Vecmâte

Aizsāka Sanita 

Sanita
Vecmâte
20.05.2006 23:04
Vai kâds var pastâstît sîkâk par vecmâtes studijâm? Uzzinâju, ka mâca 1. medicînas koledþâ, bet kâ tur ir? Grûti? Kâ ar iespçjâm atrast darbu pçc mâcîbâm un atalgojumu? Saprotu, ka nav jau zelta bedre, bet nu negribas arî minimâlo atalgojumu!: (
P.S Varbût kâds, kas mâcîjies var pastâstît, vai iespçjams savienot mâcîbas ar ìimenes dzîvi - man ir mazs dçliòð - tikai 2 mçn., bet no sept. gribçtu sâkt mâcîties!
Re: Vecmâte
21.05.2006 14:44
Medicina vissur tagad algas ir nekadas. Par nakotni musu valsti runat gruti. Pec planiem vecmates ir vajadzigas. Bet es neteiksu ka tas ir skaists darbs. Es jums rekomendetu skuma labi pardomat so lietu. Un nemesties taja vissa uzreiz.

Macities Rigas 1. med. skola (paslaik koledza) nav viegli. Vissi kas doma iestaties un iziet to vissu "na halavu", vai tapec, ka "kautkur tacu jaiestajas", izlido pirmaja gada. Tur jabut motivacijai. Pie tam cilveki kuri stajas vienkarsi lai kautkur iestatos, elementari maisa tiem kuri grib macities.

Piemeram, kad stajos es (arsta paligs). Gribetaju bija ap 70-75 cilvekiem. Panema 35. No kuriem pirmaja gada izlidoja 14. Bet macibas vispar pabeidza 17.

Nakosa gada izlaidums bija vispar 8-9 cilveki. Tas ari no tiem 35, kuri iestajas macities sakuma.

Savienot ar mazo bebi? Если лечь костьми. Tad var. Man kursa biedre uzreiz pec dzemdibam macijas. Ka vinai tas izdevas nezinu. Bet vina tomer bija jau N-taja kursa un vinai daudz kas bija piedots. Bet ta un ta vina vissu atsradaja. Varu pateikt vienu. Ka jums vajadzes atrasties skola, vai prakse vismaz no 8.15 lidz kadiem 15.00 -15.30 katru darba dienu. Skatatties patti. Domaju, ka jums bus loti gruti.



Ziòojums rediìçts (25-05-2006 00:24)
******
Re: Vecmâte
22.05.2006 12:32
protams, ka var apvienot!! Es apvienoju mâcîbas, 1 mçnesi veco bçrniòu, un darbu. VISU var paspçt, ja tik ir vçlme.
Re: Vecmâte
22.05.2006 12:33
Nez ko par to saka bçrniòð...
Re: Vecmâte
22.05.2006 16:56
....un Jusu veseliba.

to ******
Kads Jums darbs?
Kur Jus macaties?
Kads ir Jusu vecums?
Vai bernins majas paliek ar vecmati?

Baigi interesanti vienkarsi.
,
Re: Vecmâte
24.05.2006 23:47
Vispâr mâcîbas tur ir ïoti nopietnas, ja grib pa ÎSTAM, bet ja izvilkt, tad gan jau, ka var apvienot!
Dûdiòa:)
Vecmâte
25.05.2006 17:15
Eu, a trakâ Meldrâja tur(1. med . sk.) vçl strâdâ? Brrrrrrr!
Re: Vecmâte
25.05.2006 20:44
Meldrajas kundze ir loti labs cilveks. Nevajag metaties ar vardiem. Ar vinu var daudz ko sarunat, ja neessi pedejais kretins. Un vina var daudzus nolikt vieta, kas tiem cilviekiem iet par labu.

PS
Man par vinu ir sakams tikai tas labakais.

PSS
Gadu atpakalj zvaniju vinai uz darbu. Loti patikami parunajos.
Daceee
Re: Vecmâte
26.05.2006 02:30
Ja grib, var apvienot, ka maz neliekas! Skola ir tieðâm laba, tas nu ir fakts!
Ely
Re: Vecmâte
26.05.2006 10:23
Visu var apvienot, ja grib, tikai ko par to teiks bçrniòð, grûti pateikt..
Es mâcos par vecmâti, parâdus dabût viegli, tikpat viegli tos nokârtot, protams, pieatseviðíie psniedzçjiem parâdi var ievilkties li'dz gada beigâm.
Ja nav nodomi bastot ne vienu leciju, tad jau bûs labi.
skolâ vieglâk mâcîties, kâ universitâtç, taèu, ja gribas òemt visu nopietni pie sirds, tad ir jâmâcâs.
1. kurss ir visdrakoniskâkis- smagâkie priekðmeti, stingrâkie pasniedzçji.
No mums 31 meitenes,2. kursâ palikuðas 8! Kas par to liecina - nezinu.
Ziòkârîbu par ðo profesiju apmieinot arî aiziet prom, bet nieka procents, kam ðî profesija ir sirdlieta - paliek, pabeidz un meklç niecîgâs darba viets. Vieglâk darbu atrast ir lauku rajonos, grûtâk Rîgâ, taèu ar vecmâtes profesiju, domâjams paòems par asistentu arî kâdâ ginekoloìiskajâ kabinetâ.
Atðíir, vai Tev tâ ir interese , vai tomçr klikðíis, un nezðíied ziòkârîbas pçc savu laiku!
Dûdiòa:)
Re: Vecmâte
26.05.2006 16:57
Dr. asist. Raimonds
Ja Tu aizstâvi Meldrâju, tad Tu pats esi pçdçjais kretîns ! Vai arî stipri jauniòð un neesi piedzîvojis viòas ''ziedu laikus''. Dulls bâbietis menopauzç vien ir...svçtâs ðausmas!
Re: Vecmâte
26.05.2006 17:00
Daudz inteliìentâk protams ir anonîmi nodirst pasniedzçju...
Re: Vecmâte
26.05.2006 18:07
Tik tiesam Dûdiòa. Vardu un uzvardu studija ludzu. Ko slepjamies zem nika.

Domaju Meldrajas kundze izdarija prieks skolas un vispar saja dzive daudz vairak ne ka jus. Un pieredze vinai lielaka. Cik gadu vina strada skola? Ap 30. Jums trukst elementarakas cienas.

PS
Par kretinu mana pusse paldies. Vismaz kautkads vertejums ))) Cik labo sakams vel? Vardus - gudritis, kautkads paligs, un tagad vel kretins )) Loti patikami. Bet nu vardu PALDIES tomer dzirdeju daudz, daudz biezak saja foruma.
arii maaciijaas
Re: Vecmâte
29.05.2006 18:17
Jâmâcâs ir ïoti daudz, ja nav zelta galva, diezin vai var savienot!
Re: Vecmâte
31.07.2010 19:46
Ja esmu pabeigusi koledžeu kā ārsta palīgs.. ir tāda iepēja vēlāk iet mācīties par vecmāti? koledžā vai augstskolā?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 20?
Ziņa: