Rçtas un solârijs.

Aizsāka Santa 

Rçtas un solârijs.
05.10.2006 14:50
Ja man 11.09. bija laporascopia, tad es drîkstu iet uz solâriju? Rçtas neizplûdîs un vai vispâr ir labi tâ darît? Varbût uzsildîðu kaut ko, ko nedrîkst :/. Man konstatçja endometriozi :(.
Re: Rçtas un solârijs.
05.10.2006 16:11
Lûdzu,kâds iesakat kaut ko. Pçc visa ðitâ esmu balta kâ lîíis, pat apkârtçjie man par to piesienâs. Pilnîgi slimîgi bâla, pat maisa apkârtçjo reakcija un paðai arî nelâgi, tâpçc domâju aiziet uz solâriju, taèu negribu pçctam to noþçlot.
Re: Rētas un solārijs.
05.10.2006 16:12
Domaaju, ka taas abas ir nesavienojamas lietas.
Re: Rçtas un solârijs.
05.10.2006 16:21
'Patieðâm nedrîkst? Kas var notikt? Man vienkârði arî dzimðanas diena klât un negribu izskatîties slima un bâla.
Klaudija
Re: Rçtas un solârijs.
05.10.2006 18:24
nu kâdi 3 mçneði jâiztiek bez solârija
Re: Rçtas un solârijs.
05.10.2006 19:36
Aizej uz laser tan spray ,Blue Box.ir okey!
Re: Rētas un solārijs.
05.10.2006 20:58
Solāriju nedrīkst vismaz 6 mēnešus!Ja nu vienīgi tās vietas riktīgi nopako ar marli un leikoplastu...?Savādāk rētas paliks lillīgas uz mūžu.:((
arta
Re: Rçtas un solârijs.
05.10.2006 21:40
iegaadaa pashtoneejosho kreemu;)
Re: Rçtas un solârijs.
06.10.2006 09:43
Un tad uz to laser tan spray drîkst? Nepaliks lillâ rçtas uz mûþu? Cik tâds vispâr maksâ? Un cik ilgi turâs? Bet no paðtonçjoðiem var palikt strîpains, man kaut kâ nav uzticîba. Varbût kâds var ieteikt kâdu sakarîgu?
Lilina
Re: Rçtas un solârijs.
06.10.2006 12:11
Nu, klau un tad tie, kas neapmeklee solaarijus, izskataas baali un slimi?Driizaak slimi izskataas tie, kas februaarii ir nobruuninaajushies :D Tas taa.. Nu pacieties tos dazjus meeneshus. Nebuus jau pasaules gals.
Re: Rçtas un solârijs.
06.10.2006 12:43
Lilina

kurâ vietâ es teicu, ka tie, kas neiet uz solâriju, izskatâs bâli un slimi???? Es teicu, ka es pçc visâm slimnîcas bûðanâm, operâcijas un zâïu èupâm tâda izskatos. Man

Palasijos pârçjos rakstus un mani pârsteidz kâ ðajâ forumâ tieksme visu sagrozît un beigâs uztaisît jautâtâju par galîgu muïíi vai pat ar audzinâðanas vai garîgajâm problçmâm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 4?
Ziņa: