wobenzîms

Aizsāka bete 

bete
wobenzîms
24.05.2004 00:34
Vai ir labs imunitaates stiprinashanai?Man aarsts ieteica dzert,bet baigi daargs..Vai ir veerts un ir kaads reaals labums??
Vive
Re: wobenzîms
24.05.2004 02:07
Tas lielâ mçrâ atkarîgs no tâ, kâda Tev ir tâ vajadzîba un kaite, kâds ir Tavs visp.veselîbas stâvoklis, vecums utt. Medikaments nav slikts, bet tas nevar bût kâ pamatlîdzeklis nopietnu slimîbu ârstçðanai. Uz kâda pamata ir ðî doma par imunitâtes nepietiekamîbu?
Re: wobenzîms
24.05.2004 10:17
Bija te kâdu laiku atpakaï lîdzîgs jautâjums. Diezgan daudzi cilvçki izteica savu viedokli. Bet pârsvarâ bija - ka nekâdas jçgas :)
Re: wobenzîms
24.05.2004 12:07
Imunitâtes stiprinâðanai nu gan nav jçgas to lietot. Bet pçc operâcijâm,pie iekaisumiem der labi,esmu lietojusi.Bet tad ir jâdzer 10 dienas no rîta tukðâ dûðâ ne mazâk kâ 8-10 tabletes.Zinu ka daþi ârsti iesaka pie psoriâzes paasinâjumiem. Pie labâkas lûzumu sadzîðanas labâks ir Flogenzims. Bet nevajadzçtu paðai ,bez konsultçðnâs ar ârstu lietot ja ir tâ saucamâs "biezâs asinis".
Tija
Re: wobenzîms
24.05.2004 16:58
Man reâli palîdzçja uzaudzçt kârtîgu dupsi,kaut dzçru tamdçï,lai nebûtu bieþi ar herpçm jâmocâs(imunitâtes celðanai).
Jâsaka,ka herpes man tâ arî retâkas nepalika,bet dibens vçl ilgi bija raþens.:)))
li
Re: wobenzîms
24.05.2004 17:10
Imunitâte sstiprinâðanai lçtâk un efektîvâk ir çst íiplokus un c vitamînu - ideâla kombinâcija. Nelietoju nekâdas pretgripas u.c. potes bet çdu íiplokus un nekâdas zarazas neíeras.
Re: wobenzîms
25.05.2004 12:06
Imunitaates nostiprinashanai jaalieto vitamini...bet vitamiini, kuri "straadaa", nevis, kuri cilveeks "izchuraa" laukaa.
ineshuks
Re: wobenzîms
25.05.2004 12:30
Visi uudenii shkjiistoshie vitamiini uzsuucas, cik vajag un paareejie '"izchuraajas". Vai slavenajiem fanijas vitamiiniem ir pieejami kaadi bioekvivalences peetiijumi, lai saliidzinaato shos labos ar paareejiem "izchuraajamajiem"?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 18?
Ziņa: