Iesakiet polisi!

Aizsāka incite 

Iesakiet polisi!
14.05.2004 12:22
Labdien!Iesakiet kâdu labu veselîbas apdroðinâðanas polisi,kas man derçtu grûtniecîbas laikâ.Pierakstiet arî ko tâ atmaksâ un cik viòa maksâ.Man nav ne jausmas par ðîm lietâm,bet ïoti jau nu noderçtu!
olivia
Re: Iesakiet polisi!
14.05.2004 12:52
Cik zinu uz gruutnieciibas laiku neaatiecas neviena polise, jo valsts tev granatee bezmaksas nepiecieshamo apruupi, a par ekstraam jaamaksaa atsevishkji.
Re: Iesakiet polisi!
14.05.2004 13:29
Man katru ned.jâveic analîzes 7lsapmçrâ,jo ir problçmas ar hormoniem,pagaidâm ârsta apmeklçjums-9ls+usg 5ls.Un zâlesap 30ls mçn!Un dzemdîbu nams ar lîgumu arî maksâ ïoti dârgi.Man vienai paziòai bija polise,bet nezinu cik maksâja un kâda,ar kuru visi izmeklçjumi viòai bija par velti.Turklât man pastâv liela iespçja,ka sagaidâma operâcija neveiksmes gadîjumâ,un tad bûs jâmaksâ 60ls,bet ar polisi-par velti.Ja man problçmu nebûtu,tad es te nerunâtu.

Re: Iesakiet polisi!
14.05.2004 13:30
Ja taisies pirkt individuâli (ne caur darba vietu), tad www.rsk.lv. Tur viss ir aprakstîts. Ir arî par sareþìîjumiem dzemdîbâs, ko sedz dârgâkâs polises. :)
Re: Iesakiet polisi!
14.05.2004 15:08
Uj, saulît, ja tev jau ir kaut kâdas veselîbas problçmas, tad individuâlâ polise tev maksâs ïoti dârgi (visdrîzâk, ka dârgâk nekâ tas, ko tu paðlaik jau maksâ). Veselîbas polises maksâ tâ aptuveni no 100 Ls lîdz 1000 un vairâk.
Vienîgais, kas tev varçtu bût izdevîgi, ir darba devçja iegâdâta veselîbas apdroðinâðana. Bet tad jâinteresçjas jau pie darba devçja :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 16?
Ziņa: