Divains jautajums

Aizsāka Silvija 

Divains jautajums
26.04.2004 19:05
Sakiet,ludzu, cik liela iespeja (procentuali) ir palikt stavokli, ja dzimumakts nenotiek, bet sperma noklust maksts apvidu?

ku!
Re: Divains jautajums
26.04.2004 19:12
Domâju ka tâdas statistikas nav.Bet iespçja pastâv.Un nevar jau tâ îsti teikt ka tas nav dzimumakts ja jau puisis nolaida ârpusç.
Re: Divains jautajums
26.04.2004 20:24
Mazie astaiòi ir dikti kustîgi..... :o)
Duksis
Re: Divains jautajums
26.04.2004 22:01
Pilnîgi droði, ka tâ var palikt stâvoklî( no pers. pieredzes).
meitene
Re: Divains jautajums
27.04.2004 12:38
to Duksis
Vai esi paarliecinaats, ka no Tevis? :)))
ineshuks
Re: Divains jautajums
27.04.2004 14:15
nekad nesapratiishiu, kaada konkreetaa gadiijumaa ir noziime statistikai. ja nu kaada paliek staavoklii, tad jau ir vienalga, vai taa bija 90% iespeejamiiba, vai tikai 0,001%.
Re: Divains jautajums
27.04.2004 15:10
Atïauðos oponçt Ineðukam. Zinot konkrçto varbûtîbu (bet nezinot, vai tas tieðâm ir noticis) var pieòemt lçmumu par turpmâkâm darbîbâm. Piemçram, ja es negribçtu palikt stâvoklî, nebûtu lietota aizsardzîba un notiktu tâ, kâ aprakstîts, tad, zinot varbûtîbu, kâda ir palikt stâvoklî konkrçtajâ situâcijâ, es pieòemtu lçmumu par to, vai lietot Postinoru vai nç. Protams, ja ðâds jautâjums tiek uzdots forumâ, tad atbilde tiks saòemta visdrîzâk jau tad, kad bûs par vçlu... :)
ineshuks
Re: Divains jautajums
27.04.2004 17:36
Un ja nebuus lietots postinors, jo varbuutiiba it kaa tikai 0,001% i tomeer tas notiekaas, ko tad? Statistika vainiiga? Man domaat, ja ir doma par postinoru, tas jaadzer neskatoties ne uz kaadaam statistikaam, citaadi kaut kaa nenopietni.
Duksis
Re: Divains jautajums
27.04.2004 19:40
To Meitenei:
Îstenîbâ esmu Dukse. Sorry!
Re: Divains jautajums
28.04.2004 09:03
NU, katrs jau pieòem lçmumu kâ viòam pareizâk ðíiet. Ir cilvçki, kas jebkurâ gadîjumâ "droðîbas pçc" palietos kaut ko (te es domâju vispârîgâk, ne tikai par konkrçto gadîjumu), bet ir cilvçki, kuri grib novçrtçt risku, lai pieòemtu lçmumu uzòemties to vai veikt kâdas darbîbas lai to mazinâtu. Klasiska riska pârvaldîba. :) Bet medicînâ laikam tâ nav populâra... :) (un es pat saprotu, kâpçc - to varbûtîbu ir ïoti grûti un bieþi vien pat neiespçjami aprçíinât)
meitene
Re: Divains jautajums
28.04.2004 09:16
to Duksis

Jautaajumu jau var paarfraazeet...
P.S. Tas nebija apvainojums :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 19?
Ziņa: