Jautâjums

Aizsāka Saulite 

Saulite
Jautâjums
21.05.2004 11:05
Vai kâds man nevar apskaidrot ðâdu lietu. Tâ kâ ultrasonoskopijâ man atklâja palielinâtu vairogdziedzeri un mezglus tajâ, gâju pie ìimenes ârsta, la nosûta mani uz vajadzîgajâm analîzçm. Viòa teica, ka ðîs analîzes nevar uztaisît par velti, tad nu es gâju taisît par maksu. Beigâs biju ðokâ par trîs veidu vairogdziedzera hormonu analîzçm samaksâju aptuveni 14,00 Ls. Jautâjums: vai tieðâm tâ var bût, ka ðîs ir tikai maksas analîzes vai ârste mani vienkârði pieðmauca un vai tieðâm ir tik augstas cenas par analîzçm? Lieta tâda, ka nekad agrâk par maksu tâs neesmu taisîjusi.
ineshuks
Re: Jautâjums
21.05.2004 11:09
Nu, ja, piemeeram, aarste uzskatiija, ka Tev taas analiizes nevajag, bet Tu- ka vajag, varbuut taapeec suutiija par pilnu maksu. Varbuut tajaa meenesii kvotas beigushaas (vismaz pie mana gjimenes aarsta tajaa polikliinikaa ir baigais pieraksts uz priekshu uz laboratorij, ja grib bez maksas). Bet cena tieshaam shkjiet augsta. Es pirms gada taisiiju, shkjiet, pa kaadiem Ls4.
li
Re: Jautâjums
21.05.2004 12:03
Vispâr asins analîzes ir maksas pakalpojums. Vienam hormonam analîzes maksâ virs lata (es maskâju apmçram 2 Ls). Un pçdçjâ laikâ ir jâmaksâ arî par to, ka tikai iedur un paòem asisnis - sâkot no 50 santîmiem, bet tâpat padârgi sanâk.
Saulite
Re: Jautâjums
21.05.2004 15:05
Paldies par sniegtajâm atbildçm.
Tad jau laikam sanâk, ka esmu apèakarçta :(( Skumji.
ineshuks
Re: Jautâjums
21.05.2004 15:22
Nu var tachu piezvaniit uz to laboratoriju un paprasiit, cik taas analiizes maksaa. Nedomaaju, ka vini taa no galvas var panjemt citaadiigas naudinjas.
Re: Jautâjums
21.05.2004 15:47
... man te pçdçjâ laikâ ienâkusies informâcija, ka tagad par visâm analîzçm esot pilna maksa jâmaksâ. Arî, ja nosûta ìimenes ârsts, diemþçl.
ineshuks
Re: Jautâjums
21.05.2004 15:48
Atljaushos apshaubiit. Nav veel mums maksas mediciina izsludinaata.
Saulite
Re: Jautâjums
21.05.2004 16:03
Man analîzes taisîja poliklînikâ, bet lapa, kuru man iedeva ìimenes ârste bija E. Gulbja laboratorijas logo, kurâ mana ârste atzîmçja vajadzîgâs analîzes.
Re: Jautâjums
21.05.2004 16:08
Vot, es arî îsti nesaprotu. Gan ginekologs, gan ìimenes ârsts man paziòoja, ka tagad esot par analîzçm jâmaksâ pilnîbâ. Varbût viòâm abâm kaut kâdas kvotas beiguðâs? :)
nif nif
Re: Jautâjums
21.05.2004 17:09
Nav gan paðam jâmaksâ. Man ìimenes ârste nosûtîja un hormonu analîzçm NMS laboratorijâ, Diagnostikas centrâ. Nosûtîjumâ atzîmçja, ka apmaksâs slimokase. Man nebija jâmaksâ ne kapeikas. Veica kâdas 5 hormonu analîzes, pie reizes paskatîjos cenrâdî, kopumâ man bûtu jâmaksâ kâdi 15-17Ls.
Letiicija
Re: Jautâjums
22.05.2004 09:16
Nupat kaa veicu analiizes Stradinjos un samaxaaju tika 0,50 Ls-tajaa cenaa ietilpa viziite pie endokrinologa,hormonu analiizes un cukura liimenja noteikshana asiniis.Paareejo samaxu veic slimokase.
Vive
Re: Jautâjums
22.05.2004 20:43
Pirmkârt - samaksa ir atkarîga no konkrçtâm analîzçm, kuras tiek òemtas. Nav noteikts cenrâdis hormonâlâm vai kâdâm citâm analîzçm, bet katrai analîzei atseviðíi. Uzraksti - kâdas analîzes tika òemtas, es uzrakstîðu - cik par katru jâmaksâ Gulbja laboratorijâ.
Otrkârt - tieðâm laboratorijas izmeklçjumiem ir kvotas, bet tâs nenosaka ârsti, bet ârstiem tâs tiek uzspiestas "no augðas". Ir ïoti nepietiekams skaits noteikts - cik analîzes mçnesî vari nosûtît uz slimokases rçíina, bet par pârçjâm, ja nemaksâ pacients, atnâk rçíins dakterim...
miegs
Re: Jautâjums
22.05.2004 21:47
Leeni un neatlaidiigi mees sliidam maksas mediciinas muklaajaa, bez skaidraam cenaam, bez skaidriem speeles noteikumiem un bez izklaasta tautai par staavokli.
Un kaa riikoties laboratorijaam. lai sanjemtu naudinju no slimokases par paarstraadem? Atbilde parasti skan - par paarstraadeem nemaksaajam, neviens nelika virs kvotaam taisiit analiizes
Endija
Re: Jautâjums
22.05.2004 22:13
Tautai nekas nav jâskaidro, tâpat viss ir skaidrs. Ja sanâk saslimt ar kaut ko citu, kâ gripa vai angîna, ìimenes ârsts diagnozi noteikt nespçj, un par visu jâmaksâ tik, cik noteikts maksas pakalpojumos.
ku!
Re: Jautâjums
22.05.2004 23:11
Nu prieksh manis shii mediciina jau labu laiku ir par pilnu maksu.Iemesli dazhaadi un tagad negribu tos iztirzaat bet tas ir fakts.Vienkaarshi no malas noskatos uz visu to shovu kas notiek ap subsideeto mediciinu.
Tas arii daljeeji izskaidro manu interesi par mediciinu un publiceeshanos forumaa.Jo gribas paliidzeet cilveekiem kuri ir liidziigaa situaacijaa kaa es saglabaat savu naudinju nezaudeejot veseliibu un nemaksaajot veltiigi naudas kaariem speciaalistiem par "aarsteeshanas servisu".
Re: Jautâjums
30.05.2004 19:32
ja es esmu nodevis asins analîzes tajâ paðâ dienâ kad es esmu smçíçjis un ârsts veic asins ekspertîzi meklçjot vai man nav kâds visparastâkais vîrus vienalga kâds vai tas uzrâdîsies asins analîzçs?
ku!
Re: kristaps
30.05.2004 19:43
Taa iisti nesapratu vai jautaajums ir par viirusa vai smeekjeeshanas uzraadiishanos?Un ja par smeekjeeshanu tad tabakas vai zaaliites?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 3?
Ziņa: