Ârsts izmanto

Aizsāka ðoks 

ðoks
Ârsts izmanto
04.06.2006 14:22
Kopçts no calis.lv

--------------------------------------------------------------------------------
Man draudzene nesen dzemdçja vienâ no LV ârstniecîbas iestâdçm, un sanâca visai nepatîkams
starpgadîjums - viòa tika vai nu speciâli aizmidzinâta, vai atslâbinâta un ðîs procesa laikâ
acîmredzot ir tikusi seksuâli izmantota, jo vienu mirkli esot pamodusies un dzirdçjusi vîrieða
elsas un grûdienus makstî, tadkad viòa ir atverusi acis vîrietis ir steidzîgi pazudis, lieki
teikt, ka viss noticis tumsâ un neko viòa neredzçja. Kad esot med. personâlam uzdevusi jautâjumus
, tad ârsts vienâ momentâ viòai rokâs ir iespiedis 50 Ls.
Lidzigi ir bijis ar citâm meitençm - cik noprotu gan pçc dzemdîbâm , varbût arî citos veidos
Viòa baidâs griezties policijâ, jo ârsts esot piekodinâjis, ka varot izkârtot nepatikðanas un
padarît viòas bçrnu par slimu utt. Manuprât tas iss izskatâs pçc kautkâdas seksa izdustrijas ...
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 14:26
Nu ja, iemidzinâja bez anesteziologa un ginekologa un izmantoja, brîdî, kad bçrna galva dzemdîbu ceïos... Ir tur gan vairs vieta, kur elst un grûst... câïu mâtes ibio... Bet pirtiòâ jau var vienmçr dzemdçt... un bçrnu neizkropïos un paðu neizmatos...
erkils
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 14:28
tu gribi teikt, ka ârsts dzemdîbu laikâ nokniebâs ar savu pacienti? hehe.tâs tikai meitenes fantâzijas, laikam dikti smuks ârsts bija..bet nu ja nopietni, ja fakti nav pierâdîti, tad ðâdus ðizofrçniía murgus nedrîkst publicçt.
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 14:30
abcd
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 14:33
Liekas kaut kaa nereaali, ja nu vieniigi tas notika tad, kad beerns jau bija laukaa... bet taadaa gadiijumaa, tur viss personaals ir uz vienu roku...lai gan neticaas, jo kaads paareejiem labums, ka vienam dokam sagribeejaas sev perversijas izveerst...
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 14:35
abcd

esi redzçjis maksti pçc dzemdîbâm? Tikpat labi var 10L spaini drâzt...
Neko tas ârsts near izdarît- padarît slimu un tâ tâlâk! Kâçc baidîties griezties policijâ?- viòð tikai draudzeni baidîja ar to ka padarîs slimu bçrnu! Fufelis tîrâkais! Nomaini ârstus un neej uz to slimnîcu- un viòð atavm bçrnam neko nenodarîs!!!
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:10
Nekad neesmu apmekleejusi portaali caalis.lv, bet redzu, ka tas ir vareni interesants portaals, jo praktiski viss, ko seit iekopee no siis lapas ir ar taadu plaanpraatiibas piesitienu! buus jaaiegrieþas tajaa portaalaa......hmm
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:11
Autore nav paskaidrojusi kad tieshi tas noticis bet piekriitu ,,, . Seks taadaa briidii ir piniigi ne jee. Nu cik vien tas var buut.
sieva
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:15
Seks pirms paðu dzemdîbu sâkumu ir pat ïoti ok. Sperma slidina dzemdîbu ceïus un orgasms palîdz vieglâk piedzemdçt. Discovery par ðo tçmu bija raidîjums ir visi doki piekrita.
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:17
Mçìinâju tai portâlâ atrast ðo tematu, pagaidâm bez rezultâta. (interesç pârçjo grûtniecîbas toksikoþu upuru komenti un pieredze)
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:20
Man jau liekas, ka tie, kas raksta ðâdas tçmas ir drusku filmas saskatîjuðies, jo seriâlos ir visâdi nereâli varianti, nu tipa, lai filma bûtu interesanta. un peec tam to uzdod par savu stâstu.. bija pat viena tâda psihologiska problçma, kad cilvçks citu pârdzîvojumus un pieredzi uzdod par savçjo..
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:21
sieva

Iespeejams ka tur ir kaada fishka bet nedomaaju ka aarsta pienaakums buutu sniegt shaadu dzemdiibu paliidziibu :)
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:21
,,,
Meklç Pïâpiòâ.
Mi
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:37
Mullke, ja nezinos policija.
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:51
Tur taèu nav, ko ziòot. Bulðits kaut kâds.
daiïais dzimums
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:54
Kad tevi paðu izvarotu, tad redzçtu, bulðits viòam..:(((
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:55
psc, fantaazija caalju mammaam straadaa gan. vistu kuuts.
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:57
daiïais, dumjais dzimum - tu Nezinîtim uz Mçness arî tici?
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 16:58
Nu piemeera mana personiigaa pieredze, attieciibas ar citiem , raada, ka nenormaals procents cilveeku nepaartraukti melo. . .un internetaa ðis meïu procents trîskârðojas!!!
daiïais dzimums
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 17:11
Ticu, ka ârsts var izvarot savu pacienti. Ticu un viss. Ârsts ir tâds pac cilvis kâ visi citi, t''atad spçj arî bût ïauns.
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 17:22
Es biju tiesi saadaa pasaa situaacijaa daudzus gadus atpakal,vieniigi nedzemdeeju beernu, bet biju uz visparastaako ginekologisko paarbaudi.Kad atveeru acis, tad ginekologs elsa virs manis.Es nevienam neko neteicu, kaads tolks no taa.Bet te dazam gan ir CAALJA SMADZENES, ja nesaprot, ka taas ir pilniigi reaalas lietas.Taa notiek un ne tikai ginekologiskajaa kreeslaa.Nesaprotu vienu-kaa nav bailes siem aarstiem, kaa vinji riskee.....
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 17:23
jaa, jaa var izvarot... teica jau, ka maxts peec dzemdiibaam ir kaa 10l spainis. gana slimam vecim jaabuut, lai no spainja draashanas kaifu kjertu.
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 17:25
es pilniigi piekriitu, ka jebkaadas profesijas paarstaavis var buut izvarotajs, arii aarsts.. bet seit es domaju par konkreeto rakstu, man izklausas kaa izdomajums, fantaazija vai veelme kaut kaadaa veida remdeet savus kompleksus.. zinu, ka izklausas sarezgiiti, bet lietas ne vienmeer ir taadas kaa taas izskataas. Pienemsism, ka taada nelaime tiesam notikusi, tad man nav skaidrs kapec cilveeks nav veersies pie tuviniekiem, draugiem, policijas, kaut kaadaas pacientu aizsardziibas iestades. Ko gan dakteris peec izrakstiisanaas no slimniicas var nodarit beerninja un maates veseliibai? 50 ls, par ko? par klusesanu? kapeec tik maz? aarstam tas buutu NENORMAALS risks, praktiski nereaali izmukt, jo tad par to tiesam ir jaazin visam personalam, ko tad vins visiem maksa pa 50ls? Es domaju ja sis fakts butu patiesiba, tad narkoze tiktu dota taada, lai neko neatceras, piekersanas gadiiumaa jauna mate buutu beigta, vai arii vinai tiktu piedaavaati 50 000, un es neredzu kuraa vietaa Latvijaa buutu taada ranga privaata slimniica, kuraa risinaatos saadi asinsstindzinosi notikumi.
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 17:26
Bet, kad acis bija ciet, tad nedzirdçji ka elso?
tas makkija
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 17:26
eziitis rakstîja:

> Nekad neesmu apmekleejusi portaali caalis.lv, bet redzu, ka tas
> ir vareni interesants portaals, jo praktiski viss, ko seit
> iekopee no siis lapas ir ar taadu plaanpraatiibas piesitienu!
> buus jaaiegrieþas tajaa portaalaa......hmm


tieði ðodien tieði ðî iemesla dçï tur iegriezos :))
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 17:29
To Makkija: Viss ir iespejams.... Bet vai tev nekad dziivee nav naacies dzirdet kaut ko taadu, kas neliimeejas kopaa, nu kaut kaadaa briidii saproti, ka ticamiibas robeþa ir parkaapta?
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 17:42
to soks
Izklausas pec mulkibam.
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 17:46
Nu un kaa Puuce? padalies ar iespaidiem?:)))))))))
Re: Ârsts izmanto
04.06.2006 17:47
Nu ja, piekrîtu eziitim - ne jau to apðaubu, ka ârsti arî var bût ïauni, bet gan konkrçtâ murgojuma atbilstîbu patiesîbai. vai tad ârsts viens pats pieòçma dzemdîbas? kur pârçjais medpersonâls? kas tad iemidzinâja sievieti? un ja tâ ir bijis vairâkâm - izklausâs pçc kaut kâda urbânâ mîta, nu neticu, ka visas klusç kâ partizâni un neziòo iestâdçm, taèu ar draudzençm izpïâpâjas no sirds un tâs vçl i-netâ noziòo.



Ziòojums rediìçts (04-06-2006 17:48)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 3?
Ziņa: