pulsi peec orgasma

Aizsāka ohhh 

ohhh
pulsi peec orgasma
29.05.2004 16:47
Nab probleemas viss ir ljoti pat labi tachu gribeeju tikai zinaat vai arii citaam sievieteem ir taada pulsaacija tur lejaa.. man pat peec 4 stundaam peec sexa.. juutams taa ka miileetos ar kaadu tachu es nemiileejos bet vienkaarshi seezzu.. jociiga bet patiikama sajuuta.. vai veel kaadai taa ir?
nuu
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 10:20
Varbût orgasmu nesasniedz un tâpçc íermenis prasa to arî pçc 4 stundâm...
ohhh
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 10:25
nee orgasms ir ljoti speeciigs... visa slapja .. bet taada jociiga sajuuta peec tam
ohhh
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 10:27
es domaaju ka varbuut tas saistiits ar to ka man draugs ieiet manii tieshaam liidz galam.. taaka robeezzojas ar baudu un saapeem.. tachu saappju nav tikai nu tiesham ljoti dzilji
nuu
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 10:33
Viòð jau nevar ieiet dziïâk kâ ïauj tavs íermenis. Tâda pus-sâpju-baudas sajûta ir zinâma, bet man liekas, ka tas ir normâli. Mosh nav, nezinu... Bet ja jau orgasms ïoti spçcîgs, tad tâpçc pulsç joprojâm. Nezinu gan, vai par tâm stundâm ir tîri patiesîba - ja man visas 4 stundas bûtu jâdomâ vçl par to, kâ es "nupat" pirms pusdienas mîlçjos, tad gan laikam tas pat traucçtu.
ohhh
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 11:13
nu tur jau taa lieta ka taa jociigi tachu man tas traucee darbaa.. no riita pamiileejamies un peec tam ofisaa seezzu un nespeeju paarstaat domaat par sexu..un tas nav izdomaats, kaadeelj man vajadzeetu anoniimi ko melot?
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 11:17
A tâ tev ir problçma vai tu vienkârði mçìini palielîties, cik tev lielisks sekss (sprieðot arî pçc izvçlçtâ vârda)? :)
nuu
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 11:23
Nu tad mîlçjies vakarâ, un problçmu nebûs.
ohhh
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 11:31
nu taa it kaa nav probleema tachu tai pashaa laikaa ir probleema.. it kaa tas ir super ka tik labs sex tachu no otras puses tas traucee darbaa... nu tad nezinu kaa to pozicioneet... vienkaarshi gribeeju zinaat vai kaadai arii ir taadi pulsi peec sexa...
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 12:00
Nu, ir. Gan ne 4 stundas, bet vçl kâdu pusstundu pçc seksa jût uzbudnâjumu un arî zinâmu pulsçðanu.
Doma
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 16:13
Pamçìiniet pçc sex uzraut otru sex lîdz orgasmam :) Moþ ka lîdz galam nesanâk izlâdçties, nepietiek ar vienu reizi.
Dina
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 16:17
ir ir pulsaacija maksts apvidû pçc orgasma. Tur laikam tas dzemdes kakliòð uzdarbojas, raustîdamies! ;))))
ohhh
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 17:42
Dina... vakaraa jau ari ir ne vienu reizi vien sexinjsh, tachu noriita... nu tad jau jaaceljas buus kaados 5 lai vareetu miileeties vairaakas reizes.. diezvai tas buutu praatiigi :)
ohhh
Re: pulsi peec orgasma
31.05.2004 17:43
tas bija Domai :)))
bluka
Re: pulsi peec orgasma
01.06.2004 09:15
Un,ko noskaidroji par savu pulsu?Ko dakters teica,kas taa par STS seergu?
Bet,ja taa nav slimiiba,ko ta tu te reklamee?
xxx
Re: pulsi peec orgasma
01.06.2004 20:32
Man arî ir tâpât kâ tev un pat pçc vairâkiem orgasmiem un ilgst tas apmçram pusstundu.
Santa
Re: pulsi peec orgasma
01.06.2004 21:59
dzemdes kakliòð saraujas uz leju, lai spermatozoîdi tiktu 'iesûkti'dzemdç un tâdejâdi tiem tiktu atvieglots ceïð uz olðûnu. nu ma liekas, ka tâ tas bija.
ohhh
Re: pulsi peec orgasma
02.06.2004 09:13
paldies Santai par izskaidrojumu un xxx par daliishanos pieredzee ... bet blukai kura nekad nav speejusi sasniegt orgasmu jo vienkaarshi nekad nav bijis kaartiigs viirietis vai vispaar taada nav bijis...varu teikt ka shis ir forums kuraa pmainas ar pieredzi un padomiem.. nevis zzeelabu forums kur ieeja tikai slimajiem!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 25?
Ziņa: