Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..

Aizsāka ziònesis 

Re: Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
06.06.2006 06:02
davai, pabakstîðu jumsamiem degunâ....

es taè teicu, ka nekas nebûs, es taè teicu!!! hâ-hâ! :DDDDDDDD
Îstas skaidrîbas par mistiskâ 666 nozîmi nav. Vikipedia:
"The Number of the Beast is mentioned in the Book of Revelation of the Christian New Testament and has long been accepted to be 666 (or, in some cases, 616). The meaning of the number is debated. In some interpretations of Christian eschatology the “Beast” is believed to refer to a being controlled by or equated with the Antichrist, whereas some scholars, such as Dr. Delbert Hillers and the editors of the Oxford & Harper Collins translations, contend that the number is a code for the Roman Emperor Nero, a view that is also supported by the Roman Catholic Church"
Tâtad Nçrona skaitlis arî pçc katoïu baznîcas kanoniem. Jâuzmanâs no ugunsnelaimçm laikam ðinî sakarâ...
Re: Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
06.06.2006 10:48
6+6+6=18 1+8=9 Pçc numeroloìijas ir jauks un stiprs skaitlis. Ðodien bûs laba diena!:)
Ðodien super diena, jûtos vienkârði lieliski! Sâtana darbs? :)
Re: Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
06.06.2006 14:56
nu kaa... ja peec am pm skataas tad jau tas laiks vel priekshaa :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Manaa zemee bija jau 6 AM un 6 PM, taa ari nekaadi briinumi nenotika.Ljolti laba diena bija-reti jauks garastaavoklis un paceelums!
Re: Gatavojamies Sâtana atdzimðanai..
06.06.2006 17:59
Es jau saku, ka visi pie vieniem vârtiem tiksimies:)
Man shii diena reaali patika:) Bija ok;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 12?
Ziņa: