grutnieciba un aizcietejumi

Aizsāka Opaci 

Opaci
grutnieciba un aizcietejumi
11.05.2004 13:07
Ka jus cinijaties pret so vainu?
Ja tev tieshaam ir shii vaina, tad iesaku iegaadaaties FitLine probiotisko jogurtu. Un varu nedaudz pateikt par to, a shis produkts atrisinaas vienmeer veedera probleemas: aizcieteejumi, caureja, nostiprinaas tavu un tava beerninja imunitaati, tev piedzims veseliigs, bez iespeejaam uz jebkaadu alergjiju beerninjs. Shis jogurts NOTEIKTI jaalieto maatem gruutnieceem, beerniem, jau saakot no brizha , kad barojat ar pudeliiti.!!!
ineshuks
Re: grutnieciba un aizcietejumi
11.05.2004 14:26
Un ko Aija dariis, ja beernam tomeer buus alergjija? Ies cietumaa vai atmaksaas izteereeto naudu?
Re: grutnieciba un aizcietejumi
11.05.2004 16:24
Èau, Aija, sen neesi redzçta ðeit! Bija jau tev te daþi konkurenti uzraduðies :)
tetis
Re: grutnieciba un aizcietejumi
11.05.2004 16:40
opaci - apskaties www.calis.lv - tur ir daudz info par saadiem jautaajumiem.

Var jau buut FitLine ir labs, bet paaraak izskataas peec reklaamas.
ku!
Re: grutnieciba un aizcietejumi
11.05.2004 19:35
Iesaku ar dieetas un klizmas paliidziibu.Dieetu pa priekshu klizmu peec tam (ja ar dieetu nesanaak).Ja muuzhiibu nav kakaats tad klizmu pa priekshu.Vispaar to klizmu labaak taisiit savlaiciigi lai suuds beebim robu pieree neiespiezh.
I.
Re: grutnieciba un aizcietejumi
12.05.2004 10:00
Jâ, tieðâm, bez klizmas laikam neiztiksi! Paðai ar resnu vçderu bûs laikam grûti to izdarît, tâpçc palûdz talkâ vîra kungu!

Re: grutnieciba un aizcietejumi
13.05.2004 15:41
Arî es esmu stâvoklî un arî man bija ðî problçma. Es to risinu sekojoði: no rîta tukðâ dûðâ iedzeru glâzi ûdens un apçdu vienu tçjkaroti medus. Pa dienu apçdu vismaz trîs çdamkarotes kliju (pielieku pie jogurta vai pie kâdas biezputras), çdu pilngraudu vai rupjo maizi un cenðos sagrauzt vismaz kâdus daþus burkânus. Izmçìini, redzçsi, ka rezultâts bûs...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 8?
Ziņa: