Ovulâcijas testi

Aizsāka Nana 

Ovulâcijas testi
20.05.2004 17:45
Par grûtniecîbas testiem tâ kâ bûtu vispârzinâms un skaidrs - 99% gadîjumu tie uzrâda ticamu rezultâtu, seviðíi kas attiecas uz 2 strîpiòâm - ja tâdas ir, tad vari bût pârliecinâta ka grûtniecîba iestâjusies. Bet kâ ar ovulâcijas testiem, vai tur tâ ticamîbas pakâpe arî apmçram tâda pati? Man kâdus pâris mçneðus testçjoties, tâ arî neizdevâs ieraudzît kârotâs 2 strîpiòas;( Bet pçc USG daktere pateica, ka nav neviena dominçjoða olðûna, resp., ja ovulâcija arî ðai ciklâ bijusi, tad tâ jau notikusi... Esot vçl kâdas tur hormonu analîzes, pçc kurâm var noteikt...kâda hormona pietrûkst un vai notiek ovulâcija....Ja es bûtu pârliecinâta, ka ov.testi uzrâda ticamu rezultâtu, tad tak varçtu kauè 20 dienas ciklâ testçties un uzzinât ir vai nav.... Nu labi un ja nav. Ko tad? Hormonu terapija? Bet tas arî laikam nav tik vienkârði kâ arî visâdas blaknes iespçjamas. vai arî vienkârði? Tâdâ gadîjumâ nesaprotu, kâpçc mana daktere tik optimistiski noskaòota un neko vairâk par Remens un vitamîniem man nav nozîmçjusi...
Re: Ovulâcijas testi
21.05.2004 09:01
Kâds îsti ir jautâjums?
Ja ðaubies par ovulâcijas testa ticamîbu, tad ir citas metodes, ar ko nosakidrot, vai un kad notiek ovulâcija.
Re: maasa
21.05.2004 10:02
Kâdas vçl metodes? Katru dienu iet uz USG? Jâ, ðaubos par testa ticamîbu.
ku!
Re: Ovulâcijas testi
21.05.2004 11:03
Es arii nesaprotu prieksh kam tev tie ovulaacijas testi.
Re: ku!
21.05.2004 15:29
A priekð kam tad tie testi ovulâcijas noteikðanai vispâr radîti, kâ Jums ðíiet, a? Lai varçtu radît pçcnâcçju tak jau laikam. Ar draugu dzîvojam kopâ nu jau 7 gadu, izsargâjâmies tâ var teikt ne visai nopietni - ar kalendâro, ar pârtraukto, vienreiz ielidoju, bet nepaturçju, pçc tam kâdu laiku lietojâm gumijas. Nu bet tagad kâdu gadu neizsargâjos vispâr nemaz. Bet stâríis kavçjas. Man - 32. Ginekoloìe nekâdas vainas neatpazîst. Viòam spermas kvalitâte apmierinoða (ne ideâla). Nu tas tâ îsumâ. Ovulâcijas testus esmu mçìinâjusi kâdus 3 mçneðus lietot un visulaiku uzrâda negatîvu rezultâtu! Ja ovulâcija tieðâm nenotiek, nav jau brînums, ka nepalieku stâvoklî...;(
ineshuks
Re: Ovulâcijas testi
21.05.2004 15:46
Taa tiem cilveekiem ir, kad ir, tad nepatur, kad nav- tad meklee veidus, kaa dabuut.
Re: maasa
21.05.2004 15:59
Ir vçl tâdas lietas kâ bazâlâs temperatûras mçrîðana, ovulâcijas noteikðana pçc gïotâm, pçc dzemdes kakla taustîðanas. Protams, arî USG. Katru dienu jau to nav jâtaisa, tikai ap to laiku, kad, domâjams, ovulâcija varçtu notikt (ja ir puslîdz regulâras mçneðreizes, tad aptuveno laiku var izrçíinât). Tas ir droðâk, jo neprasa papildus iemaòas, salîdzinot ar pârçjâm metodçm. Bet, protams, aizòem zinâmu laiku un naudas lîdzekïus.
Par tiem testiem - esmu diezgan daudz dzirdçjusi atsauksmes, ka sievietçm îsti neizodas ar tiem tikt skaidrîbâ - râda ne to vai nerâda vispâr...
Vispâr jau par ovulâcijas noteikðanu bûtu jâpastâsta ârstam... :) It seviðíi, ja ir aizdomas, ka tâ nenotiek.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 17?
Ziņa: