missed abortion

Aizsāka sape 

sape
missed abortion
24.05.2004 09:47
Lidz pashai abrâzijai man nebija sakusies ne asinoshana, ne ari kadas citas pazimes neliecinaja, ka ir MA. Grutniecibas sakuma nedeelaa man bija velkoshas sapes, bet smereshanas nebija, toties bija visas parejas grutniecibas pazimes un ari HCG limenis asinis auga. 6 nedelas - 3150. Auglitis 6.5mm Tachu ka izradijas (ka pateica dakteris) tas neauga pietiekoshi strauji , taja nedela esot vajadzejis but 22 tukst. USG nevareja saklausit sirdspukstus un auglisha pieaugums ari nebija liels. Jautajums - vai pareizi bija taisit abraziju, un auglitis tiesjam vairs neattistijas, ja HCG limenis auga, bet smereshanas nebija. Varbut tomer vinjsh bija dzivs ..
Re: missed abortion
24.05.2004 10:19
Vai tad pie MA ir smçrçðanâs? Tad jau tas ir spontânais aborts nevis missed abortion!
Dûda
Re: missed abortion
24.05.2004 11:09
Lîdzîgs stâsts kâ man. Zinu, ka HCG turpina nedaudz augt ari pçc inerces arî pçc MA un abrâzijas. Arî es pçc tam par to daudz domâju un lasîju, sapratu, ka ârstiem taisnîba, nav sirdpukstu, tâtad MA. Nepârdzîvo, nakamreiz bûs viss kârtîbâ. Gan man, gan tev :)
bete
Re: missed abortion
24.05.2004 12:46
nu milja,padoma logjiski,ja nav sirdpukstu...nu kaa augliitis var buut dziivs..Nu nomierinies,buus Tev veel beerninji!Arii es tam esmu izgajusi cauri
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 9?
Ziņa: