Psihologu!...

Aizsāka woman 

Iv
Re: Psihologu!...
03.04.2004 19:13
Es ieteiktu NLP.
muudzis
Re: Psihologu!...
03.04.2004 19:33
pie psihoterapeita ar joni...
woman
Re: Psihologu!...
03.04.2004 21:39
Kas ir NLP?

Iv
Re: Psihologu!...
03.04.2004 21:51
Izklausâs varbût drausmîgi, tâ ir neirolingvistiskâ programmçðana, bet tautas valodâ tâ ir praktiskâ psiholoìija, nedaudz lîdzîgi kâ pie psihoterapeita. Ir speciâlas metodes daþâdu baiïu. fobiju ârstçðanai. Informâcijai www.nlp.lv. Brîvîbas ielâ ar to nodarbojas Anita Kanele, viòa ir arî ârste. Katrâ ziòâ, zaudçt nav ko.
aivija
Re: Psihologu!...
05.04.2004 10:36
Vai tam ir ari kads sakars ar tumsu? Es to nebiju iedomajusies, bet tada pilniga tumsa jutos loti slikti, ta baisi.
Iv
Re: Psihologu!...
05.04.2004 19:49
Bailes no tumsas arî ir fobija.
?
Re: Psihologu!...
11.04.2004 11:21
www
Re: Psihologu!...
19.11.2004 08:56
Skaties www.nlpcentrs.lv!
man ar taa ir
Re: Psihologu!...
19.11.2004 18:27
Varbuut te tieshaam var atsaukties kaads speciaalists, kas mums var paliidzzeet. Es arii, kopsh sevi atceros, esmu baidiijusies no uzstaashanaas uz skatuves, tagad, kad paari pusmuuzham, taapat baidos runaat sapulcees, valoda pazuud, runaajot ar viirieshiem(pat izvairos no vinjiem shii iemesla deelj), bet peec viziites pie direktores kaajas triic veel visu dienu. Tas nav normaali. Runaajot publikai, censhos atrast ar aciim kaadu cilveeku, kas ar interesi klausaas, tas drusku paliidz.
Re: Psihologu!...
23.11.2004 22:39
Vai kâdam ir rezultâti?
Re: Psihologu!...
23.11.2004 22:51
Gribeeju tikai piebilst,ka ar manu niku te nav nekada sakara.
Kaadai slinkums saveejo izdomaat :-))
eliza
Re: Psihologu!...
24.11.2004 10:01
Izraadaas,ka veel kaadam taa ir.Zinu,zinu,ka jebkurð uztraucas runaajot lielaakas auditorijas priekðaa.Gadus 2 straadaaju vadoðaa amataa un bieþi jaariiko sapulces ,jaalasa referaati.Bet savu uztraukumu paarvareet nespeeju ar visu to,ka tekstu iemaacos un maajaas ìimenes priekðaa nolasu pat ar izteiksmi...Lieku noklausiities tuvaakajiem darba koleeìiem un vienmeer viss ir ok.Gan balss skaïa un saprotama,gan izteikzme ok,bet tikliidz sveðas lielas auditorijas priekðaa taa nespeeju vairs kontroleet savu uztraukumu,Jaa auditorija paarsvaraa ir saprotoða,bet man no taa labaak nepaliek,gluþi otraadi satraucos veel vairaak,kad viòi cenðas mani iedroðinaat.Rokas triic taa,ka nespeeju pacelt lapiòu no galda kur nu veel uudens glaazi.Kaajas paliek kaa no vates,balss aizluuzt,palieku sarkana un vispaar pilna izgaaðanaas.Iet uz intervijaam un pieòemðanâam,kur esam aci pret aci,probleemu parasti nav,bet auditorijas priekðaa nevaru...
Re: Psihologu!...
24.11.2004 10:10
Dâmas!
Labs lîdzeklis ir meditâcija. Bet katrudienu - no rîtiem un vakarâ.
Tâdâ veidâ jus apmânîsiet savas smadzenes, kuras raida negatîvos impulsus.
Re: Psihologu!...
24.11.2004 10:40
Mediçt vispirms ir jâiemâcâs. Tas nav tik vienkârði.
Re: Psihologu!...
24.11.2004 10:52
Alstere nav nemaz tik sarezjgjiiti.
Vajag tikai atslâbinâties klusâ vietiòâ, kur neviens netraucç un uz priekðu - raidît savâm smadzençm vçlamo informâciju un pçc tam vçlamâs situâcijas vizualizeet. Sâkumâ protams nebûs viegli, bet ar laiku par dzelzs lçdiju var kïut!
Re: Psihologu!...
24.11.2004 11:15
Piekriitu bridzai!
Var saakt mediteet ar pavisam vienkaarshiem vingrinaajumiem!
Alstere, Tu noteikti atceries filmu ar Irinu Muravjovu "Ja samaja krasivaja i samaja privlekatelnaja"!!!
Arii taa ir meditaacija!
Vienkaarshaanaas meditaacijas ir vienkaarshi ritmiska viena vaarda vai teikuma atkaartoshana!
Peec tam shim teikumam var "piedot" ritmu, piemeeram no riita braucot sab. transportaa skaiti fraazi no 3 vai 4 vaardiem latinos ritmos un redzeesi, ka kaapsi no businja laukaa smaidiisi liidz ausiim un shuuposi gurnus dejas ritmos!
Pameegjini! Kolosaala terapija visiem, depresikjus un distonikjus ieskaitot!
Zinoðais
Re: Psihologu!...
24.11.2004 14:40
Pa dirsu tev vajag, neko vairâk!
D
Re: Psihologu!...
24.11.2004 16:29
Woman - situâcijas(vismaz ðeit minçtâs), kurâs jûti uztraukumu, ir saistîtas, kâ jau minçji, ar uzmanîbas pievçrðanu sev. Ðíiewt, ka Tev ir bail oiedzîvot kâdas sajûtas ðajâs situâcijâs, tâdçl arî centies no tâm izvairîties. Atrisinâjums varçtu bût noskaidrot, kas tâs ir par sajûtâm, no kurâm baidies un no kurienes tas ir radies.
Re: Psihologu!...
24.11.2004 22:18
Kas var kaut ko pastâstît par akupunktûru, vai tâ nepalîdz pret ðitadâm lietâm?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 2?
Ziņa: