Gaismas pils

Aizsāka Bibliotikâre 

Bibliotikâre
Gaismas pils
31.05.2006 15:40
Ârsti, mediíi, vai jums ir vajadzîga bibliotçka par 170mlj.Ls???

http://www.dzimtene.lv/index.php
Re: Gaismas pils
31.05.2006 15:45
Bibliotçka moderna ir laba doma, bet visa tâ ðmuce ap to man gan raisa vçmienu.
Re: Gaismas pils
31.05.2006 19:59
varam celt biblitoteeku, bet ja suunu ciemaa 7.23 no riita, vai 19.56 vakaraa net.apollo.lv un bandwith meter interneta aatrums ir 15kb/sekundee, tad varbût tur ir kâds miljons jâiegulda
Un, ja premjers var paziòot, ka megavatu (megavatstundu îsteni'bâ)patçrç 10 gados( 8kw/h mçnesî) 3 dienas pçc tusa liuetuvâ par Ignalisnas celðanu, vai VVF paziòot,ka nafta ir ogïhidrâti un neviens pat nepoamana, ka akut kas nav riktiigi - tad ko tajâ bibliotçkâ darîs, ko mâcîsies, ko sparatîs visi tie 1995. gada izglîtîbas reformas upuri?
Re: Gaismas pils
31.05.2006 20:24
man personîgi neskadçtu tik dârgs îpaðums. varçtu izîrçt. (piekasos pie vârdiem)
Re: Gaismas pils
02.06.2006 13:37
Ne mums nav vajadziga biblioteka par tadu summu. Ir loti daudz cittu problemu valsti.

Viena no tam medicina. Piemeram tuberkulozes zina Latvija ienem pirmo vietu Eiropa (bet tuberkuloze klust loti, loti bistama jo paradas jau gruti, vai pat vispar nearstejamas formas). Musu slimnicas vajag jaunu aprikojumu, jaunus blokus, inventaru. Vajadzigas un masveida jaunas uznemsanas nodalas. Vajadzigas, vel papildus, jaunas atras palidzibas masinas. Vajag skolot jaunus medikus, macibu medicinas iestades jaapriko ar vismodernako aprikojumu (paslaik ta trukst - piemeram arsta paligu apmacibai labi noderetu skolai piederosu atras palidzibas masinas, ar pilnu aprikojumu, Somija tadas ir), jo paslaik vajadzigi ultra labi apmacits videjais mediciniskais personals. Ari bomzi izplata bistamas slimibas, kuru arstesana ir arkartigi darga.

Ka var runat par tik dargu projektu, ja mums cilveki izmirst, desmitiem tukstosu izbrauc no valsts ik gadu (isto latviesu Latvija palika ap 1,15 milj, driz par tautu gruti bus nosaukt), celi drausmiga stavokli... Cilvekeim elementari nav kur dzivot, par parejo var pat nerunat. Mums acimredzot buve ir dargaka par cilveku dzivibam?

Ir tik daudz problemu, ka par kautkadu tur piramidas buvesanu runat pat negribas. Inki (viena no teorijam) izmirusi pateicoties savu lepno piramidu, nevisai saprotamo buvju, zelta un alkatigas varas delj, vismaz daleji tas kalpoja par vinu kraha iemeslu. Un parak daudz izcelot bagatnieku intereses. Spani tikai pielika punktu.

PS
Ja es zinatu kura partija ir pret so biblioteku, obligati balsotu par to.



Ziòojums rediìçts (02-06-2006 17:15)
b7u890okjn
Re: Gaismas pils
02.06.2006 13:40
Dr.asist.Raimonds

mums nav vajadzigs jusu viedoklis.
Re: Gaismas pils
02.06.2006 13:46
Vai tad man jajauta jums atlauju lai paustu savu viedokli? ;)
Re: Gaismas pils
02.06.2006 13:49
Dr.asist. Raimonds

Daargaa buuve ir vajadziiga taapeec ka vinjas buuveeshanas procesaa daudzi no muusu varas viiriem varees sasildiit savas rocinjas. Bet kaads labums vinjiem no bomzhiem, slimniicaam un tuberkulozes slimniekiem? Varas viiri un vinju tuvinieki taapat neapgrozaas taadaas vietaas. Un ar sabiedrisko transportu tie nebrauc.
Re: Gaismas pils
02.06.2006 14:00
Zinu, zinu ;) Nav ko man tik smalki skaidrot dargais ku! ;)

Kadas tavas domas par to policijas auto pirksanas konkursu? Tomer nauda tur ir milziga paredzeta, bet nosacijumi (specifikacijas) kaut kadi miglaini. Un protams info paradijas pasa pedeja bridi.
funny
Re: Gaismas pils
02.06.2006 14:10
"Inki (viena no teorijam) izmirusi pateicoties savu lepno piramidu buvesanai" - a Raimonds ir gudrs ;-)))))))))))))))))))))
Re: Gaismas pils
02.06.2006 14:34
Dr.asist. Raimonds

Par policijas auto pirkshanu neesmu lietas kursaa. Patiesiibaa mani vispaar neinteresee kas shajaa zemee notiek. Es jau daudzus gadus vairs neesmu Latvijas patriots. Vieteejaas zinjas lasu ljoti reti. Vieteejo TV vispaar neskatos. bet nedomaaju ka ar to autinju pirkshanu buutu kas savaadaak kaa ar citaam tamliidziigaam lietaam. Pats straadaaju firmaa kas diezgan regulaari uzvar konkursos taa kaa es zinu uz kaadiem noteikumiem tiek pieshkjirtas shii uzvara :) Taapat zinu kaadi ir valsts konkursu noteikumi un ka taa ir reaala kaitnieciiba valstij pashai pret sevi kas mudinaat mudina uz likumpaarkaapumiem ja kaada iestaade vispaar grib sev kaut ko normaalu nopirkt.
Re: Gaismas pils
02.06.2006 14:45
he, es gan esmu mazliet ieintereseta persona tajaa gaismas pils sakaraa. bet citadi, man labak gribetos jaunu koncertzali. un vai tad 170 miljoni ir daudz prieks bibliotekas, man labak patika, ka RD iztereja 20 stukas, lai parkaa pie dizkokiem plaksnites pieliktu, kuras nolauza nedelas laikaa!
Re: Gaismas pils
02.06.2006 14:48
170 miljoni nebûtu daudz, ja kâda daïa piektâ, ja ne vairâk, a priori neaizietu privâtâs kabatâs, ne bibliotçkas celtniecîbai
med med>b7u890okjn
Re: Gaismas pils
02.06.2006 15:00
Lûdzu nerunât mûsu vârdâ.
Tas ir ïoti apsprieþams jautâjums.
Vuiens no seno Maiju izmirðanas iemesliem bija gigantisko kulta celtòu celðana ,neòemot vçrâ tautas intereses......
med med>funny
Re: Gaismas pils
02.06.2006 15:06
Inki tika pakïauti no spâòu konkisdoru puses. Bet zinâma taisnîba jums ir. Ja nebûtu ârprâtîgâ elites noðíirðanâs no tautas,tad diez vai Inkus tik viegli varçtu uzvarçt. Maiji pazuda 100 gadus pirms Kolumba atklâtâs Amerikas .
Ðei tieðâ viens no iemeskliem bija kulta celtòu celðanas mânija. Arî Çìiptes noriets bija saistîts ar pârâk lielo lîdzekïu ieguldîðanu piramîdu celtniecîbâ.
Mçs sâkam no potra gala. Jautâjums ,kam ceïam. Izmirstoðai tautai? Vai elites stulbumam.
Re: Gaismas pils
02.06.2006 16:26
...ja tauta pieïauj,ka to drâþ ...visos caurumos,tad to ir pelnîjusi!(pârfrâzçts seno grieíu teiciens) :-)))
Re: Gaismas pils
02.06.2006 17:25
to med med
Acimredzot tiesi: "...elites stulbumam...". Jo pusse no tautas elementari doma ka apgerbties un vispar ko galda likt.
Re: Gaismas pils
03.06.2006 01:23




Ziòojums rediìçts (03-06-2006 13:59)
Re: Gaismas pils
04.06.2006 11:14
JÂSKATÂS, KO TAJÂ VISÂ INFORMÂCIJAS PROJEKTÂ LIKS IEKÐÂ
pçc manas sapraðanas, secîbai vajadzçtu bût tâdai, ja jau ceï to bibliotçku-
1. paralçli paredzçt lîdzekïus reâla âtrgaitas interneta ievieðanai visâs skolâs, bibliotçkâs un kâ minimums nodroðinot vismaz kaut cik pieòemamau âtrumu
2. Nodalît izklaides tusu internetu, kas varçtu bût ar par kârtu mazâku âtrumu no izziòas un zinâtnes interneta, kam jâbût daudz âtrâkam
3. Nodroðdinât labi apmâcîtus intereðu pulciòu pedagogus skolâs
4. Ierçdòiem noteikt prasmju IT sfçrâ miminumu
5. Nodroðinât labus sakarus starp Gaismas pili un lokâliem tîkliem.
zorro
Re: Gaismas pils
06.06.2006 12:58
kaadu veel biblioteeku, neko nevajag
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 24?
Ziņa: