Slikts garastavoklis no antidepresantiem

Aizsāka Beate 

Vai no antidepresantiem var pasliktinaties garastavoklis?
Man diagnoze ir vegetativa disfunkcija. Lietoju Efexor. Esmu noverojusi, ka biezi pec zalu iedzersanas man pasliktinas garastavoklis, kas pirms tam bija normals. Varbut man sis zales nav piemeroptas?
Re: Slikts garastavoklis no antidepresantiem
22.08.2006 11:50
Man ar sho pashu diagnozi izraxtiija Seroxat. Ja godiigi - es pat nenopirku taas ripas :D Sapirkos baldriaanju "teeju" jaucu kopaa ar piparmeetraam un dzeeru uz nakti :) Var jau buut ka pashsugjestija, bet paliidzeeja :)

Ja es nejaucu, tad ir dazhaadi antidepresatni: nomierinoshi un uzbudinoshi (vai kaa tur bij pareizas definiicijas?). Kaa arii katram cilveekam katrs preparaats iedarbojas savaadaak. Varbuut no cita antidepresanta Tev roozaa debesis raadiisies ;)
AD noteikti neceï garastâvokïi virs normâla, un pie veìetodisfunkcijas vçl jaukt smadzenes ar tiem diezvai prâtîgi. Droðvien dakters saskâtîja "slçptu depresîju". Pieprasi skaidrojumu par diagnozi un nozîmçtam zâlçm. Un vispâr- nelietojet AD bez kvalificçta psihiatra ieteikuma!
Man ar bija sleeptaa depresija un saakot depresantu lietosasnu....vispaar gariigais bija uz nulles...pirms tam vismaz kaut nedaudz bet citreiz bija normaals. Bez tam praatinu paarneema tikai domas par to ka nav veerts dziivot un gribas pazust no siis pasaules un viosaadi citaadi murgi...peec divaam nedeelaam mans aarsts iedeva citas vaajaakas tabletes un ta atgaaja. Bet nu tikai tagat palasiijos Valsts zaalu registraa...ka pie zaaleem ko lietoju ir pastiprinaata tieksme uz pasnaaviibaam un ka jaabriidina pacients un pat it kaa radenieki. Nu jaa maneejaa bija vispaar piemirsusi pastaastiit..ka var buut blakus efekti un mana gimene bija saakusi domaat ka jau galiigi mans praatins atkaapies. Taa kaa ar tiem depresentiem iet visaadi....
Kas ir slepta depresija? Ka to var noteikt?
DZER TIK DARNKUS, AATRI NOSPRAAGSI!
Slakters -

Un kas Tev no ta? Tev jau par mani jaraud nebus!
Nupat iedomajos - es vienlaicigi lietoju ari Ginko Biloba. Varbut man tur ir kada mijiedarbiba? Kads nezina vai sos abus var lietot kopa?
ES LOTI PREICASOS!
Slakters -

Vai tik Tu pats neesis sadzeries tos, Tavuprat, drankus? Skiet, ka isti riktigs Tu neesi.
varbût kâds tomçr var paskaidrot, kas ir slçptâ depresija????
Re: Slikts garastavoklis no antidepresantiem
23.08.2006 15:27
Es vakara ar savu veì.d. beidzot aizgâju pie homeopâta un mç;ginâðu tik vaïâ no antidepresanta. Daktere teica 99,9 % ka es izârstçðos, takâ tagad man ir cerîba. Izrakstija man 4 pudelîtes zâïu kas kopâ maksâja tikai 4.80 Ls un pietiek lîdz oktobrim . No antidepresanta ieteica atbrîvoties 1.5 nedçïas laikâ pakâpeniski samazinot devu. Nu man godîgi sakot ðobrîd ir liels optimisms, bet kâ bûs reâli to jau redzçsim!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 24?
Ziņa: