Diane35

Aizsāka Hendy 

Hendy
Diane35
21.05.2004 12:13
Cik ilgaa laikaa taas saak darboties un no kuras dienas var saakt neizsargaties sexa laikaa?
gvineta
Re: Diane35
21.05.2004 12:51
es no vinjam ieverojamie pienjemos svaraa, pat lidz 5 kg, ta ka no savas pieredzes neiesaku:(((
Hendy
Re: Diane35
21.05.2004 13:08
Man izrakstija siis tabletes aarsteesanas noluukaa,jo lietojot Mercilone galiigi sagaaja griistee hormonaalaa sisteema.Pus gadu nelietoju nekaadas tabletes,svaraa pieneemos par 30kg,pazuda menesreizes,paraadijaas cistas olniicass.Tagad saaku dzert Diane 35+veel sadas tadas zaales.Ceru,ka viss noreguleesies, jo svars sobriid ir 110kg un depresija dziljaakaa...
Lezene
Re: Diane35
21.05.2004 13:20
Pastâstîðu par savu pieredzi. Esmu sen jau precçjusies (3.g.) un nevarçju palikt stâvoklî, jo hormoni bija èupâ. Mana ârste man izrakstîja Diane35, bet to sâkot lietot mans organisms viòas nepanesa (â un vçl lietoju Verospironu), man sâkâs asiòoðana 20 dienu garumâ - rezultâtâ nonâcu slimnîcâ, lai apturçtu asiòoðanu. Tad ârste ieteica izdarît lapraskopiju (diagnoze tâ pati kas tev - cistas). Pçc operâcijas 3 mçneðus dzçru zâles lai paliktu stâvoklî - nekas nenotika - biju izmisusi, naudu iztçrçjusi nenormâli daudz, izmetu visas tabletes un sâku tîrîties ar tçjâm. Tagad esmu 12.grûtniecîbas nedçïâ - decembra sâkumâ mums ar vîru bûs pirmais bçrniòð.
Par to Diane 35 ârste teica, ka zâles esot labas, tikai kâ kurð organisms tâs pieòem. Mans nepieòçma. Lai veicas. Un vçl - tevi noteikti ja ne mîl, tad mîlçs ar visiem taviem 110kg, es sveru 90kg.
Hendy
Re: Lezene
21.05.2004 13:25
:) Paldies
+++
Re: Diane35
21.05.2004 15:22
Man arî tagad izrakstîja Diane35, lai noregulçtu ciklu. Gandrîz pirms gada beidzu lietot ok, jo paðsajûta nebija no labâkajâm un arî svars bija palielinâts. Kopð tâ brîþa esmu nokritusies svarâ par kâdiem 6 kg. UN man bail, ka tagad, sâkot lietot atkal ok, kg nâks atpakaï... Bailes arî no citâm blaknçm. Atliek tikai ïoti cerçt, ka Diane35 manam organismam bûs piemçrotas... :(
Re: Diane35
21.05.2004 15:51
Par konkrçtâm OK nepateikðu, bet vispâr ir tâ - ja sâk lietot ar pirmo mçneðreiþu dienu, tad efekts iestâjas uzreiz ar pirmo dienu. Savukârt, ja sâk lietot kâdâ citâ dienâ, tad pirmâs 7 dienas ir jâlieto papildus kontracepcija.
Vismaz ðâdi ðo lietu apraksta ârzemju saitos (vairâkâs vietâs esmu to redzçjusi).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 13?
Ziņa: