tableshu paardozeeshana

Aizsāka jautaajums 

Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:49
â, digitalis :)
koa, Agatu Kristi salasîjies?
èîba
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:51
jâ, protams... un kur lai tâdu ciankâliju rauj? mâjâs var uztaisît?
èîba
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:51
agatai kristi ir kâdi ieteikumi par tçmu?
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:52
nu ja jau tiek plânots tâ, lai zârkâ smuki izskatîtos, tad jau vien ir skaidrs kâ gribâs to paðnâvîbu taisît. Ja tieðâm gribçtu, bûtu dziïi po kâ zârkâ izskatîsies :D
jautaajums
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:54
èîba - KÂPÇC GRIBI NOMIRT??
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:57
populârâkais iemesls ðeit pçdçjâ laikâ - klasesbiedrene aizgâja pie cita. un kâds ðoreiz ir iemesls?
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:58
Hm ;-) Smuku vajaga, lai vçl reizi palicçjiem ieriebtu. Sak, redz kâds es te smuks guïu, a Jûs mani nenovçrtçjât ;-)

Bija tematiska, rupja anokdote par vecu þîdu (vai pareizi jâsaka ebreju?)...
jautaajums
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 15:01
nee nu par mani runaajot - es saku, man tas jau kopsh beerniibas, turklaat bez seviskjiem iemesliem,bet tagad ir taads pasiprinoshss faktors - negribas nevienu satikt,nekur iet,taa kaa nepatiikami sarunaaties ar cilveekiem,gribas muuzhiigi guleet un taa arii aizmigt muuzhiigaa miedzinjaa
èîba
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 15:18
tâpçc ka piegriezies dzîvot. draugu nav, laimes nav, dzîve tukða, dvçsele arî.
es gan domâju, ka nopietni man, vismaz iepriekðçjâs divas reizes, ja kâds nebûtu izmaisîjis, bûtu jau tajâ zârkâ.

ko parasti raksta atvadu vçstulç? man tikai sanâca, ka es gribçtu tik pçc tam kremç.
jautaajums
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 15:22
ja jau taa,tad draugus var samekleet,laimi arii,a ja tu peec naaves nekur nepazudiisi??tikai tavs kjermenis nomirs,bet tu pati taapat seedeesi uz vietas muuzhiigaa izplatiijumaa un nozheelosi
jautaajums
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 15:26
brauc uz angliju vai iiriju,nostraadinas tevi 24h un veel dabuusi appreceeties,nebuus laika atvadu veestuleem
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 15:40
joki gan....
es kadreiz ari gribeju izkapt no shis dzives, pec pirmas milestibas, kad puisis mani pameta, nu galigi neredzeju dzives jegu... bet attureja tas, ka neatradu nevienu 100% aizieshanas veidu, jo klut par darzeni... shi perspektive mani nepiesaistija, tad jau labak dzivot!!!

nesen, pec tantes berem saku aizdomaties, ka gan es varetu izskatities mirusi... un nonacu pie secinajuma, ka negribu tikt apglabata, bet gan kremeta... nu ir tachu riebigi ka tu esi tumsa, divvientuliba ar visadiem kukainiem, rapuliem un sliekam, veee... iedomajoties vien negribas mirt!!! bet kad kreme, tad ir silti un paari paliek tikai pelni... ne tu zemes platibu aiznem, ne tev guljot zem zemes jagaida ka kads atnaks ciemos ar kadu puki...

plants no cita PC
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 15:48
Diez kâpçc nevar dzîvot vienkârði tâpat, tikai priekð sevis? Neatkarîgi no tâ, ka kâds pametis vai draugu nav? Katram taèu sava dzîve. Citiem par Jûsu aizieðanu nav nekâdas daïas. Var gadîties, ka pâris dienas parunâs un viss. Ìimenei gan tas bûs nepelnîts pârdzîvojums.
garâmèâpojot
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 15:55
ja dvçsele tukða, tad sev dzîvot arî nav jçga. paðnâvîba ir tâds kâ restarts dzîvei, tikai pçc karmas likumiem - nâkoðâ dzîve bûs divtik sûnaina kâ tagadçjâ.
 par zilo kurpîti, tâ gan ir laba. Zinu kur var dabût, man tepatâm kaimiòos aug un vçl citur arîdzan zinâms. A tâs saknes, tâs saknes ir jâlieto, jo tâs visvairâk satur to toksisko glikozîdu (aizmirsu kâ viòu tur sauca)
Es tâ sâku mazliet aizdomâties par mirðanu. Ir taèu dzirdçti ne mazums gadîjumu, kad cilvçks tiek uzskatîts par miruðu, pulsa nav, elpoðanas nav, bet te pçjðòi jams atrubâs un dzîvo tâlâk. A ja es zârkâ atrubos (atcerçjos to kill bill) ðausmas :( Bûtu jâmirst otrreiz un tâ bûtu mokoða nâve :( brrrr labâk nedomâju
doctus
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 21:12
Nu nezinu. Reaali tizli veidi tika piedaavaati. Es uzskatu,ka vislabaak ir, ja ir ierocis. Tomeer nav nekaada probleema to iegaadaaties. Tad galvenais neshaut deninjos- lielaaka iespeeja izdziivot, bet caur muti pagriezt uz smadzeneem un caurshaut. Veel veelams,lai ir klusinaataajs, lai kaiminji uzreiz neatskrien, un tad jau tu noasinjosi. Veel laba lieta ir siltaa vannaa taas veenas paargriezt. Bet veelams to arii pareizi izdariit un dziljaa vientuliibaa, lai atkal kaads priekshlaiciigi neatrod. A paareejie veidi? Nu nezinu.

Es vispaar plantam piekriitu. Uzskatu arii,ka pashi vainiigi, ja nav neviena drauga, neko negribaas utt. Da pakustiniet dirsas un izdomaajiet, kaa dziivi padariit interesantu un sev piemeerotu. Nav jaajuutaas vainiigiem citiem. Un radiniekiem veel jo vairaak.A beshenaas depresijas vajag aarsteet, ja taas ir iistenas depresijas
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 21:18
Tie galvâ ðâvçji paðdarbnieki parasti pçdçjâ brîdî noraustâs un tik vaigu caurðauj vien. Asiòu kâ no kautas cûkas, a jçgas nekâdas.
doctus
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 21:20
Nu es jau saku,ka jaamaak taa lieta liidz galam izdariit:)))) Un pareizi
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 21:23
Cilvçks, kurð reâli grib padarît sev galu, neprâtuïo internetâ. Viòð paòem tçva/vectçva bîsi, nozâìç stobru (zaèem- òeznaju) un ka iepïauj no neliela attâluma krûtîs, ta tur caurums ogogo... gribçdams nesalâpîsi.
Nu, bet es dikti ðaubos, vai kuram katram potenciâlam paðnâvniekam skapî mçtâjas tçva/vectçva bise
ezitis
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 21:27
es pazinu kadu cilveku kurs pasnavibu izdarija iedurot sev vederaa un kruutis 5 reizes ar nazi. ja cilveks sak meklet veidu kaa nesapigak un skaistak, tad manuprat tas nav isti nopietni.
doctus
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 21:36
Ja kaads gribeetu nopietni, sen buutu noliidis stuuriitii un klusiibaa novedis lietas liidz galam
þults
Re: tableshu paardozeeshana
25.05.2006 00:31
Es tomçr domâju, ka jâlaiþ vçnâ gaiss. Vçnâs var ðpricçt kaut vai trubu tîrâmo lîdzekli. Vajadzçtu bût efektîvam.
Pastâstiet, kâ jums nesanâca?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 25?
Ziņa: