kâ lai pârvar bailes no zobârsta

Aizsāka Klaudija 

Klaudija
kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 15:23
nu kâ lai cînâs ar tâm bailçm no zobârsta
jaa, es ar to gribu zinaat, es ar nevaru aiziet pie zubòika, jo man ir bailes.....:((((((
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 15:28
Man domât pa lielai daïai tâs ir atskaòas no bçrnîbas bezpalîdzîbas sçþot tai krçslâ. Jo kur Tu tâds mazs íipar sliksies, neviens jau Tavu viedokli neprasa. a tagad- nu- nepatiks tas dr vai viòa manipulâcijas, ceïos un eju prom.
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 15:33
Jaaatrod pareizais zobaarsts. Man izdevaas.
Nu iesaki, kas taveejaa taads labs, varbuut man ar derees....
vienkârði meitene
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 15:39
Es nesaprotu - no kâ jums bail????!!!!! tagad taèu ieðpricç anastçziju un nejûti ne mazâko pieskârienu. Daþâs zobârstniecîbâs vispâr iemidzina un guli saldâ miedziòâ!
KUR???????????????? gribi lai mani iemidzina, cik tas maksaaa?????????
Klaudija
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 15:43
jâ,jâ
bet kâdas metodes nomierina,jo es mûþîgi visa trîcu....
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 15:45
Korvalols
sausâ anestçzija pavisam noteikti nomierina. var mçìinât pierunât ârstu, lai sniedz ðâdu extra pakalpojumu. ;DDDD
Nu luudzu pasakiet, kur veic zobu laboshanu ar iemidzinaashanu, es griobu to uzzinaat, kas ir to dariijis? Cik maksaa, kur, kaada ir taa proceduura...
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 15:52
Ir jau ir tas saldais miedzinjsh pieejams, maksaa nieka 40 Ls vai kas tamliidziigs tikai man peec miedzinja ir taada poha ka galva pliist pushu un veemiens naak ne pa jokam taa kaa no shaadas zobu aarsteeshanas metodes naacaas atteikties.

Taatad mans zobaarsts Aldis Rozenblats Stomatologhijas instituutaa Dzirciema ielaa. taalr. 9417602

Ja vajag manu starpnieciibu tad raksti uz guru03@inbox.lv
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 15:53
Stomatoloìijas institûtâ noteikti veic. Cik maksâ nezinu. Vienîgais gadîjums, ko zinu praktiski, bija gana nekvalitatîvs- paziòai nepilnu 2 stundu laikâ 11 zobus salaboja. Daïu pçcâk nâcâs pârlabot.
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 15:55
Klaudija

Iedomaajies, tu vareetu sarunaat lai pats ku! tev rocinju patur :)
Neziitis
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 15:55
Kas jûs visi galvâ sisti esat ? Bail no zobuârsta :D Man ar bija, aizgâju kad vajadzçja, tagad varu iet pie zobuârsta smiedamies :) 1 (man bija vairâkas) narkozes ðpricîtes un miers :) Vienîgi kretinç tâ sajûta, kad nejût ausi vai degunu :D Jâuzmanâs lai mçlç neiekoþ utt. Bet 'ta viss ir super :))))
nu jaa, un ja taa njem nopietni to zobu laboshanu kvantumaa, mute peec tam kaa izvarota...

Eh, es nezinu.. Man ir bailes no zobuaarsta, bet izklausaas, ka taa iemidzinaashana ar nekas labs nav :(
Neziitis
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 15:57
Nu nekas patîkams nav kad dur ar adatu smaganâs, bet tas nav sâpîgi. !!!! NAV !!!! NAV !!!!
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 16:13
Tagad visas bailiigaas dodas uz ku! e-pastu un sarunaa caur vinju zobaarstu. Par vienu Tullamore (tas man) ir iespeejams sarunaat lai ku! ar dakteri Aldi jums divataa aizrunaa zobus. Mums labi sanaak :)
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 16:25
Ar vienu Tullamore ribâs varu pie zobdr arî bez ku! un dr Alda (bet dr forðs, mâcîja nezobdakteriem zobu lietas). Vot tik vai zobdr tâdu smirdoðu un muïíîgi smaidoðu òems...
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 17:49
protams ka njems....un aizsuutiis maajaas izguleeties....
Es tikko paarvareeju.. I dziiva:)
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 18:19
zb

A bieþi tâ gadâs?
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 18:32
man ar tas pats - bail. visu laiku nebija, jo nebija problçmas, tagad plombe jâmaina - bail. sviests, bet man no adatâm arî bail. citiem duru, bet sev - nemûþam. :((((
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 19:01
garâmèâpojot

Tev jau pashai sev nebuus jaadur :)
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 19:07
...: 1x gadiijaas :)

dazhreiz naak smarzhojoshi bet bez mentaalaam paziimeem - tad parunaa, uztaisa rentgenu, bet neko ar anesteeziju.
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 19:14
zb

Kas tad no tâs anestçzijas bûtu ðmigâ?
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 19:32
citreiz iisti nedarbojas, kaadam ar sirds vai citaam probleemaam var palikt ljaunaak, neprognozeejama uzvediiba, aizmieg un iekozh urbii, utt.
Klaudija
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 19:56
jâpadomâ par Ku priekðlikumu,man jau patîk ka to rociòu patur
heh, es ðon biju.. nebija nemaz tik traki, gadu nebiju bijusi :) bij viens mazs caurumiòð, bet vienalga palûdzos, lai zobârste ieðpricç, tad vismaz tik ïoti nesâp:) vajag tîrît kârtîgi zobus un nekâdas bailes netraucçs ;) nebûs jâprasa ku! rociòu paturçt.
med med
Re: kâ lai pârvar bailes no zobârsta
01.06.2006 22:34
Visa pasaule turas uz sexa. Vajag domât par to un nekâdu anestçziju nevajadzçs. Tâ man viens teica.
Pats skaitu mantras. Palîdz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 16?
Ziņa: