Grutnieciba un alkohols

Aizsāka Ka 

Ka
Grutnieciba un alkohols
21.05.2004 09:29
Sos pirmos menesus dzivoju viena stresa tapec ir sanacis lietot ik pardienas alkoholu un pipet jo tas viss no domstarpibam ar viru!Kadas varetu but tam sekas?Paldies jau ieprieks!
ineshuks
Re: Grutnieciba un alkohols
21.05.2004 10:23
Sekas var buut dazhaadas. Nezinu vai domstarpiibas ar viiru var kalpot kaa attaisnojums piipeeshanai un dzershanai.
pûka
Re: Grutnieciba un alkohols
21.05.2004 10:38
Dieviòð vien to zin :)
Sekas var bût un var arî nebût.
Daudz kas atkarîgs arî no tâ, no kura gr. laika Tu ðito dzîvesveidu piekop.
Ka
Re: Grutnieciba un alkohols
21.05.2004 11:06
pirmajajos menesos..
ineshuks
Re: Grutnieciba un alkohols
21.05.2004 11:10
Es iisti nesaprotu jautaajumu- gribiet, lai pasaka, ka viss buus OK un taa var turpinaat. Vai lai pasaka,ka buus slikti un varees atkal pie kaut kaa viiru vainot? Kameer tas beebs nebuus tik liels kaa apskataams USS vai veel labaak piedzimis, tikaam neviens nepateiks kas tieshi ar Juusu beebi buus. A paareejais ir statistika.
ku!
Re: Grutnieciba un alkohols
21.05.2004 11:16
Gala rezultaats taa iisti noveerteejams kad siicim buus gadi 4-5.
li
Re: Grutnieciba un alkohols
21.05.2004 12:00
Smçíet nevajadzçtu, jo sieviete smçíçjot rada skâbekïa trûkumu bçrniòam (kas vçderâ). Tu taèu negribçtu, ka Tevi periodiski smacç?
pûka
Re: Grutnieciba un alkohols
21.05.2004 12:32
Ja vien neesi honiska alkoholiíe un dzçrusi ''lîdz grîdai'', tad nevajadzçtu bût problçmâm, bet smçíçt gan nevajadzçtu.
nu gan
Re: Grutnieciba un alkohols
21.05.2004 13:37
Pirmajos mçneðos visas iedzer un tâs, kas smçíç, arî uzpîpç. Tâ kâ saka Pûka, ja nçesi lietojusi alkoholu patoloìiskos daudzumos, nekam trakam nevajadzçtu bût.
Re: Grutnieciba un alkohols
21.05.2004 15:43
... NE visas
Aiva
Re: Grutnieciba un alkohols
23.05.2004 12:21
Man kaimiòos viena sieviete iedzçra bieþi un visus 9 mçneðus smçíçja,rezultâtâ piedzima ïoti vesels un attîstîts puisîtis,kuram tagad jau ir 5 gadiòi,nav nekâdu patoloìiju.Bet ir arî zinâms gadîjums,kad mâmiòa nedzçra un nesmçíçja,taèu neskaidru iemeslu dçï bçrniòð nomira... tâ kâ es domâju,ka viss jau izlemts AUGÐÂ...
nu gan
Re: Grutnieciba un alkohols
23.05.2004 17:17
to mâsa. Atvainojos - izòemot tâs, kuras vispâr nedzer.
ineshuks
Re: Aiva
23.05.2004 17:36
Vai tas ir domaats kaa zaljaa gaisma dzershanai un smeekjeeshsanai gruutnieciibas laikaa? Sak, augshaa jau taapat viss izlemts. Ja ne, tad neredzu jeegu shim komentam. Iznjeemumi ir visam.
me
Re: Grutnieciba un alkohols
23.05.2004 23:11
ja tar turpinaasi .. vienoziimiigi piedzims kropls beerns.. es uzskatu ka taadas sievietes kaa tu vajadzeetu likt cietumaa!!
skabarga
Re: Grutnieciba un alkohols
24.05.2004 14:24
Ko sçsi, to pïausi. Ja grib veselu atvasi-nav jâspçlç sportloto un jâgaida bûs vai nebûs...bçrnam visi locekïi vietâ, prâtiòð galvâ un arî face smuks.
alkaholu jau nu gan nevajadzetu lietot!bet ja esi smeekeejusi,tad smeekee vien taalaak,jo ja paaraak strauji atmetiisi,tad beernins var nomirt,taapeec smeekee,ja nu vieniigi pakaapeniski mazaak...!
...
Re: Grutnieciba un alkohols
15.12.2004 12:21
"ja paaraak strauji atmetiisi,tad beernins var nomirt"- no kurienes shitaadas gudriibas?
Re: Grutnieciba un alkohols
15.12.2004 12:27
to biaskita
Nu stulbums. Es visas 4 reizes atmetu uzreiz, tikko uzzinâju par grûtniecîbu. Ne paðai, ne puikâm kâda vaina.
Es te palasu un nevaru saprast,vai tauta tieðâm ir tik apdauzîta.
Kâdi var bût argumenti par to,lai attaisnotu sistemâtisku smçíeðanu un alkohola lietoðanu grûtniecîbas laikâ.Aiva raksta,ka mâte iznçsâjot bçrnu dzçrusi un smçíçjusi un bçrniòð ir vesels 1,5 gadu vecumâ.Bet kâdas bûs bçrniòa sekmes skolâ,kâds bûs bçrniòa intelekts-par to Aiva arî jâpadomâ.
Ja veselai ìimenei piedzimst slims bçrniòð-tâ ir traìçdija,bet tam itin bieþi var atrast iemeslu,zinot cçloni,ðobrîd daudzas lietas var ârstçt,bet ja mâte ir nodzçrusi sava bçrna intelektu-tur neko nevar mainît...
Hmmm - es arii esmu dzirdeejusi par to, ka, pat aarsti iesaka uzreiz neatmest smeekjeeshanu (ja esi hroniska piipetaaja), bet gruutnieciibas saakumaa, kad veidojas siicm visi orgaani utml, nezin nezin cik veseliigi ir smeekjeet (un cik smekjet vispar ir veseliigi)...
Re: Grutnieciba un alkohols
16.12.2004 12:08
Piedotiet, bet tie aarsti, kas neiesaka uzreiz atmest ir mazliet ku-kuu!
Vieniigais ljaunums no tuuliiteejas atmeshanas ir tikai un vieniigi iedomaats stress, ka gribaas kaut kur likt rokas, tikai nevar saprast kur!:)
Un tas ir arii viss!
Re: Grutnieciba un alkohols
16.12.2004 12:32
ârsti neiesaka uzreiz atmest 75 gadîgiem onkâm, kas nopîpçjuði 40 gadus 20 cigaretes dienâ, ja paredzama kâda nopietna operâcija, jo onkam bez pierastâ dûmu kairinâjuma grûti atklepot, viòiem ïauj pîpçt uzreiz pçc operâcijas reanimâcijas nodaïâs gultâ.
Nevaru iedomâties iemeslu kapçc jauna sieviete nevarçtu atmest smçíçðanu.
esmu gaidiibaas
Re: Grutnieciba un alkohols
19.02.2005 21:30
Palasot shiis slejas slikti metas,piem.par tio ko aksta ME un skabarga.Laikam veel tik mazinjas ka neko vel nesaprot!!!!!Paskatiisimies,ko jusss dariisiet kad gaidiisiet mazuli!
mazdakteris
Re: Grutnieciba un alkohols
20.02.2005 13:28
Katram cilçkam ir jâpiedzimst par talantu un daudziempar ìçnijie, Diemþçï tas nenotiek. Lielâkais iemesls ir visâm nepareizâm rîcîbâm.Lielâkâs no tâm ir smçíçðana,dzerðana,narkotikas.Arî lielopu aknas nevajadzçtu çst jo aknas ir ne tikai inþu filtrs bet arî to uzkºâjçjs.Bçrns ir pati neaizsârgâtâ bûtne uz zemes un tiek prasîts viòa vis lielâka aizsardzîba.To nedarît ir izsaukt uz sevi Dieva dusmas un sodu.Es nesaprotu mâtes,kas neaizsargâ savus bçrnus.Valstij,katram sabiedribas loceklim un katram indivîdam ir jâdomâ par mûsu bçrnu izveidi un audzinâðanu.Tad nedzims kropïi,kas nogalina sievietes,kura putenî ir uzòçmusi ,pakïaujoties mâtes instinktam, viòu savâ maðînâ.Kauns vecâkiem,skolotâjiem policijas pârstâvjiem,tiesneðiem.Kauns!Slepkavas ir jâlikvidç.Kas to izdarîs izpildîs Dieva nolikto.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 11?
Ziņa: