SEX pçc dzemdîbâm

Aizsāka krka 

SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 15:26
Vai ir iespçjams, ka vîrietim vispâr negribas seksu?

Mums pavisam nesen piedzima bçrniòð. Esmu ïoti seksuâla - nespçju dzîvot bez seksa. Kad biju stâvoklî mans mîïotais atrunâjâs ar to, ka viòð nespçj bût tuvâs attiecîbâs ar grûtnieci. Visas grûtniecîbas laikâ mums bija tuvas attiecîbas tikai pâris reiþu.
Tagad, kad varçtu visu atsât, viòð atrunâjas, ka ir noguris no darba, kâ arî ðâdâ karstumâ viòð nespçjot. Esmu viòam jautâjusi, vai viòð atbrîvojas no spermas savâdâk. To viòð noliedz sakot, ka viòam to nevajagot darî, jo viòam vienkârði negribas seksu. Es nespçju tam noticçt un man rodas aizdomas par viòa neuzticîbu. Kïûstu greizsirdîga, ja man nepievçrð uzmanîbu un izvairâs no tuvîbas. Attiecîbâs sâk iestâties krîze :-(

Cik ilgi vîrietis var iztikt neatbrîvojies no spermas?

Varbût man ir nepiecieðama speciâlista (psihologa)palîdzîba ar kuru izrunâties par ðo jautâjumu?
w00t
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 15:45
Padomaa par nabaga viiru. Sajuuta vinjam buus taada kaa censhoties draazt tualetes podu.
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 15:46
Vai tad sieviete pçc dzemdîbâm ir tik nehigiçniska?
LZ
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 15:52
Ko jûs runâjat? Varbût nedçïu vai 2, kamçr viss atiet vietâs un sadzîst, pçc tam viss ir o.k.
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 15:54
Mani patiesîbâ interesç, vai var bût tâ, ka vîrietis var dzîvot neiedomâjami ilgi neatbrîvojies no spermas?
Moljers
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 16:05
Vîrs piedalîjâs dzemdîbâs ?
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 16:14
Nç nepiedalîjâs. Es zinu, ka viòam tâdas lietas nepatîk, tâdçï arî neuzspiedu un viòð protams bija kategoriski pret to.
LZ
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 16:19
Vai bçrniòð bija appusçji gaidîts un kâdas vispâr ir jûsu attiecîbas, ja nevarat izrunâties?
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 16:31
pec dzemdibam parasti bez seksa (vismaz nopietna) jaiztiek menesis, vismaz mums ta bija... un cik dzirdets, ari pasam ta ir, ja bez seksa ir vairak par 2-3 dienam, tad jau ir loti gruti... ka teicu, tas nav visiem, pasam ta ir un ari tads periods ir lasits un dzirdets... bet katram jau ir individuali
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 16:36
Kad paliku stâvoklî mûsu attiecîbas nebija labas. Mums jau tad bija nesaskaòas par tuvîbu bieþumu. Arî tad viòð atrunâjâs par nogurumu, stresu un tml. Viòð vienmçr ir apgalvojis, ka viss ir kârtîbâ un viòð gribot bût kopâ ar mani. Viòa vârdi ir "ja negribçtu bût ar tevi, sen jau bûtu prom".
Viòð nav no tiem, kuri bçrnus sagaida atplestâm rokâm. Viòð ïoti baidîjâs no apziòas, ka mâjâs bûs bïauris. Tagad gan viòð ïoti rûpçjas par mazuli un ir priecîgs par viòu, izòemot brîþus, kad viòð raud. Arî saviem senèiem par to, ka bûs bçrniòð viòð paziòoja âtrâk kâ es saviem. Un cik sapratu, tad pasniedza to kâ prieka vçsti.
Mçs vienkârði bieþi strîdamies, jo es esmu neapmierinâta un pilna aizdomâm.
Pçc dzemdîbâm
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 16:45
Nu re, cik cilvçkiem tas notiek daþâdi.
Es dabûju kâdus divus mçneðus pçc. Nedçïu laikam paðam negribçjâs, bet pçc tam... trakst gandzîz paliku. A ko tu padarîsi, neiesi tak sievieti ðitâdâ perisodâ stropstît. Bija pârliecîba, ka jâiet pie citâm, taèu bçrna dçï nobijos no zarazâm. neesmu mazs bçrns, varu drusku paciest...
LZ
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 16:57
Man viss jau bija ok pçc pâris nedçïâm (vienîgi "gribçjâs" retâk gan )
Re: SEX pçc dzemdîbâm
28.07.2006 17:12
Mjâ, laikam jau viòð seksuâli mani vairs neiekâro :-( , pat brîþos, kad es mçìinu ko uzsâkt ar glâstiem zem segas, viòð atrod veidu, kâ izvairîties no tâlâkâ :-(

Vai ðâdi jûk ìimenes? Vai man jâmeklç mîïâkais, ar kuru paralçli uzturçt attiecîbas savu vajadzîbu apmierinâðanai? No vîra prom iet nevçlos, jo it kâ jau loìiskajâ attiecîbu pusç viss ir kârtîbâ, bet bez seksa es nevaru dzîvot :-(
nu iisteniibaa situaacija ir baigi riebiiga..miiljaako gannemeklee,ja neveelies palikt viena ar beeerninju. vienkaarshi jaaatrod veids izrunaaties ar miiljoto,jo jus tachu esat gjimene! varbuut esi palaidusies taada zinjaa,ka vairs necenties viira aciis buut skaista un iekaarojama(pa maaju staigaa plataas dreebees(treninjteerpaa),nekaartiigiem matiem..)...un tur jau taa iekaare pazuud. domaaju-kaa saaksiet miileeties,vairs nevareesiet beigt,jo Tavs viirs vienkaarshi ir "atradinaajies" no seksa pa to laiku,kad gaidiiji beerninju! veelu veiksmi un atceries,ka visas probleemas atrisina saakot ar sarunaashanos!!!!:)
Re: SEX pçc dzemdîbâm
31.07.2006 21:47
Pilnibâ piekrîtu - situâcija ir riebîga. Runât jau mçs runâjam, bet viòð laikam neprot izteikties lîdz galam, vai arî nevçlas pilnîbâ izrunâties. Ir bijuðas daþas situâcijas, kuras manî ir radîjuðas aizdomas, kâ rezultâtâ man ir grûti uzticçties :-(
Un tas rada vçl lielâkas aizdomas, kad vîrietis saka, ka viòam sex nav vajadzîgs (negribas).
Re: SEX pçc dzemdîbâm
31.07.2006 22:55
vispar pec dzemdibam-nedrikst nodarboties ar seksu no 6-8 nedeljam,bet pec tam viss ok!varbut vin$ baidas ka nodaris tev sapes,ja nodarbosities ar seksu,ta4u tu megoini vinu parliecinat!es gan visu grutniecibas laiku milejamies ar viru-for$i,bet tagad arii loti biezi!varbut vin$ tie$am nogurst darba!neuztraucies,viss nokartosies!cik mazajam mene$u?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 19?
Ziņa: