badoðanâs

Aizsāka melisa 

melisa
badoðanâs
02.04.2004 15:54
Vai kâds var ieteikt, kur meklçt informâciju par badoðanos un atslodzes dienâm? Kâdos gadîjumos to nedrîkst realizçt? Kâ un kad badoties ir pareizi? Pagaidâm esmu mçìinâjusi tikai atslodzes dienas (dzert tikai ûdeni, zâïu tçjas), bet man tâs parasti izsauc smagas migrçnas lçkmes. Tâpçc domâju, ka kaut ko daru nepareizi..
ineshuks
Re: badoðanâs
02.04.2004 16:24
Nedomaaju, ka kaads speej dot informaaciju, kaa badoties ir pareizi. Katrs pasniegs savu veidu kaa pareizo i viss. Turklaat nav veel pieradiits, ka badoties vispar ir pareizi ;)
ku!
Re: badoðanâs
02.04.2004 17:47
Badoshanaas vispaar ir nemediciiniska lieta un to katrs uz savu risku dara.Migreena badojoties tas ir normaali.
Un veel jautaajums?prieksh kam badoties noleemi?
melisa
Re: badoðanâs
02.04.2004 17:55
Tîri organisma attîrîðanas nolûkâ. Baigi jau daudz draòíu sevî sagrûþam..
ku!
Re: badoðanâs
02.04.2004 18:31
Nu jaa ir taada lieta dzirdeeta un lasiita bet nu baigam ekstemistam jabut.Es jau arii meedzu ieteikt klizmas kad vajag un kad nevajag bet lai totaali badotos manu speeku ir par maz:)Taa kaa shad tad paburos ap savu resno zarnu un liekos mieraa.
otto
Re: badoðanâs
03.04.2004 10:34
cilvçks uz pasules dzîvo kâdus 2 miljonus gadu, no tiem tikai pçdçjos 3000, daudz maz civilizçti, visus iepriekðçjos - kad nosita mamutu, tad pierijâs, pçc tam badojâs, tâ kâ mûsu organisms ir pieradis badoties
tas tâ pârdomâm, neòemiet nopietni
ku!
Re: badoðanâs
03.04.2004 15:37
Viss pareizi otto.Bet mamutu vinjsh sita ne jau peec 20 bada dienaam.
otto
Re: badoðanâs
03.04.2004 16:05
varbût gadîjâs arî kâdreiz dienas 20 tikmçr no ogâm ,sçnçm, riekstiem kâdas zivteles
lielâkâ kïûda ir , ka mçs çdam nevis kad gribas çst, bet
-kad ir pienâcis laiks çst, vismaz 4 dienâ
- tapçc ka garðo
-tapçc ka piedâvâ
-tapçc ka esam ciemos
vçl var atrast 50 iemeslus kapçc çdam
ku!
Re: badoðanâs
03.04.2004 20:02
Man tevi jaasaruuktina otto.Es kaa reiz eedu tikai tad kad gribaas.Nu gadiijums kad esmu viesiibaas,nu pats saproti.Ir veel probleema ka dazhkaart gribas eest paaraak biezhi un paaraak daudz.Bet mans koleeghis briidi kad vajag eest nosaka ar pulkstenja paliidziibu un es par vinju atklaati zobojos.
otto
Re: badoðanâs
04.04.2004 00:34
tu mani nemaz nesarûgtini
Re: badoðanâs
05.04.2004 11:22
melisa rakstîja:

> Vai kâds var ieteikt, kur meklçt informâciju par badoðanos un
> atslodzes dienâm? Kâdos gadîjumos to nedrîkst realizçt? Kâ un
> kad badoties ir pareizi? Pagaidâm esmu mçìinâjusi tikai
> atslodzes dienas (dzert tikai ûdeni, zâïu tçjas), bet man tâs
> parasti izsauc smagas migrçnas lçkmes. Tâpçc domâju, ka kaut ko
> daru nepareizi..

peec manaam domaam, normaali, ja cilveeks badojas 1-2x nedeeljaa ar zaalju teejaam (ap 2L), bet paareejaa laikaa normaali eed un seko liidzi tam, ko eed un cik daudz. Galvenais, lai pashsajuuta ir laba!
Ir dzirdeets, ka Latvijas izlases sportisti (vismaz ziemas sporta veidu) iziet badoshanaas kuuri peec sezonas. Paartiek no uudens, medus un citroniem noteiktaas proporcijaas. Bet vinjiem tas notiek aarsta uzraudziibaa un noteiktaa rezhiimaa...taa kaa ar pashdarbiibu nav ieteicams nodarboties!!!

Aviize
Re: badoðanâs
06.04.2004 16:07
Skat. peedeejo zzurnaala 36,6 C numuru
Re: badoðanâs
03.10.2005 16:05
Tikko, 2 nedçïas atpakaï izgâju 15dienu badoðanâs kursu,vienîgi es to darîju ârstu uzraudzîbâ.Man bija diagnoze glomerulonefrîts(nestrâdâ nieres)un izrakstîta hormonu terapija.Pçc bad'oðanâs hormonus nelietoju un analîzes ir ideâlas.Un vispâr nav nemaz tik grûti, çst gribâs tikai pirmâs 3 dienas.
Re: badoðanâs
03.10.2005 16:11
cita lieta ka to dara arstu uzraudziba,cita - ka pats uz savu galvu...principa jau nekas slikts tas nav,ja vien to dara saprata robezas un balanseti:)))
Re: badoðanâs
03.10.2005 16:23
belisima

Un kur tad ir tie aarsti kuru uzraudziibaa var badoties? Cik es zinu tad par shiim lietaam var konsulteeties vai nu vienkaarshi pie zinoshiem cilveekiem vai arii pie kaada privaata aarsta kas pa klusam praktizee to jo cik zinu tad oficiaalaa mediciina neko taadu neatbalsta un tas noziimee ka uz normaali kliiniku ar taadiem jautaajumiem var neiet.
qwerty
Re: badoðanâs
03.10.2005 16:29
Badoðanos vada dietologi, jau pieminçtajâ þurnâlâ 36.6 bija intervija, ja nemaldos, ar dr. Brçmani, kurð pats ir badojies un palîdzçjis to darît citiem.
Ïoti labprât pabadotos veselîbas uzlaboðanas nolûkâ, tikai - vai to var darît visi? Esmu jau tâ tieva, negribçtu palikt par pilnîgu kaulu kambari.
Re: badoðanâs
03.10.2005 16:31
qwerty

Tad kaapeec tu gribi badoties?
lm
Re: badoðanâs
03.10.2005 16:34
Badoshanas laika nomestie kg divu dedelju laika, protams pareizi izejot no badoshanas, jo savadak var sachakaret sevi, tiek atguti.
qwerty
Re: badoðanâs
03.10.2005 16:35
Tîri veselîbas uzlaboðanai. Tajâ intervijâ ir labi uzrakstîts kâ badoðanâs labvçlîgi ietekmç mûsu organismu; ka badojoties organisms pirmâm kârtâm "apçd" visu lieko - èûlas, augoòus un tamlîdzîgi. Pçdçjâ pusgada laikâ man ir atklâts artrîts, problçmas ar nierçm, analîzes uzrâda kâdu autoimûnu saslimðanu, vairogdziedzeris maíenît palielinâts. Gribu drusciò attîrîties, nekad iepriekð neesmu nopietni slimojusi, tâpçc pçkðòâ problçmu gûzma mani nomâc:(
Klizmu nepiedâvâ:) Vçders iziet regulâri:)
Re: badoðanâs
03.10.2005 16:57
Ja Tu sevi kaut cik mîli, tad Tu nenodarîsi sev pâri ar badoðanos. Çd mazâk, kusties vairâk, "pieçdies" ar salâtiem. Aizej uz deju bâru, ja nepatîk sporta zâle. Aizbrauc uz Siguldu, izstaigâjies pa dabas takâm.
Pirmoreiz lasu, ka badoðanâs apçd visu lieko. Ja jau badoðanâs bûtu tik veselîga un vçrtîga, tad jûs domâjiet, ka to neieteiktu visi ìimenes ârsti, visiem sasirguðajiem ? Nu nav tik vienkârði. Es saku - nebadojies.



madara
lm
Re: badoðanâs
03.10.2005 17:02
Pazistu cilvekus, kas regulari badojas, ari pats paris reizes esu to darijis. Nesaprotu, kapec Madara tu doma, ka badojoties tiek darits sev pari?
Re: badoðanâs
03.10.2005 17:11
Tâpçc, ka organisma normâls stâvoklis ir, ka cilvçks paçd. Piekritîsi ? Un ja kuòìis paliek tukðs, tad kâ Tu domâ , ko dara kuòìa sula, ko dara labâs un sliktâs baktçrijas kas atrodas visâ gremoðanas sistçmâ, ko dara asinspiediens, sirds - nu viss Tavs íermenis ? Es domâju, ka grûtâk, bet pareizâk ir pareizi çst ikdienâ pareizu uzturu. Es laikam nevarçtu badoties tieði tâs apziòas dçï , ka tas ir sliktâk manam organismam , nevis labâk.



madara
lm
Re: badoðanâs
03.10.2005 17:29
Protams ta ir katra izvele. Ieteiktu tev palasit par sho lietu literaturu. Starpcitu, tas man atmest smekeshanu, jo protams, ka badoshanas laika nedrikst pipet!
Re: badoðanâs
03.10.2005 17:37
lm - nav man nekâda vajadzîba badoties, man ir normâls svars. Varçtu piekrist kaut kâdai diçtai , ja to nozîmçtu ârsts. Ja esmu bijusi kâdâs svinîbâs , vai Ziemassvçtkos pie mammas, tad lîdzsvaram - atslodze. Daþreiz iekrîtam - un sarunâjam, gribâs - un kaut ko uztaisam, vai aizbraucam uz kâdu krodziòu, bet tad nâkamajâ dienâ gan saòemamies un kaut ko ïoti vieglu attslodzei.
Es , protams, lasu, ko raksta dietologi. Man patîk kâ raksta Lolita Neimane. Çd visu - bet domâ lîdz ar prâtu.



madara
lm
Re: badoðanâs
03.10.2005 17:42
Protams, tas ka Tu dari, tas ir apsveicami. Katrs jau pats zin, kas vinjam labak!
Re: badoðanâs
04.10.2005 13:06
Runâjot par badoðanos...hm, ticiet vai nç...mana oma tâ izârstçja gangrçnu! No kâdiem 90 kg nometa svaru lîdz 60! Dzçra tikai kagora+medus+alvejs maisîjumu, daudz zâïu tçjas un ûdeni! Ak jâ, un katru dienu kontrastduða ar pçcâku norîvçðanos ar rupju linu dvieli! Gangrçnu noòçma kâ ar roku!
Tâds ir mans stâsts par badoðanos! Bet ,varbût tas bija liels gribasspçks, un tâ ietekmç organisms cînîjâs ar infekciju, bet varbût viss kopâ!?
al
Re: badoðanâs
04.10.2005 13:25
Izlasi Pola Brega grâmatas par badoðanos. Rçriha grâmatnîcâs vajadzçtu bût, ceru, ka ir arî latvieðu valodâ. Precîzi norâdîjumi, ko un kâ darît. Pati regulâri pielietoju - ïoti labi attîra organismu - nekâdas iesnas pçc tam neíeras.
bazuka
Re: badoðanâs
04.10.2005 16:44
Ïoti jau gribçtos zinâtnisku pamatojumu, kâpçc badoðanâs ir laba. Citâdi es arî neredzu tam jçgu. Domâju, ka manam organismam tas bûtu briesmîgs stress.
Re: badoðanâs
04.10.2005 16:51
Nesen lasîju, ka cilvçkim badoðanâs nepaildzina mûþu, kâ lîdz ðim bija domâts. Pçtîjumi tika veikti ar pelîtçm u.c. dzîvnieciòiem ar îsu mûþu, viòiem mûþa ilgums pagarinâjâs. Nu esot pierâdîts, ka cilvçkiem tas mûþa ilgumu neietekmç.
lm
Re: badoðanâs
04.10.2005 16:58
Pazistu cilveku, kas ir badojies ap 30 dienam. Ar sho nodarbi nodarbojas jau vairakus desmitus gadu. Savam vecumam ljoti aktivs un veseligs cilveks.
Alsterei - par tiem petijumiem sakams ir tas, ka vienu dienu raksta, ka ir pieradits, ka smekeshana ir laba, citu slikta. Kam taisniba?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 8?
Ziņa: