aknu ciroze

Aizsāka sisa 

sisa
aknu ciroze
18.05.2006 16:24
Manai radiniecei ir ðâda diagnoze: primâra biliârâ aknuciroze ar autoimûnâ negatîta komponentu. Ko nozîmç vienkârðâ valodâ ðâda diagnoze un vai âr tovar inficçt citus? Piedodied, bet nav ne mazâko zinâðanu, tâpçc prasu.
Re: aknu ciroze
18.05.2006 16:38
Hmm? Kaa lai pasaka kas ir ciroze. Cirozi zina pat beerni jo kaadreiz bija multene par piraatiem un vinji dziedaaja dziesminju par cirozi. Bet lipiiga taa nav. Lipiiga var buut slimiiba kas izraisijusi cirozi ja nav izaarsteeta.
G
Re: aknu ciroze
18.05.2006 16:53
"autoimûnâ hepatîta komponentu"
manuprât, par cik tâ ir primârâ, tas nekâdâ gadîjumâ nav infekciozi un bîstami. vienkârðâ valodâ: neskaidru iemeslu dçï paða organisma ðûnas, kas nodroðina imûno atbildi (leikocîti?limfocîti?) sâk "uzbrukt' aknu audiem. Tâ nav vienîgâ tâ saucamâ autoimûnâ saslimðana - vçl ir visâdas locîtavu kaites, âdas slimîbas utt.
Re: aknu ciroze
18.05.2006 17:09
sisa

es nekada gadijuma negribu tevi ievest bailes vai shausmas no nakotnes, bet .... tas ir nopietni! loti


sogad 8 marta nomira mana tante, vinja bija ~ 60 gadi, bija vesela ka rutks, dzivoja stradaja, rupejas par saviem mazberniem, skreja no darba uz savu darzinu lai izaudzetu kadu darzeni un ....
nebiju vinju redzejusi aptuveni 2,5 gadus, kad piezvanija masica un teica ka tante slimnica ar aknu cirozi, tas zvanija tantes bralis un teica lai braucam apciemot jo arsti sola vel tikai paris dienas :(((
bedigi, nesaprotami, skumji...
kad atbraucam uz slimnicu, es tanti nepazinu, vinja bija viscaur dzeltena ka kinietis, pat acs abols bija dzeltens... ta bija pedeja reize kad vinju redzeju pirms berem :(((

pirms tam tante esot gulejusi slimnica paris reizes un parbaudem un analizem, jo adas dzeltenum bija labi pamanams, bet neko nevareja izdarit... tika aicinati profesori un labakie arsti, bet bez rezultatiem...

piedod, bet tas ir mans stasts, es ceru ka tev nebus japardzivo tas pats, no sirds ceru, ka slimiba ir atklata agrina stadija

jo no masicas vardiem sapratu ka shaj slimibai ir letalas beigas...
iespejasm ka aknu ciroze dalas vairakos atzaros, neesmu tik izglitota slimibas joma, bet nu...
Re: aknu ciroze
18.05.2006 17:16
"pat acs abols bija dzeltens.."

Mans ir domaat, ka acu aaboli praktiski pirmie paliek dzelteni.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: aknu ciroze
18.05.2006 17:25
mateus, es neesmu medicinas spechuks un saku to ko redzu un ko pamaniju pirmo...
Re: aknu ciroze
18.05.2006 17:25
tâ arî ir.
Re: aknu ciroze
18.05.2006 17:41
ofelija
es arii neesmu med exprets un esmu taalu no taa



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Keta
Re: aknu ciroze
18.05.2006 18:40
Nu jaa..es arii neesmu med eksperts, bet zinu divus cilveekus, kam shii kaite bija, un cilveeku vairs muusu viduu nav... :( Tas iespeejams nebija vieniigais naaves ceelonis, tomeer...ciroze paliek ciroze..
sisa
Re: aknu ciroze
18.05.2006 23:44
Paldies, ka apskaidrojât. Laikam jau radiniecei klâjas ne visai, jo analîzes ir ïoti sliktas, kaut gan jûtas viòa labi.
Re: aknu ciroze
19.05.2006 10:04
jacer, ka tas vinai nebus sapigi un mokoshi, mana tante mocijas ar nezheligam sapem, un zales nelidzeja, organizms vairs nepienema... :(
Sindy
Re: aknu ciroze
19.05.2006 10:19
Mana skolas biedrene 26 gadu vecumâ arî nomira no aknu cirozes.....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 19?
Ziņa: