Starp mums ir kriminâlie elementi

Aizsāka tâ notiek 

tâ notiek
Starp mums ir kriminâlie elementi
04.06.2006 13:42
Viens no ârstiem, kas ðeit tusçja ir ticis cietumâ.
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
04.06.2006 13:52
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
04.06.2006 14:03
ai, ai, ai, un ko nu tagad dariit?

/kaa dazhiem patiik klachoties un mazgaat netiiro velju. pretiigi.
________
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
04.06.2006 14:14
Nu tad stâsti, kâds viòam niks un ko viòð izdarîjis, un vçl par kâdâm tçmâm viòð runâja :)))
Ka sauc, par ko?
b7u890okjn
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
05.06.2006 09:07
man arii interesee - kaa sauc?
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
05.06.2006 11:01
man vairâk uztrauktu, ja te bûtu psihi, kas iedomâjas, ka ir ârsti.
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
05.06.2006 12:32
Nu Jânis Orbidâns ir pçdçjais no gadijumiem. UN?!?!?!?!?
ÏOTI þçl, ka jams tika notiesât, jo lai nu kâ, bet kâ andrologs jams ir spîdoðs un es nezinu nevienu citu ðajâ jomâ tik zinoðu kâ viòu. Vieniigi manupraat tiesa vel turpinaas. Bet varbuut ir veel kaads uz kura uzaisiita tizla paraugpraava?



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
05.06.2006 14:34
o Mateus uzradaas!:)
Nu tas jau ir tas foruma valdzinâjums- runâties ar "pats nezin ko" un iztçloties, kâds tas cilvçks ir.Tagad intriga vçl lielâka...:)
Par ko tiesaaja,vai par dumju izrunaashanos forumaa?? :-)
tâpçc jau baidos reìistrçties...:)
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
05.06.2006 16:23
oga

Vçl jau moderçðanu neieviesa, tâ kâ jâizmanto mirklis ;-)
Nepiemini ðito vârdu man jau rokas sâk trîcçt
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
05.06.2006 16:26
Nu, lîdz ðim nav manîts, ka oga kâdas îstas rupeklîba bûtu piekopusi, tâ kâ avosj proòesjot
tradicionâli rupjos es vispâr nekad nelietoju, bet ðkrobe man reizçm ir liela te uz vienu otru....tikai nemâku tâ sulîgi pateikt to domu
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
05.06.2006 16:54
Varçsi trençties literâri sulîgi izteikties ;-)
med med>ogai
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
05.06.2006 22:37
Varu palidzçt. Nerâtni runât.
med med>ogai
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
05.06.2006 22:38
Varu palidzçt. Nerâtni runât.

Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
06.06.2006 14:58
Eziitis... es visu laiku noveerotaajos esmu :D
Lai gan vairaak noveeroju to kaa man uzaugusas kaajas :D:D:D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateuss ir vîrietis vai sieviete ?!? ?!?
mateus ir losis:DD
Jautajums
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
06.06.2006 22:13
a kas ir Janis Orbidans? Bet vispar jau - cietuma noklust ne tikai tie, kas pa Dr.lv tusejas. Kas tik negadas shai pasaule, ej nu sazini, vai pashi nesedesim :D
Ziòas - arhîvs
Re: Starp mums ir kriminâlie elementi
06.06.2006 22:34

Nâtrija oksibutirâta skandâlâ apcietinâtais ârsts Jânis Orbidâns jau agrâk nelikumîgi tirgojies ar medikamentiem
Ziòu aìentûras BNS rîcîbâ esoðâ informâcija liecina, ka par nâtrija oksibutirâta recepðu masveida izrakstîðanu un iespçjamo starpniecîbu narkotisko vielu izplatîðanâ aizturçtais ârsts ir privâtklînikas "Piramîda" galvenais ârsts andrologs Jânis Orbidâns. Klînika atrodas Rîgâ, Pçrnavas ielâ 6/8.

2003.gada vasarâ Medikamentu informâcijas centrâ nonâca informâcija par ðî ârsta pretlikumîgâm darbîbâm. Kâda pacienta prostatas adenomas ârstçðanâ J.Orbidâns bija ordinçjis cinka tabletes. Pacientam bija raduðâs ðaubas par ðo tableðu cenas neatbilstîbu to vçrtîbai un lietderîbu kaites ârstçðanâ. Pirmkârt, minçtais ârsts bija pârdevis ðîs zâles pacientam savâ prakses vietâ. Otrkârt, pacientam nâcâs samaksât latu par katru tableti (kopumâ ap 20 latu). Treðkârt, tabletes ârsts paðrocîgi "safasçja" polietilçna maisiòâ.

Kad Medikamentu informâcijas centrs pçc pacienta izteiktajâm aizdomâm vçrsâs pie Orbidâna ar aicinâjumu paskaidrot zâïu izcelsmi, iegûðanas veidu un ordinçðanas nepiecieðamîbu, urologs paskaidroja, ka minçtais medikaments ir cinka tabletes, kas raþotas Polijâ, taèu atteicâs atklât to ieguves vietu. Kad noskaidrojâs, ka pacientam pârdotâs zâles nav reìistrçtas Latvijâ, ârsts paskaidroja, ka nav iespçjams ârstçt pacientus, ja valsts nevar tos nodroðinât ar nepiecieðamiem medikamentiem, tâpçc nâkas tos ievest paðam. Latvijas Urologu asociâcijas speciâlisti atzina, ka prostatas adenomas ârstçðanâ cinks nav nepiecieðams. Lîdz ar to var secinât, ka, iespçjams, ârsts ðîs tabletes centâs pacientiem pârdot jebkuras kaites ârstçðanai. Pçc pacienta vairâkkârtçja lûguma nepubliskot ðo informâciju, arî lai izvairîtos no personas datu aizsardzîbas pârkâpuma, MIC tomçr neziòoja kontroles institûcijâm par ârsta rîcîbu.

Ðobrîd Orbidâns aizturçts aizdomâs par seviðíi bîstamas psihotropâs vielas - nâtrija oksibutirâta - izplatîðanu Rîgâ. Orbidâns decembrî izrakstîjis receptes 22 000 ðîs psihotropâs vielas ampulu iegâdei. Kratîðanâ viòa darba vietâ policija atradusi 1500 ampulu nâtrija oksibutirâta, kas bijis paredzçts tâlâkai realizâcijai.

Ðodien, MIC pârstâvim zvanot uz privâtklîniku "Piramîda", lai pieteiktos uz vizîti pie Jâòa Orbidâna, tika sniegta atbilde, ka "dakteris ir slims, un tuvâkajâ laikâ nevarçs pieòemt".



Elîna Lâce
20.01.2004.


http://www.farmacija-mic.lv/main/zinasaw/5_2/951/01/arch_2004
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 19?
Ziņa: