalîdz neviens.
Jûsu problçmu iespçjams labot ar Botox injekciju vai ari íirurìisjas op. palîdzîbu.
Bûðu pagodinâts Jûs konsultçt.
Ja sviishana nav bijusi, bet paraadiijusies tikai peedeejos divus gadus ieteiktu, paarbaudiit arii vairogdziedzeri. Ja ir labs gjimenes aarsts, varat savu probleemu izstaastiit vinjam, tad veikt analiizes un konsulteeties taalaak ar speciaalistu.
Re: Dr. J.Zarþeckim
11.09.2002 10:27
Man arî ir problçma ar svîðanu, liekas pat pamatîga. Svîst paduses, piere,seja, cirkðòu daïa, arî íermeòa augðdaïa (mugura, vçders).
Vai ar injekcijas palîdzîbu ir iespçjams atbrîvoties no svîðanas, jeb arî tikai to ierobeþot un arî tikai uz zinâmu laiku???
Ja tâ svîðana ir no vairogdziedzeru darbîbas traucçjumiem, vai tad to var vçrst par labu????

Paldies.
Ìimenes ârsts tâdiem sîkumiem uzmanîbu nepievçrsîs, vai arî uzskatîs ka tam tâ ir jâbût. Kur tad lai grieþas ar ðo jautâjumu risinâðanu??????????
Paldies
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 12?
Ziņa: