nolaadeetas kondilomas

Aizsāka raja 

Zaxx
Re: nolaadeetas kandilomas
15.09.2006 11:21
Protams var noteikt!
bet
Re: nolaadeetas kandilomas
15.09.2006 11:27
Kadas analizes prasit ginekologam, lai noteiktu, vai ir ieksa tas viruss?
Zaxx
Re: nolaadeetas kandilomas
15.09.2006 11:50
Protams var noteikt.....
bet
Re: nolaadeetas kandilomas
15.09.2006 13:15
to jau tu teici, bet, kâdas analîzes lai jautâju ârstam un pçc kâdâm analîzçm tâdâ gadîjumâ, ja nav to kondilomu, bet ir vîruss, to var noteikt- asins/uztriepe/kas?
raja
Re: nolaadeetas kandilomas
15.09.2006 13:56
ja ir kkadas aizdomas tad jaaveershas pie dermatovenerologa un vinjs zinaas kaada veida aaliizes nepiecieshamas lai konstateetu sho viirusu....ginekologs te vairs nji prichom...
Nelaimigais
Re: nolaadeetas kandilomas
15.09.2006 21:04
Man saldesana nepalidz - gadu saldeju!
raja
Re: nolaadeetas kandilomas
18.09.2006 13:27
labaa zinja ir taa , ka esot atrasta viela, kas izniicinot papilomviirusu...kursh lidz shim tika uzskatiits par neaarsteejamu..:(( bet fakts , ka paies laicinjsh lidz tas zaales buus pieejamas...
Re: nolaadeetas kandilomas
20.11.2007 19:15
iesakiet kadu labu arstu? bez recepta cik saprotu zales dabut nevar.
hmmm
Re: nolaadeetas kandilomas
25.01.2008 23:13
damn! sâpîgâ tçma!
man arî ir mazas "pumpiòas" uz locekïa aiz priekðâdiòas. Neniez, nesâp, bet f**k - tâs tur jau kâdu laiciòu ir! ...tâtad - kondilomas?! :( nelielos, bet sekss man nav bijis. Varbût tas viss no locekïa galviòas iekaisuma? bet tas bija jau pirms kâda gada un âtri pârgâja, cîtîgâk mazgâjot draudziòu.
So, forumieði, pie kâ îsti griezties - ginekologa vai [kâ te tika minçts] dermatovenerologa?
p.s. diezgan regulâri man parâdâs daþâdas pumpas uz zoda. Vai tas varçtu bût saistîts ar to, kas man darâs lejâ???
man ar taas bija nodefzinaaja ar wartec un peec kaada gada atkal paraadiijaas..taas ir dzimumorgaanu kaarpinjas ap anaalo un pie vagiinas paraadaas taadas kaa pumpinjas garenas un ar asiniim...sausmiigi niez. un man ar interesee jautaajums vai tas var pielipt ja miileejas bez prezha un ja man tas nav atkaartojies vairaak nu ja kaadi 5 g bez taa...
Re: nolaadeetas kandilomas
03.03.2008 18:45
Kas ir Wartec, to lieto iekðíîgi vai ârîgi??? To var dabuut bez receptes un cik tas maksâ???
Man ir tieði tâda pati situâcija kâ Tev bija UUUhhh - tâ garenâ kârpinja pie anâlâs atveres!!!Arî Wartec tâs var iznîcinât?? Lietojot Wartec nav sâpîgu sajûtu???



Edited 3 time(s). Last edit at 03.03.2008 19:33 by sany.
Re: nolaadeetas kandilomas
04.03.2008 20:26
Biju pie homeopâtes, viòa apgalvoja, ka kondilomas varot izârstçt, iedeva man graudinju pacinju kura jâizdzer 2 mçn laika, neesmu vçl sâkusi lietot, jo tâdejâdi man jâatsakâs no hormonâlajâm tabletçm, savâdi bûs bezjçdzîgi dzert homeopâtiskâs zâles, jo neiedarboðoties. Maz jau tâs ticîbas ir ka homeopâtija varçtu palîdzçt.Iespçjams kâdam ir bijusi pieredze ar homeopâtiju???



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2008 20:28 by sany.
Vot vakar pamanîju, ka man uz dz-locekïa ir parâdîjuðâs divas pavisam mazas tâdas taka kârpiòas :( Cik sapratu no aids elvee , tad tâs varçtu bût kandilomas. Tâ arî neatradu atbildi vai ir kâdas dzeramas vai smçrçjamas zâles? Ir iespçjams, ka vienam partnerim ir ðitâ zaraza, bet otram nç ? Arî ja esam kopâ jau 1.5 gadus ? Sany tu gâji pie îsta homeopâta poliklînikâ, vai pie kautkâda privâtâ ?
Re: nolaadeetas kandilomas
10.03.2008 12:57
Jâ pie îstas homeopâtes, med.centrs "Pluss 22"
Un cik tas tev izmaksâja ?
Re: nolaadeetas kandilomas
11.03.2008 12:20
Par pirmo reizi jâmaksaa 30ls, bet par nâkamâm, ja tas ir nepiecieðams jâmaksâ 20ls.Atseviðíi par zâlçm nav jâmaksâ.
Re: nolaadeetas kandilomas
13.03.2008 12:35
Kâds varçtu pateikt, kaut ko vairâk par Wartec??
Njaaa.......
Re: nolaadeetas kandilomas
12.06.2009 12:19
Man paraadijaas taa pumpa passaa loceklla uriinatveres luupinnu galaa. Ja taa var izteikties. Izauga 3 nedeellu laikaa pumpinna mazaaja lejas galaa bet plataaka jau augssaa. Uzvaniiju kliinijai 4diemnsija, pieteicos uz viziiti peec nedeellas. Rinda... Ar Baltu maksaaja 8 Ls. Iegaaju pie arsta urologa, paraadiju kas man ir un paprasiiju ko dariit. Izrakstiija wartec. Jalieto 3 dienas pa 2 reizeem dienaa. Stuulbi ka klaat zilie graudinni, bet tas nu taa kas jaadara jaaadara.. Maksaaja ap kaadi 20 Ls, bet ne visaas patiekaas ir.. Rezuultaatus nezinu 2 diena kad lietoju... Ariigi jaalieto un instukcijaa teikts, ka neieteikt citiem ja pat lloti liidziigi simtomi. Ejat pie aarsta neesat beerni ar normaalaam pieaugusso probleemaam. Lai veicas...
Re: nolaadeetas kandilomas
15.06.2009 20:14
Man tos brīnumus nodedzināja ar lāzeru, lai gan nekādās analīzēs nekas neuzrādījās, nedēļa paiet, kamēr viss sadzīst, procedūra bija narkozē, taisīja ķirurgs.
puukvedis
Re: nolaadeetas kandilomas
19.06.2009 09:59
nu nezinu...daudzi te saka ka kondilomas ir vakars uz ezera..hm sakeries gan biju ( ja ja infekcija paliek) tachu dakteris vesi man vinas nosaldeja nost ( nu jau kadi 2 gadi pagajushi un neesmu par taam pat dzirdeejis....dzive visu vajag uztvert mierigi un ar zinama pohujisma ( atvainojos par rupjibu) dalinju un tad ari vinas ipashi uz aru nelidis ( jo stress ka zinams ir viens no daudzajiem faktoriem kas spiezh shai infekcijai nakt ara kondilomu veida)

nekas briesmigs katra zinja nav...
DED kandilomas
27.08.2011 00:47
Nezinu vai tas palīdz, bet vismaz ir varbūtība ka jā :)

http://indinol.ru/napravleniya_primeneniya/lechenie_kondilom
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 18?
Ziņa: