vai esmu stavokli

Aizsāka garjane17 

vai esmu stavokli
10.05.2004 16:16
problema ir tada, ka es nezinu vai varu palikt stavokli, ja puisis neizsargajas, bet dzimumakts bija loti neilgi. otra problema ir tada, ka man ir 17 gadi, bet menesreizes nekad nav bijusas regularas, tas pat aizkavejas uz pusgadu, tad kadu menesi nav un atkal uz vairakiem menesiem ir pazudusas. pec cik ilga laika sakas pirmas grutniecibas pazimes?? loti ludzu palidziet man tikt skaidriba.
Re: vai esmu stavokli
10.05.2004 16:30
Ja puisis tevî beidz, tad stâvoklî palikt var. Ja tev mçneðreizes ir (kaut arî neregulâras), tad arî stâvoklî palikt var.
Vienîgâ droðâ grûtniecîbas pazîme ir iztrûkstoðas mçneðreizes un tâ ir tad, kad mçneðreizçm jâbût. Tâ kâ tev mçneðreizes nav regulâras (un tu droði vien precîzi nezini, kad nâkoðajâm ir jâbût), tad nogaidi 10 dienas pçc dzimumakta un uztaisi grûtniecîbas testu. Un viss taps skaidrs. Bet iepriekð gaidît kaut kâdas pazîmes un minçt nav îsti jçgas :)
ineshuks
Re: vai esmu stavokli
10.05.2004 16:52
Ljoti gribeetos cereet, ka tas nav nopietni. Patieshaam nespeeju noticeet, ka muusu laikos var buut taads informaacijas vakuums 17 gados.
Jeegas nav, a guleet- eto zaprasto, to mees maakam. pilniigs beernudaarzs. Godiigi- man truukst vaardu par shitaadu, atvainojos, stulbumu.
Re: vai esmu stavokli
10.05.2004 17:36
Svçtâ vientiesîba :)
plants
Re: vai esmu stavokli
10.05.2004 20:56
Parasti neinformçti bçrni rodas kategoriskiem vecâkiem. Tas ir mans subjektîvs viedoklis.
Ja ir kaut 1%, ka meitene to rakstîja nopietni, nez vai prâtîgi viòu sodît un vçrtçt.
sssss
Re: vai esmu stavokli
11.05.2004 15:27
Piekritu ineshukam, tacu garjanei iesaku beidzot apmeklet ginekologu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 1?
Ziņa: