jautājums zobārstam/protēzistam

Aizsāka pûka 

jautājums zobārstam/protēzistam
07.11.2006 22:52
Situācija tāda, ka 5 gadus atpakaļ priekšējiem 4 zobiem (apakšējiem) tika uzlikts metālkeramikas tilts. Vienkārši viens zobs bija ļoti šķībs jau kopš bērnības, gribējās smukus zobiņus un toreiz dr. ieteica šķībo zobu izraut un uzlikt tiltu. Ar šodienas prātu diez vai to būtu darījusi :(, bet kas izdarīts, izdarīts. Situācija ir tāda, ka tas tilts "sēžas", pamazām, pamazām, bet nu jau ir riktīgi šķībs un sakodiens tāpat. Vizuāli jau to neredz, tas arī netraucē, es tikai domāju kā tas ir tīri no smaganu veselības viedokļa, vai ar laiku nevar būt pamatīgas problēmas? Toreiz protēzists solīja, ka būšot OK vismaz 10-15 gadus un še tev!
Tikko biju pie zobārsta, higiēnista, bet neviens to šķībo tiltu pat nepieminēja.
Kādi būtu ieteikumi un ko vispār šādā situācijā var darīt, kad metālkeramika ir it kā "par smagu"?!
Paldies jau iepriekš.
Re: jautājums zobārstam/protēzistam
07.11.2006 23:19
kaa taa "seeshanaas" izpauzhas ja vizuaali nevar redzeet?
MK nemeedz buut "par smagu".
varbuut kauls tiek zaudeets ap zobiem un tie saak biidiities? cik jums gadi?
vislabaakais aiziet pie proteezista ar konkreetu jautaajumu, lai uztaisa rentgenus, izmeera, apskata un apstaasta kas par lietu.
Re: jautājums zobārstam/protēzistam
07.11.2006 23:45
To "seeshanos" var redzeet ljoti labi, bet es biju domaajusi, ka tas tav uzkriitoshi un runaajot vai smaidot "aciis nekriit".
Sakodiens ir stipri skjiibs. Man ir 36 gadi. Un viena cita zo'baarste man jau gadu atpakalj teica, ka metaalkeramika man esot par "smagu", tieshi taadaa tekstaa "par smagu".
Buss jau jaaiet pakonsulteeties.
Re: jautājums zobārstam/protēzistam
07.11.2006 23:50
Nu tas par to smagumu ir tiiras pasakas bet paareejais veeraa njemams...
Re: jautājums zobārstam/protēzistam
07.11.2006 23:51
"tieshi taadaa tekstaa "par smagu"." ----> hmmmm. aizej pie proteezista.
Re: jautājums zobārstam/protēzistam
08.11.2006 00:02
Tā buus jaadara.
Veel viens jautaajums, saanos man ir uzlikta metaalplastmasa (tilts), 3 vieniibas, arii pirms ~ 5 gadiem. Kaadu pusgadu atpakalj vienam zobam noluuza taa baltaa plastmasa, kaut gan neko cietu negrauzu :( Vai shajaa situaacijaa obligaati buutu jaamaina tilts vai vareetu atstaat kaa ir jo fiziski netraucee.
Re: jautājums zobārstam/protēzistam
08.11.2006 00:06
ja vizuaali netraucee, neskraapee meeli vai vaigu un zem tilta nav kaariess, tad nav obligaati jaamaina
Re: jautājums zobārstam/protēzistam
08.11.2006 00:11
Paldies, zb :)
Kad buushu bijusi pie proteezista, pastaastiishu kaa gaaja un ko teica, interesei :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 22?
Ziņa: