SOS izvçmu treðâs tûres iedzerto ðíidrumu zarnu attîrîðanai...

Aizsāka Jole 

SOS izvçmu treðâs tûres iedzerto ðíidrumu zarnu attîrîðanai...
17.09.2006 18:28
Es vairs nevaru...mocîju mocîju ...kemçr parâva un visu izvçmu, kas bija kuòìi....vairs es sevî neiedabûðu ...esmu izdzçrusi tikai pusi no devas (tiem 3 litriem)...uz toleti vel neesmu skrejusi...driz saksu...

Jautajums - ko man darit?? Vai var uztaisit parasto klizmu?? Ta palidzetu patirit zarnas ritdienas kolonoskopijai??

Ka to dara????????????????
Re: SOS izvçmu treðâs tûres iedzerto ðíidrumu zarnu attîrîðanai...
17.09.2006 18:37
Pirmkaart nestreso. Vienkaarshi dzer to zanjkji dienas gaitaa, nevis seedi ar kruuzi un pulksteni un peeti noliktaas 15 minuutes.
Nule speciem nepatiik klizma pirms kolonoskopijas, jo var dot maldiigu informaaciju- gljotaadas mikroplaisas, apsaartums utt.
Re: SOS izvçmu treðâs tûres iedzerto ðíidrumu zarnu attîrîðanai...
17.09.2006 19:22
,,,

visu cienu...saprotu, ka tas ir jadara...bet man pieliekot jau kruzi pie lupam nak vemiens...es neko nevaru ar sevi padarit...tur ir ta problema...pusi esmu izdzerusi...man nekas cits neatliek ka taisit to klizminu sovakar pec lielas skriesanas (kura jau ir sakusies )......
Re: SOS izvçmu treðâs tûres iedzerto ðíidrumu zarnu attîrîðanai...
17.09.2006 19:27
Nekaadas lielaas jeegas no taas klizmas tikpat nebuus. Jo nekur dzilji jau taa klizma neiztiira.
Re: SOS izvçmu treðâs tûres iedzerto ðíidrumu zarnu attîrîðanai...
17.09.2006 19:28
,,,nu kaut kas man bus patirits un kaut ko vel patirisu...rit redzes...ceru, ka ar to pietiks
Re: SOS izvçmu treðâs tûres iedzerto ðíidrumu zarnu attîrîðanai...
17.09.2006 19:29
Ho, ho, ja praatiigi to dara tad liidz aklajai zarnai var visu izklizmot.
Re: SOS izvçmu treðâs tûres iedzerto ðíidrumu zarnu attîrîðanai...
17.09.2006 19:38
ku!

Un domaa, ka Jole izklizmos?
Re: SOS izvçmu treðâs tûres iedzerto ðíidrumu zarnu attîrîðanai...
17.09.2006 20:00
,,,

Neesmu paarliecinaats. Prieksh tam vajag pieredzi un pacietiibu.
Es ar tikai izdzçru pusi un nekas jau traks nebij, nekâdu papildus klizmu nevajadzçja taisît. Tâ deva - 3litri ir zirgam domâta.
Re: SOS izvçmu treðâs tûres iedzerto ðíidrumu zarnu attîrîðanai...
17.09.2006 21:31
Sîkâ - tu mani nedaudz nomierinâji... bet klizmu laikam uztaisisu...sirdsmieram ...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 23?
Ziņa: