Mati krît kâ lapas!

Aizsāka :( 

:(
Mati krît kâ lapas!
02.10.2006 14:34
Mati ir krâsoti un balinâti! Dabiski, ka trauma ir! Bet, ko darît??? Mati krît, îpaði, kad tos izmazgâ!!! Ko iesâkt...????
P.S. Cik normâli dienâ ir matiem jâizkrît! Varbût, ka man nav par ko uztraukties!?
@@@
Re: Mati krît kâ lapas!
02.10.2006 16:20
Man daktere teica, ka lîdz 150 matiem dienâ vçl esot norma.
dulaa
Re: Mati krît kâ lapas!
03.10.2006 13:46
Norma ir 50-100
pukii
Re: Mati krît kâ lapas!
03.10.2006 15:40
aha,100 matelji lai lido pa veejam,bet ja kriit shkjipsnaam aaraa, tad gan problema maximum!:D Tev tak tik traki nav,pareiz?:)
@@@
Re: Mati krît kâ lapas!
03.10.2006 20:36
dulaa

Man matu speciâliste teica, ka 150 mati dienâ ir norma! Lai gan biju dzierdçjusi par tiem 100.
Kam lai tic?
Re: Mati krīt kā lapas!
03.10.2006 21:03
Vienreiz mēģināju skaitīt.:))ooooo grūti gāja...
Re: Mati krît kâ lapas!
03.10.2006 21:21
norma skaitâs no 50-150, atkarîbâ no vecuma/gadalaika (rudenî un pavasarî îpaði daudz, un ðobrîd tieði ir rudens). un tad vçl citi faktori, galvenokârt stress, to es no sevis zinu, kâ kas, tâ uz punkta pçc 30 dienâm notece ir pilna ar matiem, ja ir bijis iespçjam iepriekð ieplânot to, piem., eksâmeni, tad matu vitamîni, manâ gadîjumâ palîdz Nutricap+Silica+Zivju eïïa. ja nedara neko, tad turpina krist. :( diemþçl.
Arthur
Re: Mati krît kâ lapas!
03.10.2006 21:32
Gruti jau tos matus saskaitit..
@@@
Re: Mati krît kâ lapas!
03.10.2006 22:06
Nu jâ man gari, tâ ka tad jau vieglâk, paíemmçju un saskaitu cik íemmç ir:(
Arthur
Re: Mati krît kâ lapas!
03.10.2006 22:11
Un cik uz ielas vel izkrit..
Man loti palidzeja matu vitamini Hairvite (man pec fuctis matu limes saka intensivi krist).
:(
Re: Mati krît kâ lapas!
04.10.2006 15:29
Man nekrît ðíipsnâm! Laikam jau tas bûs saistîbâ ar rudens iestâðanos!!!
Re: Mati krît kâ lapas!
05.10.2006 23:07
Vai nelieto kâdas hormonâlas zâles? Ðobrîd esmu saskâries ar diviem gadîjumiem, kad 100% tâs izraisîja matu izkriðanu.

1) Kortizona grupas preparâti (piem., prednizolons un polkortolons). Ja dzelþaini nelieto kalciju (viens otrs ârsts var aizmirst piekodinât par to! - diemþçl ir redzçts...), var izkrist VISI mati, pçc tam sâk augt jauni.

2) Hormonâlâ kontracepcija, arî konkrçts gadîjums. Pârtrauca lietot, mati vairs nekrita.

Vispâr, ir arî citi iemesli, kâpçc var rasties kalcija deficîts. Ja tâdçï krît mati, jâlieto LABS kalcija preparâts (piem, koraïïu kalcijs), nevis lçtâs kaïía tabletes.

Protams, var bût arî citi iemesli, tâpçc lûdzu neuzskatît ðe minçto kâ brînumlîdzekli. Kâ jau sacîju - ir tâda pieredze.

Guntis Veiskats,
gandrîz dziednieks
- - - - - - -

* * * * * *
Ļaujiet sev bût laimîgiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 6?
Ziņa: