Ja meitene uzbudina tik ïoti, ka beidz jau no domas vien.

Aizsāka Mister x 

Ko tad darît? Un tâ ir vienmçr. Man sex interesç, bet ðî iemesla dçï ne reizi ar to vçl neesmu nodarbojies. Negribu veidot attiecîbas, jo jau zinu, kas sex nebûs, bet meitenei tas nepatiks. Ko iesâkt?
Re: Ja meitene uzbudina tik ïoti, ka beidz jau no domas vien.
06.06.2006 17:33
atvaino, bet varbuut veel mazliet paaugties?
19 gados ðaubos.
ir iespçjams augt ne tikai izmçros :)

domâju, ka arî izmçrus savus vçl ne tuvu neesi sasniedzis :D
jap vispirms, lai pieaugtu,
1) iemâcies nemelot sev, meli = "negribu veidot attiecîbas, jo"
godîgâk bûs pateikt, "baidos veidot attiecîbas, jo"
2) jâpârfrâzç skaidrâk teksts "sex nebûs, bet meitenei tas nepatiks" uz
"meitenei nepatiks, ka sex nebûs" vai "meitenei sex ar mani nepatiks", izðíiries par vienu atbilstoðâko.

un tad varçsim turpinât tâlâk augðanas procedûru, ja vien tam esi gatavs.
Skaisti vârdi, bet uz mani tie neattiecas. Nav tâdas lietas, ko es gribçtu vairâk par mîïâm attiecîbâm ar meiteni. Bet es nespçju saòemties tâs izveidot, jo esmu nepilnvçrtîgs. Dçï tâ paðapziòa ir par zemu, lai vispâr uzrunâtu meiteni.
A kas vainas vienreiz beigt, vinju ieraugot, un ottreiz, vinjai liidzi "darbojoties"? :))
Nu re dakteru forums kâ reiz ir labs, lai anonîmi noskaidrotu iespçjas savas nepilnvçrtîbas izârstçt vai vismaz mazinât. Ja pa mazu, vaig doties pie dr. Arturs, ja citas vainas, tad domâjams, padomdevçju netrûks :)

Mentâli izskatâs, ka esi pilnvçrtîgs, arî pozitîvs paðnovçrtçjuma lîmenis kaut kâds ir skat. savu, "Skaisti vârdi, bet uz mani tie neattiecas." Tâ ka pozitîvs pamats visam ir, vajag tik rakt.
Esmu no mapilsçtas. Laikam kautrîba mani atstâs absolûtos vecpuiðos.
Shitaads topiks jau bija! Ieguvums - nulle!:(
Tâtad tava nepilnvçrtîba ir tâ, ka esi no mazpilsçtas. Vçrâ òemams arguments. Bikuc ierâj naudiòu un brauc uz Rîgu vai citu prâvâku pilsçtu un ðî nepilnvçtîba taps labota. Pçc gada aklimatizçsies, un rau dzîve râdîsies roþainâkos toòos. Iebrauksi atpakaï savâ mazpilsçtâ pçc pâris gadiem un òem kuru gribi :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 3?
Ziņa: