Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?

Aizsāka tupele 

Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
21.11.2006 21:29
Sanita
Es gan ar to nelepotos..
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
21.11.2006 22:25
...kâ te atlaiþ?!..:))
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
22.11.2006 01:16
flegma Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sanita
> Es gan ar to nelepotos..

a jautâjums jau nebija, "vai lepojies ar to"?

bet tâda nostâdne pat ir labâka, jo, piemçram, es nejûtos neko zaudçjusi un ne par ko vainîga :P
Es jau nesaku, ka baigi ar to lepojos, es atbildçju uz jautâjumu. Bet îstenîbâ - es lepojos ar savu superîgo vîru, kas man ir tâdas seksa rotalas izmâcîjis, ka es citu vîrieti nemaz nevaru iedomâties, ar kuru es tik atraisîti varçtu mîlçties. nezinu, kâpçc man no tâ bûtu jâkaunâs, ka man tikai viens vîrietis bijis.
kâpçc jâkaunas? te vnk var "uzskatâmi" redzçt, cik daþâdi cilvçki, cik daþâdas pieredzes...kâpçc kâdam ðeit par savu izvçli bûtu jâkaunas/jâlepojas?
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
22.11.2006 10:56
:) lûk, te jau tas humors un sâls-
sensenos laikos aiz trejdeviòâm zemçm kauns un negods bija jaunavîbu zaudçt pirms kâzâm, tagad nevainîba pat 14- 16 gados- bezmaz pazemojums, kas jâlikvidç paðrocîgi...
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
22.11.2006 16:32
Piekrîtu ogai!
Tik drîkst vçl jautât, un cik gados tad ðodien bûtu pareizi to zaudçt? Puiðiem tagad jau citâda domâðana. Ja Tu vçl nez cik gados esi nevainîga - tâtad neesi normâla. Un vispâr - nesaprotu, kas notiek mûsdienâs. Manuprât, ir stipri par traku!!!
sagittariuse
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
22.11.2006 16:46
16,8 gadi :D
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
22.11.2006 16:53
Laikam lielâku skaidrîbu ieviestu tas, ja katrs uzrâdîtu, cik gados zaudçjis nevainîbu un blakus, kurâ gadâ tas attiecîgi bija :D. 22 gadi pirms 20 gadiem bija pilnîgi, kas cits, kas 20 ðogad ;).
nevainiga
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
22.11.2006 20:32
bet es, piemeeram, arii muusdienaas esmu apmeeram taados pashos uzskatos kaados bija mani vecaaki attieciibaa uz nevainiibas zaudeeshanu, taapeec savos 20 veel esmu nevainiiga, lai gan puishi ir gribeejushi, neesmu ljaavusies uzskatu un principu deelj, kad buus iistais, tad arii to dariishu.
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
22.11.2006 22:11
nevainiigaa,
atsuuti man savu biudi, un es pateikshu vai esmu tev iistais :D
17 (2005.g.)
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
22.11.2006 22:37
Liidz kaazaam jaapameegina daudzi un jaaprecaas ar taadiem,kas patii vislabaak.. :)
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 08:55
musulmaòu augstâkâ laime esot nokïût paradîzç, kur tos sagaidîs 72 (?!) melnacainas JAUNAVAS (!!!)-hûrijas;
Kâ saprast ðo laimi? :)
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 09:43
doctus

Citi dþeki neòem nemaz pretî TÂDAS, kas bûs pamçìinâjuðas DAUDZUS. Bet kâ redzams, tad cilvçki ir daþâdi. Vienam garðo desa, otram siers :).
man 17, esmu nevainîga.
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 10:17
manuprât, galvenais, lai cilvçks pats ir apmierinâts, ko dara un cik daudz dara, un lai negrauþ sirdsapziòa un pârmetumi sevî, un kâda gan tur daïa citiem gar manu íermeni...
mçs taèu dzîvojam vienreiz un tâpçc tâ dzîve jânodzîvo, lai vecumdienâs nebûtu - kâpçc es to darîju tâ, vai kâpçc es to tad neizdarîju... un, ja kâds nepieòem kâdu lietu, tad jâizvçlas cits cilvçks...
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 10:19
Santa

Taapat kaa ir dzheki kas "nenjem pretii" taas kuras nevainiigas. Neticami bet fakts. Zinu reaalu cilvi un cik sapratu tad taada nostaaja jaunieshu viduu nav nemaz retums :(
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 12:04
Un ko cilvçki saka par sievieti, piemçram, 25 gadi - nevainîga. Slima vai apsveicama? Kâda, jûsuprât, nevainîbas zaudçðanai ir robeþa? Min un max vecums? Man vienkârði draugu starpâ ir baigâs diskusijas par ðo tçmu. Cik cilvçku, tik viedokïu. Kâ tas ietekmç fizisko un garîgo (gan pârlieku agra nev. zaud., gan pârâk vçla)?
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 12:19
25 gados nevainiiga? kas tur var buut apsveicams?!
skaic ka kaut kaada aizture / proba / komplexi ir.
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 12:24
Nu es tâdu gadîjumu nezinu, bet ir gan piemçri, kuru gadi nav vairs tâlu tomçr no tiem 25. Tad nu kâda ir apkârtçjo attieksme par ðito fiðku? Nu bet, ja nevar piemçram atrast sev normâlu partneri, tad pârgulçt tikai pârgulçðanas pçc? Tas manuprât arî dumi. Tâpçc interesanti, kâdas ir pârçjo domas par to pareizâko vecuma intervâlu, kâdâ tas bûtu normâli.
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 12:30
Kâda kuram starpîba par otra cilvçka seksuâlo dzîvi? Jûs taèu netusçjat ar sexu? Bet ar cilvçku.
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 12:34
tâs ir tikai un vienîgi manas personîgâs domas:

13-15 gadi - manuprât pa âtru, tikai tâpçc, ka manuprât nesaprot seksu un to baudu ko tas sniedz
16 gadi - 50/50
17-20 gadi - normâli un apsveicami
21-25 gadi - labi
25-vairâk - ka tik vçlâk to nenoþçlo

bet atkârtoju, tâs ir manas personîgâs domas un raugos no puiðu viedokïa...
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 12:35
Tas man galîgi neinteresç, cik gados kâds no maniem draugiem to zaudçjis, taèu interesanti vispâr par cilvçku viedokli kâ tâdu. Ko sabiedrîbâ nosoda, ko kas ir pieòemams. Viedokïi ir tik atðíirîgi...
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 12:38
man liekas, ka normâli un pareizi ir tad, ja jûtas noved pie sex, neatkarîgi no vecuma(cik gadu bija Romeo un Dzuljetai?)
un nenormâli, ja tîòi to dara stila pçc, jo, lûk, tâ darît ir kruti.
un patieðâm forðu dzeku nemaz nav daudz.Nebrînos, ka ir 25, pat 30 gadîgas sievietes, kam tâdu nav.
Re: Cik gados jûs zaudçjât nevainîbu?
23.11.2006 12:58
Varçtu teikt, ka ingus arî manas domas uzrakstijis ;), bet protams, pats galvenais ir iemesls - jûtas!
23 gados (mûsdienâs:) un pat noþçloju, ka par âtru, vajadzçja vçl nedaudz pagaidît... tagad bûtu tieði laikâ :D
manuprât, lîdz 17 ir stipri par âtru
pçc 30 tâ kâ jau par vçlu
tâtad, kaut kur pa vidu starp 18-30 pçc personîgajâm izjûtâm, nevis skrienot pakaï modei...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 2?
Ziņa: