smekesana

Aizsāka Draugs 

Draugs
smekesana
07.11.2006 21:14
Gribu savam tuvam pazinjam palidzet atmest smekesanu, vai ir kadi iedarbigi arstesanas lidzekli, konsultacijas, programmas, kursi? Tikai nevajag sakt ar to, ka vajadziga stipra velesanas un viss, tas tapat ir skaidrs un jau ir! Smekesanas stazhs ir liels! Paldies
O!!!
Re: smekesana
07.11.2006 21:21
A man divi ârsti pateica, ka nedrîkstu un es klausu!!!! ;)))
ja?
Re: smekesana
07.11.2006 21:39
Un drîz ar likumu aizliegs smçíçt :)
Re: smekesana
07.11.2006 22:56
Tabex, bezrecepšu medikaments, man daudzi paziņas ar tā palīdzību ir atmetuši.
Re: smekesana
08.11.2006 08:31
man (kâ jau es te ne pirmo reizi saku) nicorette palîdzçja - noòem nikotîna abstinenci (trîcoðâs rociòas un slienâðanos pçc cigaretçm), ar paradumu uzpîpçt pie alus kausa paðam jâtiek galâ. stâþs ar bija liels, precîzi nepateikðu, bet kopð studçju, vairâk kâ 10 gadiòi bûs, paka dienâ.
Bet rît gribâs nejçgâ un kâdu laiku pçc atmeðanas ir slikta paðsajûta un saasinâs visâdas riebeklîbas tâpçc uzreiz iesaku padomât par aktîvâku sportoðanu un savu veselîbu.
un ar likumu smçíçt neaizliegs, tik ierobeþos.
Kaiva
Re: smekesana
08.11.2006 09:22
Noela:

Man gan çst vairâk negribas, arî kaut ko pa muti viïât negribas :))
Paðsajûta perfekta un milzîgs pluss ir tas, ka kopð atmetu pîpes, ir pârstâjusi sâpçt galva.
Stâþs ~ 16 gadi, bet tiku galâ bez Nicorette un tml. draòíiem :)), bet pieïauju, ka citiem varbût arî palîdz, kaud gan mana darba kolçìe ïuïíçja ar visiem plâksteriem.
Bet atmest ir to vçrts, sajûtas super!
Re: smekesana
08.11.2006 10:10
Kaiva: man personîgi ir tâ, ka ja bûtu zinâjusi kâ tas bûs, nebûtu metusi nost (t.i. pîpçjot paðsajûta bija krietni labâka) bet tâ kâ tagad pusgads jau apkârt, doma ir ja tagad atsâkðu un tad akal metîðu nost, atkal bûs tikpat sudîgi, tad labâk vairs neatsâkt :).
Bet tas labi, ka Tev labi :)
Kaiva
Re: smekesana
08.11.2006 10:31
Noela: Tieðâm labi, uzlabojami acîmredzami :)))
Bet Tev tieðâm vairs nav vçrts atsâkt, ja jau esi pusgadu noturçjusies! :)
Re: smekesana
08.11.2006 11:04
Es jau saku - mani notur tikai tas, ka ja piem. ieplânoðu grûtniecîbu un bûs jâatmet, atkal tiem murgiem iet cauri negribâs.
Re: smekesana
08.11.2006 11:07
Es atkal vakar tieshi pameegjinaaju uzsmeekjeet (peedeejoreiz to dariiju gadus 3 atpakalj). Nepavisam nepatikaas...
Kaiva
Re: smekesana
08.11.2006 11:38
,,,
Es jau arî esmu mçìinâjusi :) un sapratu, ka nepatîk :))
Jâ, patîk pats process, cigarçðu dûmi arî ir OK, bet nepatîk tâ garða mutç, vârdu sakot, cigas man vairs negarðo :))
Re: smekesana
08.11.2006 16:01
,,, eu beidz, Tu esi smçíçjusi agrâk? A man likâs ka nekad neesi vilkusi dûmu :)
Re: smekesana
08.11.2006 16:09
Regulaari smeekjeejusi nekad neesmu. Pirms 3 gadiem lielos krenjkjos vienaa vakaraa izdzeeru puspudeli viskija zakusivaja ar puspaku cigareshu...
Nu i liidz tam pa paaris cigareteem reizi gadaa.
Moa
Re: smekesana
08.11.2006 16:12
Mançjais teica, baigi gribot atmest, jâpamçìina esot ar Nicorette.

Nopirku viòam vienu kastîti, uzdâvinâju, lai pamçìina.

Kastîte stâv neatplçsta kopð 2006.gada jûlija beigâm. :-DDD


Baigi gribot atmest....
Re: smekesana
08.11.2006 16:22
nea, tur vajag patieðâm gribçt.

,,, - nu i labi ka tâ, labâk nesâkt vispâr, to nu es tagad skaidri zinu..
Re: smekesana
08.11.2006 17:13
varbût ar adatu terapiju? Bet vai kâds nezin adresîti?
pûka no cita PC
Re: smekesana
08.11.2006 22:23
Noela:
Zini, man ir 2 draudzenes no senseniem skolas laikiem, kuras regulâri pîpçja un tad vienâ jaukâ brîdî kâ viena tâ otra izdomâja atmest. Abas sâkumâ nepîpçja kâdu gadu laikam, varbût pat ilgâk, bet tagad ðamâs ir kïuvuðas par svçtdienas pîpmançm :)), respektîvi tusiòos pie vîna glâzes uzvelk dûmu, bet nâkamâ dienâ ni un ni un tâ jau vairâkus gadus..., tâ kâ arî tâ ir iespçjams. Abas man saka, ka cigaretes vairs "negarðo", bet patîk pats process un tâpçc viesîbâs atïaujas :)
Re: smekesana
08.11.2006 23:16
Nikotîns "izsit" no virsnierçm Adrenalînu. Tas ir mobilizçjoðais narkotiíis.
Ja gribi atmest smçíçt domâ ,kâ kompensçt adrenalîna izsvieðanu. Tas pats Nikorete,
sports,kas izsauc asas sajûtas. Pekðòas kontrasta duðas ar nelabu spiegðanu un bïaustîðanos. Daudz gaismas,priecîgas muzikas.
Plaukstiòas plaukðíinât spçcîgi un bieþi. palûdz draugu lai uztaisa draiskus plaukðíîðus pa dupsi. tâ negaidîti, bet jautri. skaties sporta spçles un iemâcies par katru prieciòu priecâjoties spçcîgi sist plaukstas.
Re: smekesana
09.11.2006 09:20
pûka - forði ka tâ, es domâju ka es tâ nevarçtu, man pârâk patîk tas process uun vçl joprojâm patîk cigareu dûmu aromâts visâs tâ izpausmçs.
pûka no cita PC
Re: smekesana
09.11.2006 13:54
Noela:
viòâm arî dûmi patîk :)) un pats process, bet saka, ka pati cigarete vairs negarðo kâ agrâk, paliekot tâda pretîga ðíebinoða sajûta mutç.
Var jau bût tas ir arî tâpçc, ka ïoti reti uzvelk to dûmu, organisms jau ir atradis :), bet ja pîpçtu bieþâk, gan jau ka atkal pierastu un garðotu, tikai kam tas vajadzîgs?! :))
Re: smekesana
09.11.2006 18:14
nuja, man pagaidâm pietiek ar pasîvo - patîk un interesç tâ lieta :)
Re: smekesana
09.11.2006 18:53
baidos, ka es atsaaku lenam. stress, nevaru koncentreties. uzpipeju.
bet -tik un taa, tomeer, negribas.
Jaka
Re: smekesana
09.11.2006 19:02
Nu ja, a man atkal,ja ilgaak neesmu uzpiipeejusi, veel vairaak "garsho" Nu patiik gan process,gann garsha..viss..tikai ne ttas,ka nav jau man labi piipeet:( Vienreiz meegjinaaju taas NIkorete, gandriiz apveemos-paldiestad labaak piipeeju.. un gluzhi vnk domaaju,kad pienaks laiks,atmetishu..
Re: smekesana
09.11.2006 21:51
Jaka - koðïenes ir pupu mizas. a plâksterus var piemeklçt atkarîbâ no nikotîna devas ko Tu reâli dienâ patçrç. bet jâ - paðam jânobriest :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 24?
Ziņa: