Pumpas mazulim (1 gads)

Aizsāka Moa 

Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 10:49
Sveiki, labie cilvçki, profesionâïi.
Lûdzu palîdziet.
Man bçrniòam baisi dîvainâs pumpas. Pie ârsta iet negribu, tâ jau bieþi slimojam. :-(
Bet vienalga uztraukums ira.
Lûdzu paskatieties, sataisîju bildes http://foto.inbox.lv/ilze_zeivote/Pumpas
Kâdi komentâri?
Jau iepriekð paldies.
P
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 11:33
Man jau tomçr ðíiet, ka bûs vien jâiet pie tâ daktera...
Moa
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 11:35
Nevarçtu bût blusas kodumi?
Tâdi kâ gaiði pûslîði.
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 11:43
Var buut arii blusu kodumi. Dazhiem cilvjiem ir izteikta alerghija uz blusu kodumiem.
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 11:52
taèu arî tâ ir tikai versija...vai riskçsi? tak atrâdi bçrnu ârstam kaut vai tikai mîïa miera labad (sirdsmiera).
Moa
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 11:55
Aj.... Nu cik var pie viòiem skraidît.... Vienreiz pat iebâza slimnîcâ, veselu nakti nogulçjâm, PIESTÛMA AR ZÂLÇM, beigâs neko neatrada un palaida mâjâs.... :-(
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 11:57
Bet nav jau nekaadas briesmiigaas taas pumpas. Mieriigi vareetu pasmeereet ar menovaziinu un hidrokortizona ziedi.
Moa
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 12:02
Vo, vo, man ar liekas ka pârâk briesmîgas nav. Paldies, ku!
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 12:03
nesaprotu, kur problçma? aizved pie âdas ârsta, vot i zinâsi, kas tas ir un no kâ, un kâ ar to cînîties.
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 12:04
Da chakars ir ar tiem aarstiem. Un veshanu pashu par sevi. Taapee jau cilvji te vaicaa forumaa...
Edite
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 12:09
Nesatraucies, tâs ir blusu pumpas, vienîgâs pumpas kas ir tik cieði no vienas vietas, nesmu ârsts, bet 99% ka blusas sakoduða, mançjiem arî tâ ir pasmçrç kâdu ziedi lai nenies un bûs ok
Lily
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 13:24
Es paskatîjos bildîtes:( Manam puikam arî apmçram ap gadiòu tâ sâkâs alerìija......Labâk aizej pie ârsta..citâdi vçl iedzîvosieties astmâ:((
Moa
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 13:31
Ak Dievs!
P.S. Baidîtâjus lûdzu neizteikties. (joks).
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 13:36
'Pçc manâm domâm tâs ir no blusas pumpas,tâs tak ir tikai vienâ vietâ nevis pa visu íermeni. Tâs nu nemaz neizskatâs pçc alerìiskâm pumpâm. Izpurini gultas veïu mazulim un pasmçrç ar smçrîti, noteikti viss bûs ok!
Kariina
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 13:53
Vai taas ir jau sen! ar puusliishiem ir veejbakas!!!!! bet labaak aiziet pie aarsta!!!!!!!!
Lai arî no kâ tâs pumpas bûtu, tas ir signâls, ka ir problçma! Man ir pieredze, kas jums var noderçt! Rakstiet uz e-pastu.
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 14:40
Ooo, Visions pat pret blusaam aarstee...
Moa
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 14:55
:-D Vo, vo.

Aizrakstîju zaïumiòam uz meilu un saòçmu rakstiòu par pieredzi, saucas "slçptâ reklâma". Kaut ko tâdu arî gaidîju, godîgi sakot.
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 15:05
Nesmuki zalumins daraas. Vajag uzrakstiit kas tas ir ko piedaavaa un ja tas interesee tad lai cilvis raksta nevis ar viltiibu panaakt lai uzraksta jebkuraa gadijumaa. A ja nu uzkjersies. Sliktu iespaidu tas rada par tiem produktiem un vinju izplatiitaajiem.
dr
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 15:37
Ej pie arsta!!
Moa
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 15:40
Ârprâc, kâpçc uzreiz tâ? Vai ðausmîgi izskatâs?
plants no cita PC
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 16:07
Hidrokortizonu es gadu vecam bçrnam nesmçrçtu. Tas nav nekâds joks. palasi.
Apskaties, cik ilgi ir tâs pumpas un ko viòas dara. Vai uzrodâs daudz jaunas un ko dara vecâs. ja tâs ir blusas, tad gultas drçbçs ir jâbût blusu pçdâm. Ja ir kâds mâjlops, vai viòam ir blusas. blusas pa gaisu neatlido. Ja redzi blusu pçdas, tad tâs varçtu bût vainîgas. vai bçrns nav alerìisks. Ja jâ, tad kas ir mainîjies, nâcis klât. Ja tâ ir bçrnu infekcija, kur esi bijusi ar bçrnu, vai tur kâds jau neslimo. respektîvi, vai ir kaut kas, kas varçja radît tâdas sekas.
http://www.vza.gov.lv/anot/00031783.PDF
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
31.10.2006 21:20
Labdien.
Pçc bildes pumpas ir izvietotas vienuviet , varçtu domât par alerìisku reakciju, pat uz blusu kodieniem. Bet bez apskates, jo bildes diemþçl îpaði nepalîdz,cits nekas nenâk prâtâ.
Ar cieòu, dr.med Sanita Þîgure
To moa
Man ir pilnîgi vienalga, ko jûs par to domâjat, bet mans bçrns ir vesels un tas man ir vissvarîgâkais
jûs visi katrâ teikumâ izplatât medikamentus, kas nebût nav tie labâkie veselîbai!
bandole
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
01.11.2006 14:33
Manam bçrnam bçrnam kautkâda alerìija jau kopð dzimðanas un ârsts izrakstîja pasmçrçt hirdokortizonu,bez problçmâm....palieto Tavegyl
Moa
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
01.11.2006 14:45
Negribu neko lietot.
Pumpas nevairojas, cik bija, tik stâv, tik paliek cietas un stiklainas (ûdeòainas). Man liekas, ka pâries tâpat. Galnais netîðâm nenoplçst.
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
01.11.2006 14:54
zalumins

Neviens neapstriid tava beerna veseliibu. Runa ir par to ka tu spied cilveekus teereet savu dargo laiku tam kam vini to negrib teereet. Bet tavu ieteikto liidzeklju veseliigums taapat ir apshaubaama lieta jo neviens cits iznjemot juus pashus un juusu uzpirktos aarstus tos nerekomendee.
Moa
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
01.11.2006 14:57
zalumins

Tu taèu vari forumâ izteikt savu viedokli, kâpçc man jâraksta tev meilu? It kâ tu gribçtu pateikt kaut ko svarîgu un ïoti noderîgu tieði man.
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
01.11.2006 15:02
manuprât ir svarîgi noskaidrot pret ko tieði ir alerìija, tâdi testi ir pieejami, citâdi bçrns mocîsies laiku pa laikam.
Labâk izslçgt alerìiskos produktus no uztura.
Alerìija mçdz bût pat no piena.
Par alerìisku izcelsmi varçtu liecinât, ja pumpas pazûd un atkal uzrodas.
bandole
Re: Pumpas mazulim (1 gads)
01.11.2006 16:15
Nu redz,tu negribi ne ko dot,ne ko lietot,ne vest pie ârsta,tad es tâ îsti nesapratu,kâdus komentus tu vçlies no mums dzirdçt?Tas taèu ir tavs bçrns un tas tur,kas sçþ poliklînikâ,ir tava bçrna ìimenes ârsts,un tev ir tiesîbas iet pie viòa,tad,kad tu saskati bçrnam kautkâdas veselîbas problçmas,kautvai pumpas,tikai ðoreiz jau iet par to,ko tu gribi vai negribi darît sava bçrna labâ,bet nu dari kâ gribi.Tâkâ tu izvçlçjies iet paðârstçðanâs kursu,tad nu gan tev vajadzçtu bût tik daudz prâtiòam cik vismaz padot kautkâdus pretalerìijas zâles un pasmçrçt smçres,un pirmo reizi redzu tâdus"blusas" kodumus,vairâk pçc vçjbakâm izskatâs,izmçri temperatûru.....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 6?
Ziņa: