plastiskaa operaacija ausij

Aizsāka Meitene 

Meitene
plastiskaa operaacija ausij
02.09.2002 13:29


Lieta taada, ka man jau no dzimshanas viena auss nu dikti atshkjiras no otras, taa pat neizskataas peec auss:)), cik es varu secinaat, tur izr sataustaams kaut kaads skriemelis, un careetu teikt ka ir paliekas no auss lipinjas.

kad biju maza, it kaa ieteica neko veel nedariit, jo es veel augshot, tagad es domaaju, esmu pietiekami izaugusi, taa kaa laiks to ausi "paartaisiit"

Es gribeetu ko vairaak uzzinaat, cik man taada plastiskaa operaacija vareetu izmaksaat( nu taa, apmeera lielaakaa summa un mazaakaa:)), cik ilgi ir ieprieksh jaapiesakaas utt.

Tik tieshaam gaidu kaadu atbildi.
Varu ieteikt Veselîbas Centrâ 4.
Dr.Evija Rodke- ârkârtîgi precîzs, pedantisks un iejûtîgs ârsts!!!
Tâlivaldis Krûmiòð
Re: plastiskaa operaacija ausij
02.09.2002 16:23
Ja auss nav attîstîta , tad tâs rekonstrukcija prasîs vairâketapu operâcijas, kuras privâtklinikâ neizmaksâs lçti. Bet nokonsultçt var arî par brîvu.Otra iespçja ir konsultçties Valsts plastikâs un rekonstruktîvas íirurìijas nodaïâ (Gaiïezers) ,kur operâcijas varbût apmaksâs t.s. slimokases. Ir jâsâk ar plastikas íirurga konsultâciju un vçlams nokïût tur , kur strâdâ ârsti ar pieredzi. tel.Gaiïezerâ 7042640( ja nepareizi meklçt tel. izziòas)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 18?
Ziņa: