ïoti liela tuvredzîba

Aizsāka redze 

redze
ïoti liela tuvredzîba
08.07.2006 17:25
Man ir ðausmîgi mînusi - ap 10. bail, vai jau nav vairâk. Pirms 3 gadiem bija -8. bet pçdçjoreiz, kad Visionexpresî decembrî brilles taisîju, kompis râdîja jau 11 un 10.75, es jau ceru, ka tâ ir tikai tâ tehniskâ-ideâlâ redze un ir ap 10, ne vairâk. Jo brilles izraksîja -8.5 un -9.0, teica gan, ka tas nav, lai ideâli redzçtu, bet mâjâm. (kâ ir ar tiem aparâtiem, kas nosaka redzi-?)
..vçl nesen man derçja lçcas -7.0 un -7.5. Tagad acîs ir -7.5 un -8.0. (brillçm tas bûtu 8.5 un 9, ja ne vairâk). kad mana acu ârste bûs atpakaï no atvaïinâjuma, ieðu uzzinât, bet baigi esmu sakreòkçjusies, jo kopð tâ decembra man redze jau 2x ir paslikinâjusies atkal, to jûtu pçc kontaktlçcâm.
Kâ jûs domâjat, kâdas izredzes to apturçt?? Jâ, darbs ar kompi baigais un tas ïoti bojâ redzi, ceru, ka drîzumâ bûs mazâk darba, bet nav jau darba, kur kompja nav nemaz, tâ ka.. Kâdas izredzes saglabât redzi? Vai tieðâm ir tâ, ka dzîves laikâ jebkurâ gadîjumâ nâk klât ap 5 dioptrijâm? kâdas izredzes apturçt? vitamîni, acu atpûtinâðana, pietiekams miegs ( vai acu kairiâjums arî bojâ redzi?) Un, vai smçíçðana ïoti bojâ redzi?
kâdi vçl "pasâkumi" darâmi lietas labâ un cik reâli ir apturçt redzes pasliktinâðanos? man 27. paldies.
Njaaa
Re: ïoti liela tuvredzîba
08.07.2006 17:44
Kâdu mçnesi atpakaï rakstîjâm ðeit par Mirzakarima Norbekova grâmatu, kur viòð kolosâli pastâsta, kâ uzlabot redzi. Nosaukumu es, protams, neatceros. Bet viòam ir gan latviski, gan krieviski. Mans tçvs pçc viòa metodes uzlaboja redzi. Visu mûþu nçsâja brilles, bet tagad nu jau otro gadu bez brillçm.
Norbekovs it kâ ðad tad brauc uz Rîgu vadît seminârus - arî redzes uzaboðanai, tad âtrâk uzlabojas, nekâ patstâvîgi lasot grâmatu.
Viòa metode balstâs uz to, ka cilvçkam jâmaina sava attieksme pret sevi un apkârtçjo passauli. Sen jau nevienam vairs nav noslçpums, ka savas slimîbas radâm mçs paði savâs galvâs.
Un nevajag klausît ârstus, kas liek nçsât brilles! Ar tâm redzi nekad neuzlabosi. VIòiem taèu vajag kaut kâ attistît briïïu biznesu...
redze
Re: ïoti liela tuvredzîba
08.07.2006 17:52
nu, nav tas acu ârstiem bizness, un ârstu obligâti vajag klausît. un briïïu funkcija jau nav redzi uzlabot (vismaz pie lieliem plusiem vai mînusiem ), bet nokoriìçt, lai cilvçks redz, un, lai redze nebojâjas tâlâk.
bet par tâdu Norbekovu neko neesmu dzirdçjusi, ïoti labprât izlasîtu.
bet varbût kâdam ir lîdzîga situâcija un kâdi savi paòçmieni, kâ cenðaties nepieïaut redzes pasliktinâðanos?
Re: ïoti liela tuvredzîba
08.07.2006 23:34
apskaties kadas krievu graamatniicaas.. tur noteikti buus taa gramata.. es ari gribeetu tadu izlasiit..
Nora
Re: ïoti liela tuvredzîba
10.07.2006 11:48
Grâmata saucas "Muïía pieredze". Es gan neteiktu, ka biju par to sajûsmâ, bet patieðâm zinu cilvçkus, kas ar tâs palîdzîbu atbrîvojuðies no brillçm. Tur aprakstîti vingrinâjumi, kurus regulâri veicot iespçjams uzlabot redzi. Taèu tas prasa daudz laika. Un varu pateikt arî to, ka, pârtraucot veikt vingrinâjumus, redze pakâpeniski atkal pasliktinâs.
cc
Re: ïoti liela tuvredzîba
11.07.2006 16:24
Varbût aknu darbîbu var paskatît. Skan jau dumji, bet nu, cik zinu, ir saikne.
Njaaa
Re: ïoti liela tuvredzîba
11.07.2006 17:47
Mans tçvs atbrîvojâs no brillçm 2-3 mçnesu laikâ - vai tas ir ilgi?!
Jâ, ir jâbût lielam gribasspekam, lai to panâktu, bet tâpçc tajâ gramatâ viss ir aprakstîts, kâ to visu izdarît.
Nora
Re: ïoti liela tuvredzîba
12.07.2006 11:11
2-3 mçneði ir vajadzîgi, lai atbrîvotos, piemçram, no -5. Ja ir -8,5 (kâ man) vai -10 (kâ jautâtâjai/am) - attiecîgi divtik. Un paðu vingrinâjumu izpidîðana prasa stundu katru dienu. Vismaz manam aizòemtajam grafikam - daudz.
Man ari tâpat kâ tev ir liela tuvredziba,pat lielâka ka tev ar aparatiem râda -12 un -14.Es tagad esmu sâkusi aktivi piedomât kâ uzlabot vai vismaz neïaut redzei vçl vairâk pasliktinâties.Dzeru Þibulîða kapsulas,uzmanu tîklenes stâvokli,nedrîkst pielaut tîklenes bojâjus,plisumus,distrofiju jo tas var novest pie akluma.Tagad ar lâzeri tîkleni ir iespçjams savest kârtibâ,un tas musu gadîjumâ ir liels pluss.Dators loti bojâ redzi,kopð mâjas ir dators mana redze ir pasliktinâjusies,senâk ar brillçm varçju dabût 1,0,tagad tikai 7,5.Ja sanâk uzraksti man ,un domasim kopâ!
saulesp
Re: ïoti liela tuvredzîba
12.07.2006 15:54
Varbût tomçr risinâjums bûtu operâcija?
Arî es ar ðo operâciju no -8 tiku lîdz -1.
Inèa
Re: ïoti liela tuvredzîba
12.07.2006 16:06
Man bija -12 un -13, bet pirms desmit gadiem izoperçju acis Maskavâ, Fjodorova klînikâ. Tagad valkâju brilles -3,5. Varbût, ka vajadzçtu iekrât naudiòu un doties uz Maskavu? Tur tâs acu operâcijas tomçr ir veiktas gadiem ilgi, un no turienes pie mums bieþi brauca ne tie labâkie speciâlisti....it kâ sniegt konsultâcijas.(Ir jâbrauc paðam) Manas acis ir tik veiksmîgi izoperçtas, ka pat ar spec.aparatûru nevar noteikt, ka tâs ir operçtas, ja nu tikai pasaku.Pirms operâcijas ar lâzera staru man lâpîja acu tîkleni, un tikai pçc pâris mçneðiem ar lâzeru "dedzinâja"nost lieko izliekumu.
Dr
Re: ïoti liela tuvredzîba
24.02.2007 00:56
Ko juus domaajat par Norbekova gramatu
norbekovs.tripod.com
Re: ïoti liela tuvredzîba
24.02.2007 02:02
Nez vai uzreiz uz Maskavu,var tepat.Pie ljoti laba aarsta Riiga aiziet.Zinu taadu.
Man bija operaacija pirms apmeeram diviem gadiem,bija -5,pasliktinaajaas.Tagad esmu pat piemirsusi taas brilles un leecas.
Man nebija ar taa saucamo laazeri,ko arii piedaava.Bija ar taa saucamo skalpeli.dazhas minuutes .atver acis un redzi bez brilleem.Tas ir taas naudas veerts.Tolaik par 600 abaam aciim.Ar lazeru arii tur var pa 200 laikam.
Bet ar skalpeli,ja kas var peec tam labot,ar laazeri nevarot,ja nu sanaak shaize.Ar laazeri arii ne visiem varot taisiit.Piemeeram,dzimumziime actinjaa utt.Ja interesee varu padaliities vairaak.
Personiigi domaaju,ka Tev pie taa aarsta vajadzeetu aiiet.
Re: ïoti liela tuvredzîba
24.02.2007 17:06
ACU MIKROÍIRURÌIJAS CENTRS
Rîga, Sadovòikova 20 (ieeja no labâs puses), tâlr.: 7205300, 7205316
17 gadîga darba pieredze, pasaulç ievçrojama akadçmiía S. Fjodorova skola, zinâtniskâs izstrâdnes, prognozçjamais rezultâts.

Veelu veiksmi,tas ir to verts!Varu teikt to labaako,bez tam ja dakteris uzskata,ka ir jaapmeklee cits dakteris,vinjs tev pateiks,kur.Mani nosuutiija uz Stradinjiem.Sarunaaja pat bez rindas.tu vari iet uz redzes konsultaaciju,ja nemaz nevelies lazeeri, sskalpeli utt.
P.S.Gramatu arii der izlasiit,nav ne vainas.
bandole
Re: ïoti liela tuvredzîba
26.02.2007 12:48
Ar lâzeri pa 200 ls??Òemot vçrâ,ka tas prieks izmaksâ ap 1000ls,tad es bûtu ïoti pateicîga,ja tu man piesviestu ðo adresi,kur var na haïavu acis savest kârtîbâ.Tikai nesaki,ka ðî te Sadovòikova skola?200ls??Nu moins....Un ja ir tik lieli mînusi,tad vienîgâ izeja ir acu op,un kâ jau zinâms íirurìiskas iejaukðanâs rezultâts bûs atkarîgs no ârsta profesionâlâs rîcîbas-cik tâ bûs laba vai slikta.Esmu PAR lâzerop.Visas tâs grâmatas ir fufelis,un,ja vçl jûs sakât,ka tiklîdz pârtrauc tos vingrojumus ...kurð tad visu dzîvi var vingrot vienu un to paðu?
Re: ïoti liela tuvredzîba
26.02.2007 12:55
Nu pie tik lieliem miinusiem domaaju ka vieniigaa metode ir taa iplanteejamaa leeca. Piedaavaaja LAAC. Varbuut veel kaads. Implantaacija laba ar to ka var to leecu iznjemt vai nomainiit ja kas...
Re: ïoti liela tuvredzîba
26.02.2007 14:33
Es te neko nerakstiju par skolu blin,citam tie 200-250nav halava.Kad man sis jautajums vel bija aktuals,tad kaut kados salonos man par 100 ,vai800 bija ar mieru taisiit,Pofig vai var vai ne,jo taa vini naudu pelna.
Par to lecu,Ja tas ir tas ko es domaju,tad neiesaku,jo tas nozime atkaribu no daktera,kas iziet uz tik radikaliem lemumiem,ja var noverst vienkarsak.Aizej tik pie daktera kuznecova,Latvija vispar esot tikai divi tadi profi,vins ari tev ieteiks vai ar lazeri vai skalpeli.
Stulba tauta.Ja pasiem nav bijusi ar to darisana un nezin ko runa,nevajag kladzinaat.
bandole
Re: ïoti liela tuvredzîba
26.02.2007 15:15
Tev gadîjumâ pie nervnieka nevajag aiziet?Ðî stulbâ tauta tapçc arî ðeit atrodas,lai iegûtu sev interesçjoðâs atbildes uz sev nezinâmiem jautâjumiem.Protams var jau aiziet uz kautkâdu salonu un pazaudçt redzi pa sotaku,tev varbût pofig,man nç,un 200ls par lâzerop ir haljava,ja tai pat laikâ "lasik" piedâvâ ap 1000ls abâm acîm(atkarîbâ no mînusiem).Galîgs èau
Re: ïoti liela tuvredzîba
26.02.2007 15:32
Mosh Tu esi blondine,ne bandole?Var redzet ,ka Tev ar veselo sapratu ir galigs chau.
bLONDINE-IZLASI TEKSTU.VAI ES RAKSTU,KA MAN VIENALGA UZ KURU SALONU IET?tAPEC IEDEVU ADRESI,LAI CILVEKS NEIET UZ JEBKADU SALONU,DOMA JO VAIRAK MAKSA,JO KRUTAK-IDIOTE!MAN ESOT POFIG?TU JEGU VISPAR UZTVER? UN ADRESE JAU TUR IR UZRAKSTITA.

TEV TIESAM REDZE JAARSTE.
Re: ïoti liela tuvredzîba
26.02.2007 15:38
Zukule

Es personiigu uz to LAAC esmu gaajis ar cilveeku kam tas vajadziigs un blakus taaveejis visu laiku un ar aarstu runaajis taa kaa nebuut nav taada atkariiba no aarsta kaa tu saki. Un cilveekam ar taadiem miinusiem nemaz nav galvenais lai vinju no brilleem atbriivotu bet gan lai nav jaastaigaa ar brilleem kam stikli kaa pudelju dibeni. Manaa gadijumaa runa bija par to lai liktu vienaa acii leecu un izliidzinaatu miinusus starp aciim jo bija liela starpiiba. Un lai vareetu uzlikt brilles kuraam abi stikli izskataas vienaadi un lai pa gabalu nav taa ka viena acs izskataas mazaaka par otru... Bet tas laazeris un iegrieshana pie lieliem miinusiem nav visai labi jo acs vietaam kljuust ljoti plaana...
bandole
Re: ïoti liela tuvredzîba
26.02.2007 15:45
bLONDÎNE?ÂA,TU PAR BLONDÎNI GRIBI KÏÛT?tEV TIKAI JÂAIZIET UZ FRIZÇTAVU UN JÂPASÛTA SEV IZBALINÂT MATUS,VAR ARÎ PA LÇTO MÂJAS APSTÂKÏOS.nEVAJAG JAU SEVI UZREIZ PAR IDIOTI SAUKT,TAS JAU NEKAS,KA GRIBI BÛT BLONDA IDIOTE,VISAM SAVS LAIKS...MAN JAU ÎSTENÎBÂ ÐÍIET,KA TU JAU TÂDA ESI,VAIRS DZÎVES JÇGU NEUZTVER,UN ADRESI UZ PSIHENI VAJAG?nEVARÇÐU TEV PALÎDZÇT....
Salamandra5
Re: ïoti liela tuvredzîba
26.02.2007 15:50
to Ku!

Lûdzu pastâsti par to intrâ okulâras operâcijas iespçju vairak.Tu ar savu pazinu biji pie dr.Ilzes Ðveidukas LAAC vai ne? man arî tas ir ïoti aktuâli,nesâju cietas k/l jau 25 gadus -10,5D,jûtu,ka mana radzene no ta visa sâk izmainît formu pedçjais laiks ko darît.Kâ tavam pazinam uztaisija to operâciju,un cik vinam bija lieli mînusi?
Vispar es ïoti gribçtu sakontakteties ar cilvçkiem kam sî operacija ir veikta taèu diemzçl laikam maz tâdi jo neviens neatsaucâs.
Re: ïoti liela tuvredzîba
26.02.2007 16:08
Salamandra5

Operaaciju pagaidaam neuztaisija. Finansiaalu apsveerumu deelj :( Taa kaa pagaidaam samierinaas ar brilleem. Es preciizi neatceros visus tos datus un to aarsti arii nee. Ja tas svariigi tad varu pamekleet papiirus. Bet vienai acij bija ap -8, otrai ap -12,5 vai vairaak turklaat veel stipri cilindri un vispaar taa acs taada shvaka... Man visa taa lieta patika ar to ka process ir atgriezenisks un vajadziibas gadijumaa to leecu var iznjemt laukaa pavisam vai nomainiit pret citu...
Salamandra5
Re: ïoti liela tuvredzîba
26.02.2007 19:35
to ku!

Ja man tas ir loti svarigi paskaties lûdzu tos papîrus.
Vai kads varetu pateikt ka ir ar tam operacijam, ja ir endokrinologiska saslimsana? Cik zinu, ja ir diabets, nav ieteicama lazerkirurgija. ka ir, piemeram, ar vairogdziedzera hroniskiem autoimuniem iekaisumiem?
Re: ïoti liela tuvredzîba
27.02.2007 00:25
Bandole-blondine ej pasedi cita saitaa,saved harmonus kartibaa.TU tak gribeji padomu,man domat ta tev vairak vajadziga dusmu terapija,ar lazeri smadzenes rievu neuztaisisi.
Pie reizes aizstaga pie kada valodnieka,lai pamaca uztver teikuma jegu,bet izskatas tava gadijuma -bezcerigi.
bandole
Re: ïoti liela tuvredzîba
27.02.2007 19:10
Nav jau mâksla izsmiet cita niku,ja savçjais ðíiet tik drausmîgs,ka nekâdi netikt vaïâ,vai ne,ZUKULE?Ha,ha,haaaa,Es to varçtu patiesi izsmiet visâdos veidos,bet nav mans zemais lîmenis.Bezcerîgs izskatâs tas cilvis,kas nekâdi nespçj apslçpt savas dusmas,un cenðas par visu varu izbârstît izcili stulbus tekstus tur kur tos nevajag,ðinî gadîjumâ tu.Un man vçl esot vajadzîgs dusmu terapeits.Da es par visu ðito smeju,a tev sabojâta diena.Ne tev spriest par manu diagnozi,cik zinu garîgi slimajiem tas nav ïauts,un iemâcies pati veidot sakarîgus teikumus,stulbâ govs.
Re: ïoti liela tuvredzîba
01.03.2007 22:29
Bandole.
Blçji, lçji un meegjinaaji sevi un citus paarliecinaat,bet pashaas beigaas nenotureejies un izgaazies!!!!

P.S.Ko man dusmot?Kas man, redzu skaidri un bez brilleem,ne jau man probleema...Tev..



Edited 1 time(s). Last edit at 02.03.2007 01:34 by Zukule.
bandole
Re: ïoti liela tuvredzîba
02.03.2007 18:40
Stulbâ govs,redzi,ir nevis dusmu lçkme,bet mîïvârdiòð,kurð ir adresçts tev.Un cik tad daudz tu lielîsies ar savâm acîm?Pirksti pa gaisu,ne?Tjipa ðausmîgi kruta.Skaties,ka tu tâs savas aèteles nepazaudç...
P.S.un tici man,es redzu tikpat skaidri cik tu,tikai tev redz bija tik lieli kompleksi,ka nespçji neveikt ðo op.Tâkâ visu labu!!!
hnnn
Re: ïoti liela tuvredzîba
02.03.2007 19:57
Nu tâ kâ bçrnudârzâ-gribat strîdçties ejiet uz citu forumu vai atveriet savu diskusiju.Te cilvçki reâlu problçmu apsprieþ.

Tad man tâds jautâjums zinoðâkiem-kâdas tad ir tâs cenas tai lâzerop.?Es dzirdçju, ka ap 1000Ls...diemþçl man tas ir daudz par daudz, kaut arî op vajadzçtu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 8?
Ziņa: