kaa aarstee kungja chuulu?

Aizsāka lailai 

lailai
kaa aarstee kungja chuulu?
05.10.2006 13:06
kaa aarstee kugja chuulu?
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 03:44
Parklajosie lidzekli (piemeram maalox), kombineta antibakteriala terapija + omeprozols, pareiza dieta.

Griezaties pie sava daktera. Pasu spekiem izarstet kunga culu faktiski ir neiespejami.

Veiksmi
Lailai
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 11:26
kombineta antibakteriala terapija. Tieshi par sho terapiju es arii siikaak gribeeju zinaat.
Man kungja chuula asocieejas kaa kaut kas shausmiigs ar nepanesamaam kungja saapeem un ka neko nevar ieest. Bet man kungjis nesaap tik ljoti, ka mirstu nost, bet saap tikai tad, kad eedu un peec eeshanas. Un dr. domaa, ka man ir chuula un pateica, ka visdriizaak man vajadzees, peec paarbauzhu apstiprinaashanaas, iziet sho terapiju.
Klaudija
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 13:07
lai apstiprinâtu diagnozi kuòìa þûla obligâti jâtisa gastrosonoskopija (kobra)
Lily
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 13:23
Es papildu zâlem, ko izrakstîja ârsts, dzçru-svaigi rîvçtu kartupeïu sulu....cieti...
Klaudija
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 18:52
man patîk
þûla
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 19:48
Kartupeïu sulai jâïauj brîdi nostâvçties, lai ciete nodalâs nost, tikai tad var dzert, pusstundu pirms çðanas.
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 20:16
Man te viens paziņa izārstēja ar smilšērkšķu eļļu,laikam 3reiz dienā pirms ēšanas.
MOljers
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 21:15
LAb palîdzot no rîta tukðâ dûðâ tîrs spirts (96%) apmçram 50 gr.
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 21:33
Moljer, neticu.
MOljers
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 21:35
Un kartupeïu sulai un smilkðçrkðíu sulai tici ?
MAn diezgan daudz cilvçku ir stâstîjuði, ka îzârstçjuðies ar spirtu, tas gad bijis 50 gados
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 21:38
Moljer, es palaikam dzeru gan vienu, gan otru. Man gan nav èûla, bet gastrîts- vairs tikpat kâ nejûtu. Tikai, kad lietoju alkoholu. Kartupeïu sula palîdz, ja ir paaugstinâts skâbes daudzums kuòìî.
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 21:51
man tik viena stipri gados esosha lauku aarste teica, ka taa sula spiezhama tik liidz jaungadam, peec tam nedriixtot.
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 22:49
Man radiniece stâstîja, ka savulaik kuòìa èûlu izârstçjusi ar olîveïlu. Katru rîtu tukðâ dûða iedzçra 1 çdamkaroti eïïâs (tikai jâpçrk laba)...tas deva ïoti labu rezultâtu ;) Nezinu, vai tas darbojas uz visiem, taèu tas nevarçtu bût nekas slikts ...
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 23:00
Runcene, var spiest, bet jâizgrieþ asnu vietas.
Jole, arî olîveïïa palîdz, domâju, ka arî citas eïïas, jo tâ aizsargâ gïotâdu.
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 23:06
Spirts aodedzina gïotâdu un var sâkties gïotâdas apdegums, kas noved pie jaunâm èûlâm un hroniska gastrîta. Tagad ir atklâts èûlas izsaucçjs -Heliobaktçrija piloris.
Diagnozi nosaka speciâlists. Kombinçtâ terâpija sastâv no 3 veida zâlçm. Kopçjâ summa 7-10 dienu kursam sasniedz pie Ls 20. Bet pçc tam ilgi var aizmirst par èûlu vismaz 90 % gadîjumos.
Pârçjais viss dod îslicîgu uzlabojumu.
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
06.10.2006 23:15
Izrâdâs, ka helikobaktçriju âtri var dabût atkal:(
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
07.10.2006 11:00
Diez vai ja ievçro minimâlos higçnas pasâkumus,nepârkairina kunìi(asas vielas,pârçðanâs,grâdîgie dzçrieni).
Jâmazgâ rokas pirms katras çðanas,jâmazgâ visi augïi un dârzeòi.Jâmazgâ rokas pçc tualetes un pirms çðanas,pçc atgrieðanâs no pilsçtas.
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
07.10.2006 13:07
Es lielveikalos , lai attaisîtu maisiòu, nolaizu pirkstu...man nav cerîbu izvairîties:-))) Tâpçc jâdomâ kaut kas cits:)
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
07.10.2006 13:27
uzzspljauj tam pirxtam, nafig jaalaiza....
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
07.10.2006 15:18
Runcene, jâpadomâ...varbût tieðâm:-)))
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
07.10.2006 23:13
Man patika Moljera ieteikums par spirtu. Vismaz kâds prieciòð:))
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
07.10.2006 23:14
Nav Flegma. Man alkohols vairs nesaista tieði tâpçc, ka izjûtas nav patîkamas. Es jûtu, kâ tas dedzina.
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
07.10.2006 23:39
MOljers Wrote:
-------------------------------------------------------
> MAn diezgan daudz cilvçku ir stâstîjuði, ka
> îzârstçjuðies ar spirtu, tas gad bijis 50 gados

Esmu dzirdçjis, ka alkoholu mçdz lietot, lai atslâbinâtos. :)
Un tas ir vajadzîgs, lai ârstçtu kuòìa èûlu.

Kad situâcija ir akûta, protams, vislabâk uzreiz iet pie ârsta. Taèu vienlaikus, jâatceras, ka ÏOTI daudzos gadîjumos (lai neteiktu vairâk) tâ rodas no
1) çðanas lielâ steigâ, vienlaikus pa mobilo kârtojot lietas,
2) neregulâras çðanas,
3) no çðanas pârâk lielâ stresâ, ko radîjuði jebkâdi citi apstâkïi.

Tâtad - turpmâk:
1) regulâras çdienreizes,
2) çðanas laikâ izslçgt tlf. zvanu un vibratoru, atslâbinâties (kaut vai trîsreiz dziïi ievelkot un izvelkot elpu, un koncentrçties TIKAI uz çðanas procesu, çdiena garðas îpatnîbâm. Çst ar patiku, bût ðeit-un-tagad. Ne velti austrumzemçs arî ðodien vçl ir pieòemts çðanas laikâ klusçt.
3) ja jums kâds tikko "uzbraucis", vai esat ko uzzinâjis, kas jûs satrauc, labâk atlieciet çdienreizi, kamçr stress pâriet!!! Nç - izsaukuma zîmju vajag vairâk!!!!!!!!!!!

Tikai tad ârstçðanai bûs stabils rezultâts.

Guntis Veiskats,
gandrîz dziednieks

* * * * * *
Ļaujiet sev bût laimîgiem.
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
08.10.2006 09:43
Tas nozîmç, ka darba laikâ çst man nav ieteicams:-)))
Skolotajs
Re: kaa aarstee kungja chuulu?
22.12.2006 00:16
Sveiki miilie !

1. Pareizs dziives veids , jo
neregulaara eesjana,smeekjeesjana, saldumi, stress u.t.t. fiziologiski un ideomotoriski ietekmee fiziologiju.
Tas ir Juusu psihe tiesji ietekmee fiziologiju, kas arii izsauc aizsardziibas speeju samazinaasjanos, kad taas kriit zem noteiktas robezjas tad arii kluust iespeejams sakjert Heliobaktçrija piloris, savaadaak organismam ir dabiskaas aizsargspeejas.
Visas bakteerijas barojas ar noteiktaam vielaam, ja sjiis vielas izsleedz no uztura tad var izaarsteet, bet var lietot arii baktericiidas vielas jeb antibakteriaalu terapiju, kas paliidz uz laiku.
Taapeec ir jaamaina dziivesveids un parasjas

2. Daudzas slimiibas ir organisma dehidrataacijas sekas, kas izsauc homeostaazes nobiidi t. i. organisma patstaaviigo parametru izmainjas, bet taalaak jau organisms meegina kompenseet un rodas probleemas
Risinaajums dzert 0,2--0,5 litri tiira uudens (nevis kafiju vai teeju, jo tie ir diureetikji, kas dehidratee jo satur taniinu u.c.)
30 min pirms eesjanas, nekaadaa gadiijumaa nedzert peec eesjanas, jo tas atskjaida kun'g'a saalskaabi un fermentus, un nelauj paarstraadaat bariibu
siikaak Autors BATRMANHELID"S" http://www.watercure.com

3. Lieta ir jaakontrolee sava organisma pH liimenis tas ir skaabuma/baziskuma vide
Normaali tai jaabuut 7,1--7,4 pH mazliet baaziskai, iznemot protams kungjii kur ir HCL kas ir ap 2--3 pH.
Ar pH indikatoru paliidziibu(paardodas Izgliitiibas apgaadaa uz Merkelja ielas pretii cirkum) no riitiem jaanosaka pH liimenis uriinam ja tas ir <6 pH
tad jums organisms netiek galaa ar skaabeem un ir jaamaina uzturs un jaapalielina (vai jaasaak lietot) Ca daudzums organismaa(piemeeram, OSTEONORM), jo tas veido skaabju/saarmu bufera sisteemu organismaa!

4. Jaunaakie atklaajumi liecina ka ir iespeejams aarsteeties ne tikai ar kiimiju,bet arii ar fizikaalaam metodeem, lasiet Hilda Klarka
Princips vienkaarsj uz bakteerijaam un paraziitiem( kas muusos miit mums pat to nenojausjot) iedarbojas ar loti vaaju elektrisko straavu noteiktas frekvences, kura selektiivi iedarbojas uz konkreeto mikroorganismu naaveejosji, bet Juus to gandriiz nejuutat!

Labi man palika gruuti rakstiit Cau visiem!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 10?
Ziņa: