Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..

Aizsāka ziònesis 

ziònesis
Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
02.06.2006 22:07
06.06.06. atdzims Sâtans! Kâ jums liekas, kâ tas izskatîsies? Pasaules gals gan vçl nebûs, tas bûs '12 gadâ BET NU VIENALGA! Ka es jums saku, bûs, ko stâstît mazbçrniem! Protams, ja kâdam pçc pasaules gala vçl bûs mazbçrni...
Laivaikâ, varbût mums vajadzçtu kaut ko upurçt, lai viòð mûs apþçlo? Starp citu, kâds zin kâdu labu Sâtana pielûgsnu?
Heil Satan!
Hm, ne, pielugumus nezinu, bet lidz 6-jam vel vairakas dienas. Tas ari izbaudam. Pa pilnu programmu.
A varbût Sâtans nemaz nav tik slikts kâ viòu mâlç :)
nu jaa baigais datuminsh. eee taa tak shodiena....
ups.... man veel maijs staav :DDD
...dievs tiks gâzts uz neatgrieðanos...Un Lembergs kïûs par premjeru!Pârçjais-pa vecam!!!
kaa tad pasaules gals! buutu jau labi nebuutu jaadomaa par naakotni vairs!
Saataniskais mirklis buur 6 juunijaa 6 stundaas 6 minuutees un 6 sekundees...

06.06.06. 06:06:06

Baisi..
driizaak sagaidiishu savu galu nekaa pasaules! mulkiibas kautkaada mistiska skaitla deel- aaaaaa baidieties saatans naaks un viisim kranti buus!!!
Nu, speciaali piecelshos uz to laiku augshaa:) Tas no rita,ja?

Hehehe
nu patiesiibaa sanaak, ka tajaa dienaa taads laiks buus divreiz, ja skaita arii vakara 18.00.. bet ja neskaita, tad no riita! :)
Nu,es laikam ap to laiku celshos augshaa:))) A ko man dariit? Mosh vajag kaadu rituaalu pildiit???
Bet kaa man skaitit, pec kaada laika , ja dziivoju ar 5 stundu starpibu no Latvijas? Man jau buus 6.o6, bet jums veel ne?
Katram savaa laikaa uz pasaules:) Tev savos 06. no rita:)
Nu tad es to briidi sagaidiishu un jums fiksi zinjoshu, kas notika:)
Davaj,sarunaajushi
TradeMAAK
Re: Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
03.06.2006 20:55
Sâtans manâ uztverç nesniedzas tâlâk par ar vienu pisaku izrubâmiem gotu puikâm.
pirms pâris dienâm uzdevu ðo ? truemetal-â. Tur bija labâkas idejas. Vienam pat bija pasâkuma plâns: sanâkt kapos (tik nepatieca, kuros...) un rîkot visâdas orìijas, kas galvenokârt balstîjâs uz postîðanu, alkohola lietoðanu un grupveida sexu :))
Jûs te tâdi miermîlîgi....
Beast Wars
Re: Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
04.06.2006 01:13
Ta jau maniis..
Varbût tas nebûs tieði jûnijâ, jo gada pirmais mçnesis ir marts, tâ ka augustâ gaidâms.
Miiljie tautieshi, guliet mierigi. Vismaz muusu puslodee Saatans neieradaas un viss mieriigi.
roberts
Re: Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
04.06.2006 13:33
par ko ta ne 2666.gadâ nç?vai 2066,kas ir tuvâk. vai 2016 utt IDIOTEN!!!!
pietiek runât ðîs muïíîbas.par pçdçjo stundu neviens nezin. un kad bûs ðî pçdçjâ stunda tas ir Dieva varâ nevis sâtana! priecîgus vasarassvçtkus!
Re: Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
04.06.2006 16:11
ja paskatâs pçc tâs "jaunâs pasaules hronoloìijas" (vainu kâ to tur sauca), tad mçs nemaz nedzîvojam 21. gs., bet kâdâ 17. lîdz pasaules galam vçl 300 gadi.
talhems
Re: Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
05.06.2006 12:15
filmas pirmizrade.......antichrist
Re: Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
05.06.2006 12:25
iisteniibaa 06.06.06. bija 2000 gadus atpakalj. shogad buus 06.06.2006. tas taa...

starp citu... kas lasiijis Atklaasmes graamatu bez maciitaaja - lietojot tikai savas smadzenes pamaniis, ka 666 ir ne tikai zveera (saatana aka ienaidnieka) skaitlis, bet gan arii cilveeka ;)

Bet uz OMEN pirmizraadi jaaiet 8)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
bet mums katru dienu,divas reizes sanâk ðis maìiskais seðinieks-06:06:06-stundas, minûtes un sekundes...
zvirbulis
Re: Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
05.06.2006 13:37
Kârtçjais sviesc... un atkarîbâ no laika joslâm, tad arî tas mistiskais brîdis pienâks ne vienu reizi vien :DDD
Ja pçtâm dziïâk skaitïa 666 nozîmi, tad kaut kâda zvçra vai sâtana skaitlis tas nebût nav (nevajag jau visu burtiski saprast). Kur sîkâk lasîju to analîzi, neatceros.
plkst. 1:37 nekas slikts vçl nav noticis :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 16?
Ziņa: