Ka taisa zarnu klizmu

Aizsāka Jole 

Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 18:32
Drosibas labad rakstu divas temas, lai kads atsauktos.
Sos problema, es kartigi izvemu zarnu tirisanas skidrumu...vairs es ieksa nedabusu!! Ko man darit - iedomajos...varbut pec skriesanas, kurai driz jasakas man vel papildus uztaisit klizmu - lai zarninas butu tiras un ritdienas kolonoskopijai butu rezultats !!!!!!!

Ka taisa klizmu??
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 18:55
Ku!, golubčik, palīdzi! :))
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 19:20
tiesam palidziet!!!!
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 19:20
Jole

A tev ieriice ir ar ko to klizmu taisiit. Ja nav tad fiksi traucies nopirkt un tad jautaa taalaak :) Vislabaakais ir gumijas trauks (termofors) ar shljauku kas pievienojas ieskruuveejamam korkjim.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 19:25
Es pec lielas skriesanas trauksos uz diennakts Saules aptieku (taja esot klizmas, jau zvaniju) un pirksu to klizmu...kada bus - nezinu...

Ko tur jalaiz ieksa?? Silts udentins?? vismaz apstastiet procesu, gan jau tiksu gala!!

arprac - es sito murgu launakajam ienaidniekam nenovelu !!!!!!!!!!!!!!! :( sezu un raudu par savu bezpalidzibu. Es patiesam esmu loti izturiga sieviete - esmu loti daudz kam gajusi cauri, loti pacietigi....bet sito - nu nevaru es izturet!!...nevaru...........esmu loti ilgi nepipejusi - bet ticiet man, ta vien prasas panemt kadu cigu nomierinaties...........................................
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 19:28
Nu tad skrien tik uz aptieku. Kad buusi atpakalj tad uzliec teejkannu vaariities un naac forumaa :) Veel noperc paaris pudeles negaazeetu dzeramo uudeni. Taadu labaaku.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 19:34
bet tas varetu but ap 22- 23 vakara, vel busi??
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 19:38
Buushu...
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 19:39
Paldies - noteikti dosu zinu !!!!!!!!!
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 19:40
Vai tad pirms kolonoskopijas klizmu netaisa?
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 19:46
Normaali netaisa
nee,jaadzer kaut kaads pretiigs skidrums 3 litri!!!man vecmamma tagad slimniicaa,vinja jau vairaakas dienas nav eedusi,kautkas ar kungi,kaa ieed taa uzreiz viss naak atpakalj,armeeram kaa ziidainjiem atrauga,mees dakteriem sakam ka vinja nevar neko ieest,vinjai taas zarnas taapat jau ir tukshas,bet nee,vajagot dzert to dranjki.nabadziite,kaa vinja mokaas.
Sîkâ
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 20:50
Nu nav jau visi 3 litri obligâti jâizdzer, man ar 1,5-2 litriem pietika. Izmeklçjumu tâpat varçja veikt.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 20:52
lieniite27...jutu lidz...jo to patiesam ir gruti izdarit. es nesaprotu, vai tad nevar izgudrot kaut ko saudzigaku - piemeram iedzert tabletiti, sadzerties parastu udeni un sanemt tadu pasu rezultatu.....sita mocities....man paskatoties uz to kasti vien tagad rauj uz vemsanu:(

parasti jau klizmu netaisa, es tikai baidos, ka man tur neko neredzes ...varbut zarnas tik labi nebus iztirijusas, bet otru reizi es pat to 1,5l neizdzersu!! Klzimu gribetu uztaisit drosibas sajutas delj.....ceru, ka nesauju greizi :)
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 20:53
Tev, ja pareizi atceros, jau 2 meen ir caureja. No kaa gan tur veel neattiriisies, ja kaut pusi izdzeeri.
Dzer daudz shkjidruma un buus OK
Siikaa , tu saki nav obligaati,es arii taa domaaju,bet tur slimniicaa maasinja vaktee lai viss buutu izdzerts.es jau pa kluso puslitru izleeju aaraa...
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 21:01
,,,
jepp - esmu ta pati ar to ilgo caureju...:(

tu zini - edu loti daudz...gan jau uz tam zarnu sieninam kaut kas ir aizkeries :)
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 21:30
ku!

Nu ta - esmu atpakal no aptiekas ar gumijas pusliti...aptiekare iedeva man lielako - tilpums - gruti pateikt. Tie ar slaucinam nebija. Biju divas diennakts aptiekas.

Pastasti ka un ko ar to struntu man tagad butu jadara. Laikam pirmkart sterilizet?? un tad??

gaidisu no tevis zinu...sezot un malkojot vaju teju (man atlava dzert udeni un vaju teju ... )...
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 21:39
Njaa, ar baloninju buus baigais chakars un slikti iztiiriisies. Ja veel kaads tev to taisiis tad daudz maz sanaaks bet ja pati tad buus suudiigi jo visu laiku jaagrozaas lai piepildiitu to baloninju un taa daudz nevar ielaist.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 21:53
Nu a ko darit - labak ta, neka neka :(

pastasti...taisisu pati...ka sanaks ta sanaks...kaut ko jau patirisu :(
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 22:11
Ielej katliinjaa karstu uudeni no teejkannas un pielej klaat dzeramo uudeni no pudeles taa lai sanaak vismaz 2 litri uudens ar temperatuuru 35...40 graadi. Uzklaaj uz gultas dvieli vairaakaas kaartaas un gulies uz kreisiem saaniem. Katlinju njem priekshaa. Sasmeeree baloninja uzgali un dupsha caurumu ar taukainu kremu, ievelc baloninju pilnu ar uudeni, baaz dupsii, iespied saturu iekshaa un neatlaizhot izvelc turpini taa kameer nevar vairs tureet un ej kakaat to visu laukaa. Lai baloninju piepildiitu pilnu dari taa. Vispirms to saspied un iegremdee ar galu uudenii. Kad tas piesuucies tad pagriez vinju virs katlinja ar galu uz augshu un uzmaniifi saspied taa lai saak uudens drusku naak laukaa un tad neatlaizhot iemeerc veelreiz uudeni un piesuuc pilnu. Tad arii buus pilns bez gaisa. Lai tev veicas.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
17.09.2006 22:22
Milzigs paldies Tev!

Vai nu sodien vai ari rit padosu zinu, gan par to ka izklizmjos, gan par to ka rit ies kolonoskopija un par to ko tur atradis...culainais kolits gan jau ka ir, jo zales sak palidzet...tikai cik culains un kur tas ir ...

Velreiz paldies!!
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 13:43
Es tik nesparotu, kâpçc ku! neaicinâji klâtienç. No viòa tekstiem to taèu skaidri var saprast, ka viòð to arî izdarîtu. Pats kâdreiz arî rakstîja uz jautâjumu - ko tu randiòos, klizmu taisi? atbildçja - ja vajag, var arî kllizmu.

Es gan labâk izvçlos to pretîgo ðíidrumu, ne klizmu-tâds arkhaisms. No brîva prâta nekad netaîsîtu. pârsi reizes taisîja pad. laikâ - brrrr...
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 13:54
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 14:00
Ku!

paldies...ar klizmu viss sanaca!!

BET man sodien neuztaisija kolonoskopiju...parlika uz tresdienu, nezinu kas isti bija par iemeslu...vai nu dr nebija vai ka...iznaca masina, atvainojas un parlika :( mums diviem, kas sedejam rinda uz citu dienu un laiku!!!! tads aplauziens...

Un man rit atkal jatira zarnas...soreiz busu gudraka - saksu jau sodien maz est - pariesu uz auzu tumem...dr. izrakstija to otru skidrumu - vins nedaudz esot panesamaks...ATKAL bus jaiet tam murgam cauri :(
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 14:01
Forshi. Vareeja vismaz piezvaniit ieprieksh.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 14:04
Jole

Nu tad savlaiciigi sameklee kaartiigu klizmas taisaamo ieriici. Peec iespeejas taadu kaa es aprakstiju. Lai nav jaasabaksta dibens kad naakamreiz izdomaasi taisiit.
Nu un kaa? Ko tavs koliits teica par to klizmu? Veeders peec tam nesaapeeja?
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 14:04
tiesi taisijas, a es jau koridori sedeju ............... biju pirma saraksta .......................

gribas raudat un ardities no dusmam :(

he he, bet klizmu taisit ir labak neka dzert to zhizhu :):)
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 14:09
Jole

Nu tad laipni luugta klizmas miiljotaaju pulcinjaa :)
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 14:14
Bet klizma var dot pozitiivi viltus rezultaatus par zarnu kairinaajumu. taa vismaz tie speci saka.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 23?
Ziņa: