par kosmeetikas sastaavdalaam

Aizsāka kas shitas viss ir? 

kas shitas viss ir?
par kosmeetikas sastaavdalaam
14.07.2006 09:10
kas man jaapadomaa, ja uz kosmeetikas produkta rakstiits "satur oksibenzonu"?

kuras veel no mineetajaam vielaam buutu kaitiigas veseliibai?

butylene glycol
cocoglycerides
caprylic/capric triglyceride
ethoksydiglycol
petrolatum
benzophenone-3
silica
carbomer
chlorphenesin
c 12-15 alkyl benzoate
dextrin
mangostin
ceteareth-20
ceramide 2
peg-10 rapeseed sterol

vienvaardsakot, kaadi 50 saadi briinumini, kas man kaa parastai produkta lietotaajai neko neizsaka.
Re: par kosmeetikas sastaavdalaam
14.07.2006 09:36
oksibenzons izraisot vçzi.

ja vien tu neesi ekodzîvesveida piekritçja, tad pârçjais tevi pilnîgi var arî neuztraukt.
dansiga
Re: par kosmeetikas sastaavdalaam
14.07.2006 18:57
Nesen pa LR1 bija raidiijums par kosmçtiku un kas tajâ ir iekðâ.... viena íîmiíe bija ïoti ïoti pret krçmiem, kuros iekðâ ir lanolîns (ïoti kaitçjot âdai). Mâjâs izpçtot, cik nu tûbiòas bija, - visur tas lanolîns bija klât, izòemot krievu kosmçtku "èistaja ïinija". Tai raidîjumâ arî pateica adresi, kur par kosmçtiku daudz kas aprakstîts .... tik tagad slinkums meklçt, jo favorîtos neieliku.
Re: par kosmeetikas sastaavdalaam
14.07.2006 20:48
lanolîns pats jau nav kaitîgs, tikai viòâ mçdzot bût pesticîdi izðíîduði, kas pçcâk nonâkot organismâ. pçc idejas, raþotâjam bûtu japasaka, no kurienes viòi dabû izejvielas un tâ tâlâk. (man loreal vismaz izpauda ðadu info, par viòu produkciju es vairs neðaubos, bet pçrku. (domâts lielais loreal koncerns, nevis loreal paris lînija))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 21?
Ziņa: