mediciinas studentiem

Aizsāka NatalijaJ 

NatalijaJ
mediciinas studentiem
16.08.2006 20:52
Idejas liimenii radaas domataisiit portaalu visiem mediciinas studentiem, gan RSU, gan LU, gan visu koledzhu studentiem. Shii protaala meerkjis buutu paliidzeet studentiem apmainities ar informaaciju par studijaam, ja buus taada iespeeja, tad tas satureetu arii dazhaadu lekciju elektroniskaas versijas un paliidzeetu toposhiem medikjiem veidot savstarpeejos kontaktus. Protams, neizpaliktu bez foruma :)
Kaa juus domaajat, vai shaada lieta ir nepiecieshama, un buutu pieprasiita?
Ticam
Re: mediciinas studentiem
16.08.2006 22:12
drîzâk jautâjums - kas par to visu maksâs? es kâ speciâlists web izstrâdes jomâ(pats ar to jau gadiem nodarbojos), varu teikt to, ka normâls portâls 500+Ls izmaksâ...
NatalijaJ
Re: mediciinas studentiem
16.08.2006 22:28
Sponsorus es samekleetu :) Ar taadu summu mees shobriid arii reekjnaamies, + samaksa par uztureeshanu ;)
studente RSU
Re: mediciinas studentiem
16.08.2006 22:32
Shaada lieta nepiecieshama RSU visu fakultashu studentiem. Gan forums, gan materialu apmainja, protams, arii! :)
Vai vajag kopiigu ar LU? Prieksh kam? Vinjiem taapat katrai fakultatei ir sava lapa, un laikam arii katrai fakultatei savs forums. Kamer vinji buutu pie mums jajauc klaat? Kaa mees tagad staigajam uz LU MF forumu, tapat arii vinji vareetu naakt uz musejo. Tapec jau nav kopiga lapa jataisa. Ja nu vienigi LU piedalitos finanseshanaa.
Re: mediciinas studentiem
16.08.2006 22:35
Es gan domaaju,ka abaam skolaam kopaa vajag, lai jautraak:)))
NatalijaJ
Re: mediciinas studentiem
16.08.2006 22:55
ne no vienas no augstskolaam prasiit finanseejumu nav plaanots :)
Re: mediciinas studentiem
16.08.2006 22:57
Bet lai nav bams Lu:) A kas jums admins buus? Kaa taisaties izvairiitirs no pasniedzeeju apd.... ?
liize
Re: mediciinas studentiem
16.08.2006 23:02
butu baigi labi, ja si ideja veiksmigi realizetos. Manuprat, labak butu gan LU, gan RSu studentiem kopa.
NatalijaJ
Re: mediciinas studentiem
16.08.2006 23:03
doctus, es nezinu iisti par tehnologiju iespeejaam, bet buutu labi, ja nebuutu anonimitaates forumaa. tas, protams, nebuus tik interesanti, bet paliidzees izvairiities no probleemaam ar maaciibu iestaazhu vadiibaam... Es domaaju ka mediciinas studentiem ir pietiekoshi daudz lietu, ko apspriest atklaati :) vismaz ceru uz to :)
Re: mediciinas studentiem
16.08.2006 23:04
Es gan tieshi nedomaaju,ka anonimitaates truukums buus kaa plus....
Tad viss paliks paaraak formaals....
Nu,a lekcijas laba lieta... Ko veel domaa likt ieksaa?
NatalijaJ
Re: mediciinas studentiem
16.08.2006 23:20
notekti linkus uz dazhaadaam mediciinas enciklopeedijaam internetaa. Diemzheel, ir noveerots, ka daudzi mediciinas studenti slikti paarvalda internetu, un nemaak lietot mekleetaajus, nezin par visaam iespeejaam, ko sniedz globaalais tiikls.
Ir doma, sadarbiibaa ar slimniicaam un dazhaadaam farmfirmaam pubiceet darba piedaavaajumus :)
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 00:13
Es ar par to domaaju, ka daudzi toposhie medikji ir stipri uz Juus ar datoru. Taatad meerkjauditorija sashaurinaas.
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 00:55
to ,,,
Neee. Situacija jau manejos laikos mainijas. Domaju tagad jau stipri labak. Isteniba ta problema nav studentos, bet cittur. Bet konkretak - direktoru un parejo atbildigo personu bailes par datoriem. Domasana amperam tada, lai tie datori labak sapusts, ne ka pielaut iespejamibu, ka kadu no tiem sabojas students. Kura medicinas skola datori ar internetu stav gaitenos? Es neredzeju. Bet piemeram Somija - normala paradiba. Pieejamibas nav. Tas gan ir problema.

Datori ir. Vini pust ieslegtas auditorijas. Dlja galocki.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.08.2006 00:57 by Dr.asist. Raimonds.
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 01:00
Chatot jau maak ( i tad ne visi). Un draugiem.lv lietot. bet vai normaalus mekleetaajus mediciinas informaacijas mekleeshanai un citas shtelles? Nee.
NatalijaJ
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 01:18
Kaa noveerots, pienjemot pieteikumus studentu aplieciibaam, lielai daljai nav pat e-pastu :(
liiga
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 08:33
es par to lai LU bûtu atseviðíi no RSU!Nejauksim visu putrâ.
NatalijaJ
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 09:17
liiga, pportaals buutu domaats VISIEM toposhiem medikjiem, ieskaitot maasas, aarstu un maasu paliigus utt. Nevajag naidoties savaa starpaa, tik un taa peec tam buus jaastraadaa kopaa...
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 09:39
Par to epastu trukumu - visdrzak jau ka vienkarsi neuzskata ka jauzrada - es ar manuprat stajoties neuzradiju.Ideja noteikti ir atbalstama.
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 12:27
Nu, bet ir arii jaazin normaalas lapas ar med. literatuuru,ko vajag dotaa briidii. Uzrakstiit googlee un tad lasiit visas hu... peec kaartas....

Vajag visiem kopaa, gan maasaam, gan LU utt.

Un,ja cilveeks nav tik biezs, un vinjam maajaas nav datora, tas ir tikai pieejams skolaa, tad nebuutu briinums,ka vinjam nav meila, ka vinjs knapi maak tieshaam tikai draugos ieiet... Tas jau nav iisti no stulbuma atkariigs...
Pifagors
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 12:53
Ehh, reiz bija aktîvi cilvçki, kas radija portâlu www.ljaa.lv - jaunajiem ârstiem un studentiem. Da piegriezâs viòiem viss - aktîvâkie tusç Anglijâ un citur.

Jautâjums - ko tad tur runâsiet? Par dzîvi? Kur dabût ðpikerus? Vai kurð pasniedzçjs lielâks kretîns? Jaunâkâs baumas?
Ja kaut ku grûþ naudu - jâizplâno viss sîki jo sîki.
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 12:54
esmu RSU studente, un, manupraat portala izveide ir lieliska ideja.
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 13:36
ja ir interese, arî dr.lv forumâ iespçjams atvçrt atseviðíu sadaïu studentiem. ja nepiecieðams, var noslçpt no pârçjiem un lasîðana / rakstîðana tikai studentiem. tikai tâdâ gadîjumâ kâdam jâuzòemâs ðefîba par lietotâju autorizâciju
domataja
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 14:09
Es PAR tadu portalu, neesu ne RSU, ne LU, bet no koledþas, tapçc esmu par visiem ar medicînu saistîtiem studentiem kopîgu lapu. Dazhi RSU varoòi saprata, ka runa iet par RSU un ja viòi gribçs, tad citi arî drîkstçs. Smiekligi - iedomîba sit augstu vilni.
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 14:14
ljaa.lv bija garaam jau no pasha saakuma. Manupraat.
Taapat kaa taa asociaacija kaa taada.
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 15:13
Admin, vispaar labaak toch taisi shite, shitais vismaz zinaams portaals. Nu, bet to pasniedzeeju apd... jautaajumu kaa risinaasiet,es nestaados priekshaa
Re: mediciinas studentiem
17.08.2006 15:18
manupraat te nav ko daliities RSU vai LU-tas ir tik muljkjiigi. ja portaals buus, tad vinjam jaabuut pieejamam visiem studentiem, kuri studee mediciinu neatkariigi no augstskolas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 17?
Ziņa: