orâlais sex

Aizsāka serea 

Re: orâlais sex
14.05.2006 16:31
Es taa skatos ka tie jautaajumi saak kljuut paaraak personiigi. Es gan nesaprotu prieksh kam jums vecs elektronikjis bet labaak rakstiet uz manu e-pastu guru03@inbox.lv
Re: orâlais sex
14.05.2006 16:34
ku!

Vai tad Tu mani neatpazini? :)))
Man jau reizçm patîk tâ "paíert uz muïía", neòem ïaunâ :)))



:)
Re: orâlais sex
14.05.2006 16:36
ku! : Tev arii ir personiibas daliishanaas - ainsdesa at inbox.lv un guru03 at inbox.lv :) ?



____________________________
Si vis pacem, para bellum
Re: orâlais sex
14.05.2006 17:25
pûka

Es taa padomaaju un man liekas kaa pûka bija kaut kur dzirdeets bet nenjem ljaunaa ja aizmirsu. Man noforuma ir apmeeram 1160 veestules un niki tur visdazhaadaakie. Un tad veel cilvji adreses un nikus maina taa kaa vispaar var saputroties. Es nenjemu ljaunaa ja kaads mani "paíert uz muïía". Tas te forumaa un e-pastaa notiek diezgan regulaari.


Piepe

Situaacija ir daudz smagaaka par personiibas daliishanos. Man kopaa ir 5 e-pasta adreses.
XS
Re: orâlais sex
14.05.2006 22:28
AAPAAAC, ku!!!!!!!!
tieðâm?!!!!
Barba
Re: orâlais sex
15.05.2006 00:42
Es reizçm aizdomâjos - cik orâlais sekss ir droðs? Nevienam (nevienai) nav nâcies inficçties ar kaut ko nelâgu orâlâ seksa laikâ?
Re: orâlais sex
15.05.2006 01:27
XS

Patieshaam...


Barba

No slimiibu viedoklja tas nav visai droshi jo gandriiz visas STS var dabuut arii oraalaa celjaa.
Re: orâlais sex
15.05.2006 09:17
ku!

bet vajag domât, ko òem mutç, tieði tâpat kâ tas, ar ko tu guli!
tad STS paliks citâ mutç.
wer
Re: orâlais sex
15.05.2006 18:41
a pat ja nenorij var sakert taas slimiibas?
Buchu deveejs
Re: orâlais sex
16.05.2006 00:09
Man personiigi skjiet ka sieviete bez mazsturbeeshanas tikai oraali var sasniegt vislielaako baudu. Tapeec savai draudzenei vienmeer gandriiz to arii sniedzu - vesela bauda sajust kaa notriic vinjas dibens utt. Un stulbie pirkstu baazeeji dibenaa un kas veel te baarstaas ar visaadaam glupiibaaam - ejat pashi sev iebaazhat kaut ko - nebojaajiet labu tematu :))
Re: orâlais sex
16.05.2006 10:33
Buchu deveejs

Ej nu ej buchu deveej, man arii patiik sajust kaa notriic vinjas dibens. Un vislabaak to sajust kad pirksts atrodas vinjaa. Un daudz stipraak vinjsh tad notriic kaa bez pirksta. Bet bauda kaa tu saproti tiek sagaadaata oraali - jo pirksti tachu aiznjemti :)
Re: orâlais sex
16.05.2006 10:35
ku!

es no ðîm tavâr runâm laikam drîz koríçðu!
Lâcuks
Re: orâlais sex
16.05.2006 13:58
manuprât, temats ir par orâlo sex un nevis par pirkstiem dibenâ :)))

ku!

nu ne jau visâm sievietçm patîk pirksts dibenâ, tâ kâ...........

katrs caurums ir domâts savâm vajadzîbâm un dibencaurums ir paredzçts kakâðanai nevis pirkstu bâðanai tajâ.
Re: orâlais sex
16.05.2006 14:16
serea un Lâcuks

Es tachu nedomaaju ka juus esat dumjas/dumji. Vai juus patieshaam domaajat ka es saakot intiimaas attieciibas ar sievieti vispirms iebaazhu vinjai pirkstu dibenaa?
Lâcuks
Re: orâlais sex
16.05.2006 14:43
ku!

nebûtu nekâds brînums, no Tevis jau var visu sagaidît :))))
Re: orâlais sex
16.05.2006 15:12
Lâcuks

Paldies par noveerteejumu :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 7?
Ziņa: