âdas vçzis?

Aizsāka Groovejet 

âdas vçzis?
11.10.2002 12:02
Labdien!
Salasîjos es te par âdas vçþa simptomiem: tumðiem, dzimumzîmîtçm lîdzîgiem pleíiem, kas palçnâm sabiezç...
Sev uz vçdera pirms, man liekas 2 gadiem ievçroju tâdu nelielu, gaiði brûnu pleíîti, kas bija mazliet mazliet biezâks par âdu. Nelikos ne zinis. Tagad tas pleíîtis ir palicis daudz biezâks, gandrîz ciets (bet ne kâ izaugums) un arî tumðâks... Vai manbûtu par to jâraizçjas?? Vai tas varçtu bût âdas vçzis??????? Tas bumbulîtis nesâp, netraucç. Nekur citur uz íermeòa man tâdu bumbulîðu vairs nav..
Lûdzu lûdzu kâds zinoðs cilvçks, pasakiet ko man domât!!!
Re: âdas vçzis?
11.10.2002 16:50
ja tas nekaa iipasji netraucee, ganjau nekas traks ari nav :)
man uz saana taads kautkas izauga apm 10 gadu laikaa un peedeejo gadu kuteeja, pats no sevis. apnika taa kuteesjana, kjirurgs izgrieza, aizsuutiija uz analiizeem, nekas ljauns tas nebij.
Dr.Pumpiòð
Re: âdas vçzis?
14.10.2002 20:14
Sveiki!
Ieteiktu Jums nelauzt galvu un nemeklçt palîdzîbu forumâ, bet gan doties pie ârsta. Neredzot Jûsu veidojumu neviens ârsts nepateiks ko darît, kâ darît! Ar ðâda veida problçmâm var griezties Latvijas onkoloìijas centrâ vai arî Veselîbas centrâ 4.
Lai Jums veicas!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 22?
Ziņa: