Vai kâds ir bijis slimnîcâ uz pârbaudçm ar paaugstinâtu temp.?

Aizsāka Diena 

Jau gadu man turâs temp. lîdz 37.1. Gandrîz viss ir pârbaudîts, bet nekas nav atrasts.Ârste piedâvâja iet slimnîcâ izmeklçties, bet nav laika. Ja bûtu pârliecinâta, ka cçloni atradîs-ietu. Vai kâds ir bijis slimnîcâ ar ðâdu kaiti? Ja jâ, tad ko konstatçja?Un kurâ slimnîcâ? Esmu íçrusies pie pçdçjâ salmiòa- antidepresantiem.
ari ta bija, padzeru kau kadu nomierinoso menesi, un pargaja. tad atkal stresa situacija tas atkartojas. jadoma, ka viss no nerviem
dzeru antidepresantus jau 3 gadu temp. tapat turas...
Re: Vai kâds ir bijis slimnîcâ uz pârbaudçm ar paaugstinâtu temp.?
29.07.2006 13:56
Man iisti navs skaidrs kas ir tas, ko nevar izmekleet ambulatori
Re: Vai kâds ir bijis slimnîcâ uz pârbaudçm ar paaugstinâtu temp.?
29.07.2006 14:48
Infektoloìijas centrâ.
Man arî bija tâ - beigâs kaut kâdâs padziïinâtajâs asins analîzçs konstatçja, ka pirms kâda laika izslimots epðteina-barra vîruss plus kâ variants - veì.nervu sist.difunkcija ar termoregulâcijas traucçjumiem. Vienvârdsakot, riktîgs sviests, kas pârgâja pats no sevis.
Varu labu ârsti un speciâlisti ieteikt zinu , ka noteikti atradîs cçloni, raksti tikai man uz e-pastu publiski visai Latvijai viòas mob nerakstîðu uz e-pastu Tavu varu aizsûtît.
Ar sadu fundamentalu t manliekas vieniga spezializeta klinika Riga ir uz Aptiekas un Tvaika ielas stura. Varu ieteikt vel Liepaju, Daugavpili vai Jelgavu!

Dodaties uz siem augsti specializetam slimnicam - pastastiet par sim nopietnam sudzibam! Varbut vel labaka pasauciet atro palidzibu - mirstama vaina!

P.S. Iesaku palasit Dz. K.Dzeromu "Tris viri laiva"
Re: Vai kâds ir bijis slimnîcâ uz pârbaudçm ar paaugstinâtu temp.?
30.07.2006 00:33
...es ar nu jau vairak ka pusgadu staigaju ar t'37 - 37,3', arsti neko neatrod...
biju pie vairakiem arstiem un esmu nodevusi tik daudz analizhu, ka pa visu iepriekshejo dzive nanacas (man 27 gadi) kaut kads trakums... un shad tad ieejot paciemoties dr.lv foruma skatos ka neesmu vieniga ar sho kaiti :(((
Nu jau gadu 15 bûs, kâ ar tâdu temperatûru staigâju. Un pat netaisos iet izmeklçties.
man ar 26 gadi un taa kaite kaadus triis gadus. uzkeeru to netiisaam..jo vakaros biezi vien tâ kâ nelabi un dulla galva un taa pameeriju un ja 37,1....37, 2. Taa varbuut cetros meenesos reizi pameeru un ir taadi pati situaacija visulaiku. Ar izgaaju analiizes...vismaz uz cetraam A4 lapaam bija rezultâti...bet nekaa...viss ideaali....tagat dzeru antidepresantus...jo ìimenes ârsts ieteica apmeklçt psihoterapeitu. Naudu esmu jau izmetusi pamatiigi...kautkaada relaksaacijas kursi, kas veel...bet godiigi sakot situaacija ir kluvusi sliktaaka kops iegaaju tai psihoterapijas kabinetaa. Depresantus dzeru tikai vienu meenesi...un jau esmu paspeejusi divus veidus izmeeginaat...bet nu taadi psihie naak virsuu...ka pirms tam pat nebuutu izdomaajusi....ka ar mani taa var notikt. ta jau pirms tam bija labaak...bet nu ko vairs padariisi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 25?
Ziņa: