Ka taisa zarnu klizmu

Aizsāka Jole 

Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 14:19
Ku!

:):) nu iemaòas ir rokâ :)

,,,
tas bija vienreizçjs pasâkums - nedomâju bez nozîmes un vajadzîbas klizmai íerties klât...ar manu mîksto vçdera izeju tâ galîgi ir nevajadzîga :):):)
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 14:20
,,,

Piekriitu bet nav iemesls domaat ka taas trakaas caurejas zaales nemaz neizmaina resnaas zarnas ainu jo jaanjem veeraa ka forseeta tievaas zarnas satura iedziishana resnajaa zarnaa pati par sevi var izraisiit kairinaajumu. Taa kaa jautaajums vareetu buut striidiigs par to kas labaak. Taapeec jau arii neieteicu kaut ko pievienot uudenim kaut gan ar furaciliina shkjiidumu to koliitu var stipri vien apslaapeet.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 14:22
jole

Es jau kaa reiz par to vienreizeejo pasaakumu. Citaadi man dzilji vienalga ko katrs ar savu dupsi dara.

ku!

tas tiesa, bet nu ir speci, kas miil chiiksteet par sho.
!!!
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 18:17
Gribu pastâstît, kâ man veicâs ðai sakarâ. Jau treðo dienu nebija izgâjis vçders, tas bija uzpûties un burkðíçja, nevarçju neko ieçst. Sapratu, ka mani var glâbt vienîgi klizma, ko man bçrnîbâ bija taisîjusi mamma, bet pati sev nekad. Nu nâcâs íerties pie tâs lietas! Nopirku aptiekâ klizmas trauku, izskaloju to, aizvçru krânu, ielçju tajâ 2 l remdena ûdens, pievienoju 2 çdamkarotes augu eïïas un tçjkaroti sâls. Trauku labi izmaisîju ar karoti un sakratîju, tad atvçru krânu, izlaidu gaisu un atkal aizvçru to.Devos uz vannas istabu, pakâru klizmas trauku uz âía, klizmas uzgali iesmçrçju ar krçmu NIVEJA, tad novilku halâtu, atpogâju krûðturi, biksîtes nolaidu lîdz ceïiem.Notupos, ar pûlçm iebâzu uzgali savâ aizkaltuðajâ dibena caurumâ, atgriezu krânu un nometos èetrâpus. Sajutu, ka ûdens sâk ieplûst man zarnâs. Drîz vien spiediena sajûta kïuva necieðama un briesmîgi sagribçjâs kakât. Aizgriezu krânu, izvilku uzgali un metos uz poda. Man par pârsteigumu, kopâ ar ðíidrumu izgâja tikai gâzes un pâris cieti gabali kakas. Atkal ieòçmu iepriekðçjo pozu, ievadîju uzgali dibenâ un atgriezu krânu. Pçc kâdas minûtes uznâca atkal vçderâ spazmas, bet es tomçr cietos un dziïi elpoju caur muti. Pçc laika vçderâ kaut kas noburkðíçja un spazmas pârgâja. Turpinâju ievadît ûdeni zarnâs, lîdz trauks kïuva tukðs. Izvilku uzgali. Atkal neizturami gribçjâs kakât, bet es piespiedu sevi paciesties 5 min., kuru laikâ staigâju pa istabu un ar roku masçju sev vçderu pa pulksteni. Tad vçlreiz sçdos uz poda. Zarnu saturs izðâvâs laukâ ar baigo troksni, istabu piepildîja ðausmîgi nepatîkama smaka. Jutu, kâ man no dibena viens pçc otra nâk cieti kaku gabali, kas bija stâvçjuði vçderâ nezin cik ilgi.Notupçju uz poda vismaz 15 min., bet vçl arvien likâs, ka visa kaka nav izgâjusi. Tomçr piecçlos, apmazgâjos un pçkðòi sajutu patîkamu tukðuma sajûtu vçderâ. Pagatavoju vakariòas un ar baudu paçdu. Vakarâ pirms gulçtieðanas vçlreiz atkârtoju sev klizmu, ðoreiz izdevâs ievadît visu ûdeni vienâ paòçmienâ. Ticiet vai ne, bet atkal iznâca cieti, sastâvçjuðies kakas gabali. Tad devos gulçt un uzreiz aizmigu kâ nosista.
Interesanti bûtu zinât, kâ citâm lasîtâjâm ir ar pieredzi ðai jomâ, vai viòâm arî nâcies taisît sev klizmu un kas no tâ sanâca. Personîgi es pçc ðîs nepatîkamâs procedûras sajutu lielu atvieglojumu.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 18:21
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 21:58
!!! laikam jokojas.
Bet tomçr nesaprotu, kâpçc Jole nesauc ku! palîgâ IRLâ.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
18.09.2006 22:27
flegma

A tu mani pasauktu ja vajadzeetu?
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 16:30
Nu ta - esmu atpakal no Stradiniem.

Teiksu ta, ta kolonoskopija ir pupu mizas...nav nekas ipasi patikams, bet to zalu iedarbiba pat isti neatceros ka tas process notika...atceros, ka paris reizites ta ka iesapejas - bet bija viss paciesams.

BET tas ko man tur atklaja ir stipri bedigi

CULAINAIS KOLITS UN IEKAISUSI VISA RESNA ZARNA......................................................NEZINU KUR TAGAD BAZTIES NO PARDZIVOJUMIEM...:(
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 16:40
Hmm? Nu jo vairaak paardziivosi jo chuulainaaks kljuus tas koliits :(
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 16:42
Pameeghini palietot Multi-B strong un Calcigran kaadu laiku. Vajadzeetu paliidzeet.
Þanis
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 16:53
Ar balonu.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 17:14
ku!
zinu zinu, ka stress tikai pasliktina to lietu. Meginu sevi noskanot...ar laiku pie visa pierod. Domaju aiziet pie kada laba dietaloga, lai pastasta man skaidri, kuri edieni mana gadijuma ir labaki, jo daktere ka jau teicu ir loti skopa uz informacijas sniegsanu ... ari par zalu tejam teica dzert tikai kumelites, kimenes....domaju, ka zalisu arsenala ir jabud daudz kam, kas varetu palidzet .......tapat ari par vitaminiem. Saku dzert multivitaminus - tie man pastiprinaja caureju...sodien vina teica, ka ta varot but, jo kads tur vitamins to var izsaukt, bet kad jautaju vai nevaru kaut ko atseviski palietot - bija klusums un iegrimusi rakstisana :( ..........

gribetos atrast kadu cilvecinu ar culaino kolitu pieredzes apmainai....
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 17:51
Nu par taam dietaam var daudz izlasiit netaa un liela noziime gudriem padomdeveejiem nebuus jo tik un taa visu vajag paarbaudiit pasham. Kaada starpiiba vai tu pati pieraksti ko eed un kaa juuties vai tu to dari ar cita cilveeka starpnieciibu. Konkreetus vitamiinus ar ko saakt es jau tev ieteicu. Ja nekaadaa skaidriibaa netiek tad var paaris dienas vispaar neko neeest. Nu piemeeram paartikt no uudens un cukura.
Fiona
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 18:10
Cilveeks detalizeeti un publiski izstaasta savu ...hmm..kakaashanas procesu, smalki..
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 18:11
Fiona - te ir medicînas formus, vai ne?
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 18:21
To jau Joke varçtu ar ku! privâti apspriest vai caur epastu. Jo îpaði daudz ïauþu no malas neiesaistâs.
Jâ, ku! es paaicinâtu gan Tevi, bet, tâ kâ klizmas netaisu un nedomâju to darît, tad laikam ar Tevi neiepazîðos..
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 19:24
Nu, lai taèu stâsta, tas taèu viss ir dabiski...ja nu vienkârði kâdam neierasti:)
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 21:00
Fiona..

izlasi kartigi, kas rakstija to detalizeto kakasanu...ta nebiju es, un ja ari butu, kas tad??

Ku! meginasu tos tavus ieteiktos vitaminus...un meklesu info i-neta...daudz jau esmu atradusi, pat atradu forumu ASV,kur satikusies tadi pasi ka es :)

sodien uzgaju, ka daudzi lieto zivju ellu, ko tu teiktu par to??
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 21:17
Zivju ellja noteikti ir laba lieta. Es gan nenjemos apgalvot par vinjas noziimiigumu shajaa gadijumaa bet vispaar tas ir labi.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 22:06
Vienîgi ar zivju eïïu nevajag pârâk aizrauties, jo tâ var saturçt arî toksiskas vielas. Var lietot arî samaltas linsçklas vai lineïïu.
Arthur
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 22:37
Aptieka taks visu izstastis un nodemonstres!
Re: Ka taisa zarnu klizmu
20.09.2006 23:00
Nu to ziveni kaadus 1000 mg dienaa. Vairaak nee.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
21.09.2006 09:15
Thanks...

Klau - vai kads nezin cilveku, kurs varetu iztulkot no anglenes zalu teju/augu nosaukumus?? Pati angleni zinu labi, bet ne saja joma un vardnica neparada :( taja ASV foruma uzgaju loti labas atsauksmes par kaut kadam tejam/zalitem, ko lieto papildus ar zalem ...
Re: Ka taisa zarnu klizmu
21.09.2006 13:36
Nu raksti te tos nosaukumus, gan jau tauta iztulkos.
ilzep
Re: Ka taisa zarnu klizmu
28.12.2006 22:58
Taisîju klizmu, bet man nekâdi cieti gabali nenâca ârâ. Tikai tâ, kâ kad caureja - pârsvarâ ûdens vien.
Kâpçc tâ? Vai tas nozîmç, ka man klizma nebija nepiecieðama?
Re: Ka taisa zarnu klizmu
28.12.2006 23:05
ilzep

Gruuti komenteet. Nav jau zinaams iemesls kaapeec tu to klizmu taisiji...
ilzep
Re: Ka taisa zarnu klizmu
28.12.2006 23:09
likâs, ka ir aizcietçjums un gribçjâs pamçìinât.
sâkumâ viens maziòð citumiòð iznâca, bet pçc tam tikai tâ kâ, kad caureja.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
28.12.2006 23:18
Nu varbuut ka tev patieshaam nebija nekaads lielais aizcieteejums. Kairinaatu zarnu gadijumaa var buut sajuuta ka tur iekshaa kas liels un ciets bet patiesiibaa taa nav. Bet var buut tev maza pieredze bet veeders patieshaam stipri ciets un taapeec nekas daudz neiznaaca laukaa.

Un kaada ir sajuuta peec proceduuras...
ilzep
Re: Ka taisa zarnu klizmu
28.12.2006 23:21
pieredze man pirmâ.
sajûtas gandrîz tâdas paðas kâ pirms, bet uz toaleti vairs negribas. pirms tam gribçjâs, bet nekas nesanâca.

ûdens iekðâ gâja viegli. man tâ likâs.
Re: Ka taisa zarnu klizmu
28.12.2006 23:32
Nu tas jau ir zinaams pozitiivs rezultaats ja uz tualeti vairs negribas.

Vispaar daudz kas ir atkariigs no ievadiitaa uudens daudzuma. Ja kakas ir sakraajushaas sigmveida zarnaa bet ievadiitaa uudens daudzums nepaarsniedz 0,5 l tad pilniigi iespeejams ka tev izdevaas iztiiriit tikai taisno zarnu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 21?
Ziņa: