dabiigs dopings

Aizsāka vilma 

vilma
dabiigs dopings
08.05.2006 21:16
Miilie cilveeki, ko es vareetu vienreizeeji iedzert, ieeest lai vareetu noskriet krosu 1600m? Nu taa, lai energija uz to briidi ir, jo man pat peec 1km elsas kaa eezeleim. Maacos 12.kl.
Re: dabiigs dopings
08.05.2006 21:20
Trençties nemçìinâji?
Re: dabiigs dopings
08.05.2006 21:39
1600m kross? Kas tas par krossu taads?
Un jaa... labs... treneeties nemeegjinaaji? ;)
Netreneetam cilveekam nepaliidzees ne stimulanti, ne dopingi.
Aizmirsti tos staastinjus par briinum zaaliiteem ko iedzer un kljusti par chempionu... salaka!!!

Ja godiigi - tad necieshu shaadus miikstos. Lai nedariitu sev kaunu, labaak atziisti, ka tas Tev nav pa speekam un miers. Viss buus labi un visi Tevi cieniis, bet shaadi... nu neeee....



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dabiigs dopings
08.05.2006 22:09
kad es augu......
Re: dabiigs dopings
08.05.2006 23:28
...tad meitençm 2 km bet zçniem 3km bija jâskrien.. regulâri...
evita
Re: dabiigs dopings
08.05.2006 23:31
Es tikai vienu nesaprotu- kapçc skolâ fizkultûras stundâs tos bçrnus normâli & metodiski pareizi netrenç? Nafig noteikt kaut kâdas normas un dzenât bezjegâ, uz visiem laikiem iedzenot riebumu pret sportu, nevis, piemçram, pakâpeniski uztrençt noskriet tos 1.6, vai vçl labâk 5 vai 10 km? Bïin, es no saviem skolas laikiem kâ murgu atceros tâs GDA normas un mûs, tâdu bariòu nîkuïu, kas kaut izstiepies, bet nevarçja tâs normas izpildît. Kaut kâ neatceros gan, ka bûtu kâds mâcîjis, ko vispâr nozîmç "trençties", par piemçru, kaut vai sâkt ar 2x15 min lçnu skrçjienu un pamazâm palielinot slodzi un âtrumu. Var jau baigi nicîgi smîkòât - ârprâts 1,6 (!) km nevar noskriet, bet ko tad darît, ja katrâ klasç vismaz puse tâdi ir un cauri:((
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 00:00
netrennç, jo skolas daþâdas. Es ar kad mâcîjos, lîdz 8 klasei gâju skolâ, kur matemâtika bija dievs, sports - laika kavçklis, visi bijâm òuròaki, kas ne tikai 1600m, 500m noskriet nevarçja. Pârgâju uz citu skolu, kur tâ lieta bija nopietnâka, kâdu laiku nevarçju saprast kâ vispâr var noskriet 2 km :) a beigâs neko - dragâjâm pa hipodromu n-tos apïus, i 2, i 3, i 5km, cik tik vajag. Skolâs vispâr tai lietai nopietnâk vajag pieiet..
garâmèâpojot
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 00:40
pç, atceroties savu skolas sportu. vispâr tagad tâds riebums kaulos iesçdies, ka par maz neliekas. tagad arî ar prâtu sâk pielekt, ka to sportu vajag, bet tas riebums neïauj neko darît. varçtu laikam sûdzçt kâdu tiesâ par morâlu kaitçjumu, kas izvçrsies fiziskâ... :DDD
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 08:21
man ir riebums pret augstlçkðanu. tâds dzilð un patiess...
ezitis
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 08:48
Lai noskrietu 1,6 km nevajag dopingu. ja lidz tam krosam ir kaut drusku laika, tad ej paskraidi un patrenee to elposanu, pat pec nedelas jau bus rezultati kaut kadi. lidz finisam tiksi. un skriet vispar ir loti labi, jo uztrenejas gan sirds, gan plausa, un pec tam jebkuraa sporta veidaa bus vieglak.
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 11:06
es arî apbrînoju tos sporta skolotâjus, kas audzçkòus pienâcîgi nesagatavo lielajam krosam. kad mâcîjos lîdz 9.kl. tad vçl bija puslîdz normâli, bet tagad arodenç vienâ jaukâ dienâ uèene pasaka - "ðodien skriesim krosu". labs! tu neesi apmçram gadu skrçjis 1600, bet te vienâ dienâ tev to liek darît!
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 11:43
Vispaar jau par tiem krosiem ir zinaams jau ieprieksh ;) UN kam interesee afigenna laba atziime (tikai kaada jeega), tie var jau ieprieksh treneeties kameer citi iet uz kino un dzer kolu =)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 11:46
daþâs skolâs ir zinâms iepriekð, tikai ne mançjâ! paldies, Dievam, ðogad to draòía iestâdi beidzu!
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 11:52
ja es nejaucu, tad ieskaites visaas skolaas ir vienaadas



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 11:54
ne aju par ieskaitçm iet runa!
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 11:58
hmm... taatad tagad dopindu lieto jau ikdienaa??? o_O

goda vaards: kad mees augaam...



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 12:01
kâds arî lieto!
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 12:03
Debiila tauta.
Man savulaik treneris maaciija, ka kjiimija ir tiem, kas jau IR sportisti, nevis tiem, kas saklausaas pasakas par iedzer un aiziet! :( skumji...



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 12:07
protams, ka debila. arî nemâkulîti var par sportistu pataisît, ja ne labu tad vismaz sliktu, bet tomçr sportistu!
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 12:09
???
serea:
ko Tu tur murgo... sportists nav iiblis ar shprici pakaljaa un kursh kaadreiz noskrien 1600m :/

Sportists ir cilveeks kursh dziivo sportaa. Tas ir dziivesveids nevis kursh vairaak dopingu :/

Bljin... nu kur taa jaunaa paaudze vlejaas??? :(((



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 12:13
Bïâviens! Tu vispâr saproti pareizi to, ko rakstu! ne jau par îbli, kurð lieto dopingu runâju, bet par cilvçku, kam nav sportiskâ gara iekðâ! BEZ DOPINGA!!!!!!
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 12:15
"arî nemâkulîti var par sportistu pataisît, ja ne labu tad vismaz sliktu, bet tomçr sportistu!"

Shii teema ir par "dabiigo dopingu"
eniivei... par sportistu pataisiit, nevienu nevar!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
purpurs
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 13:08
Ja jau 1 km vari noskriet, tad vçl tos atlikuðos 600 metrus arî pavilksi.
Ogijs
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 13:27
Jâ, kad mçs augâm... Lielâkais pârbaudîjums fizkultûrâ zçniem bija 2 x apskriet apkârt Mâras dîíim (daþi varbût zinâs, cik tas km varçtu bût). Meitençm - 1 x. Ziemâ vçl garâki gabali ar slçpîtçm. Vârdu "dopings" tolaik neviens pat dzirdçjis nebija. Un skoliòa arî bija specializçjusies ne jau sportâ, bet pavisam citâ virzienâ. Kautkas tomçr ir neglâbjami(?) satrunçjis ðai karaïvalstî...
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 13:32
nu slçpot es varu arî 10 km no vietas, skriet - tâ jau ir lielâka slodze!
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 13:34
skrieshana un distanchu sleeposhana ir ljoti liidziiga slodze.

"Vârdu "dopings" tolaik neviens pat dzirdçjis nebija." Par to vienkaarshi nerunaaja, taapat kaa par visu tai laikaa. Sexa arii nebija. Dopings bija un kaa veel. Vieniigi agraak sarkano asins kjermeniishu skaitu palielinaja nevis ar kjiimiju, bet gan dabiigi (nosaciiti) ar asinju nodoshanu un pechaaku ielieshanu atpakalj. Bet kjiimija bija... un kaa veel bija. Tikai sportisti pashi nezinaaja, ka ir uz kjiimijas. Bet skolas liimenii - piekriitu. Neviens taadas muljkjiibas nerunaaja, jo nezinaaja par to existenci.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 13:36
sex bija, tikai par to nerunâja!
ezitis
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 14:32
man jau liekas, ka daudz kas ir no gimenes atkarigs, ne tik daudz no fizkulturas. ja gimenei sports ir kada no prioritatem, ja visi kopaa sporto, tad ari bernam tas patik. bet ja vecaki gul pie televizora, dzer alinju un rij baltmaizi, tad kada suna pec bernam butu jaiet uz mezu skriet?
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 14:40
Ja buutu iespeejams vareetu aizvietot - es shos nieka metrus noskrietu vienaa elpas vilciena, kaut arii man jau 35, bet es dievinu jebkuras fiziskaas kustiibas, it iipashi skrieshanu!
Re: dabiigs dopings
09.05.2006 15:11
ezitis
piekriitu Tev pa visiem 100%



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 12?
Ziņa: