help! mçneðreizes

Aizsāka Santa 

help! mçneðreizes
22.11.2006 14:15
Sâp visas maliòas. Paiet nevar. Vçders sâp, it kâ tur visas iekðas bûtu sasprâguðas. Apetîtes nav. Agrâk tâ nebija, taèu kâdu pusgadu jau cînos ar to. Tiesa gan man septembrî taisija laporoscopia un atklâja endometriozi. Arî ar sâpçm vienmçr ir tâ - vienmçnes ir tâ, ka jâmirst nost, nâkoðajâ vispâr nekâdu pazîmju. Tâ viena olnîca, no kuras izòçma to kapsulu ir arî garenas formas un kas tur vçl. Tâ var bût, ka dçï tâ visa man tik traki sâp? Pie nekâdâm zâlçm tagad netikt :(, taèu iesakiet, ko man darît, lai nâkoðâs reizes nebûtu tik mokoðas...
Njaaa
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 14:27
Nu, ja netiec pie zâlçm - iedzer nedaudz konjaku. Saka, ka tas arî palîdz.
Man tadas sâpes bija, kad cista olnîcâ auga, bet, kad ta izzuda, tad arî sâpes pazuda.
akkkk
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 14:28
Tur neko nevar îpaðu darît,bet vari mçìinât
- katru dienu izdzert glâzi tereðko tçjas sievietçm
- pret sâpçm tab ibumetini 400mg (bet dzert tikko liekas ka sâpçs!!!!)
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 14:39
Bet man to cistu izgrieza. Uzreiz pçc operâcijas pirmâs mçneðreizes nesâpçja, taèu nâkoðâs (tagad) taj paðai olnîcai ir TIK mokoðas, ka paiet nevar. Rokas arî neklausa. Liekas, ka sirds stâjâs.

Ibumetîns ir bez receptes? Pret sâpçm vienîgais, ko esmu lietojusi ir analgîns un basta.

Alkaholu îpaði dzert nevaru, jo problçmas ar sirdi. Kad dzeru sirds zâles, tad par tâdu lietu vispâr jâaizmirst.

Cik âtri pie endometriozes nâkoðâ cista var izveidoties? Ârste, kas mani operçja, teica, ka sonoskopija jâtaisa ik pa diviem mçneðiem, taèu mans ginekalogs teica, lai atslâpstu. Domâju tâpat tulît iet, tik ïoti ceru, ka tur vçl nekas neaug :(.
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 15:46
Man kaut kâ ir neticîba tâm tçjâm. Vai tieðâm palîdz? Bûs jâpamçìina. Kur lai tâdu tereðko tçju dabon? Aptiekâ?
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 15:57
Lûdzu, lûdzu, atbildiet! Sakiet, cik âtri var parâdîties nâkoðâ cista? Un vai tâ ir taisnîba, ka tâ var bût visu kur ne tikai olnîcâs?
inna
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 16:42
var bût tevi moka vienkârða baiïu sajûta, ka atkal kaut kas aug, kad domâ par to kas ir bijis un kas var bût tad ïoti sâp. Man tâ bija.Iedomâjos, ka atkal aug cistas un jau ir lielas...ârprâts! Skrçju pie ìin., kurð mani izmeklçja, bet bija viss labi un tas mani aizveda pie psihoterapeita. dzçru antideprisantus, visas sâpes pârgâja.Labâk ej un pârbaudies, lai varçtu mierîgi dzîvot. Un kas bûs, tas bûs!
Kad un cik cistu var bût ne viens nevar atbildçt, tas ir atkarîgs no hormoniem. Var visu mûþu nebût. Var uzreiz veidoties.
sagittariuse
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 16:44
16,8 gadi :D
sagittariuse
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 16:45
atvainojos,kljuume ;)
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 16:46
Man ðitâ sâpçja arî tad, kad vçl nenojautu, ka tâ cista man tur aug. Kâdu pusgadu pirms tam sâka sâpçt. Es nemaz nedomâju, ka man tur tagad kaut kas aug, tikai, kad ðodien bija tâs meþonîgâs sâpes, tad atkal aizdomâjos.
inna
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 16:48
mçìini vienkârði izdzert tâs zâles, ko tev ðeit ieteica.
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 16:51
Kad tikðu lîdz kaut kâdâm zâlçm, tâ arî darîðu ;).

Viennozîmîgi - paldies par ieteikumiem.
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 17:41
Santa
Lûk, tâs ir sekas tam, ka Tev bijis tikai 1 vîrietis :))
me
Re: help! mçneðreizes
22.11.2006 21:29
ar kadu metodi nosaka cistas? Ultrasonografiju?
Re: help! mçneðreizes
23.11.2006 09:38
flegma - kâpçc domâ, ka man bijis tikai 1 vîrietis :)?

To nosaka ar ultrosonoskopiju (sonogrâfijâ viòi to neredzçja).
Re: help! mçneðreizes
24.11.2006 12:56
Es tâ domâju... Man vienmçr pirms mr. ir tâda negatîva attieksme pret dzîvi. Vienmçr îgna utt. arî pret puisi ir tâda jokaina attieksme. Nesaprotu vai tas ir saistîts ar to, bet vienmçr pusmçnesi vai pat nedaudz vairâk jau pirms tam tâ ir lîdz dienai, kad tâs patieðâm sâkâs un tad es jûtos kâ pavisam cits cilvçks. Uzreiz kâ no jauna piedzimusi. Tad kâdu laiku atkal ir oki un tad viss no gala. Kâ to var izskaidrot?
Re: help! mçneðreizes
24.11.2006 13:42
kakao

Ar to ka sievietei dziive no cikla stipri atkariiga. Kaa nu kurai bet mana pieredze raada ka dazhaam uzvediiba ljoti atkariiga no cikla perioda taapeec vienmeer turu pa rokai draudzenju MR kalendaarus.
Re: help! mçneðreizes
24.11.2006 13:47
ku!

Bet vai tas nav par traku, ja tâ sliktâkâ puse aizòem lielâko daïu mçneða? To kaut kâ nevar ietekmçt uz labo pusi?
Re: help! mçneðreizes
24.11.2006 13:57
kakao

Forshi tas nav bet nevaru iedomaaties kaa to ietekmeet. Vismaz neriskeejot atkal kaut ko sachakareet. Domaaju ka miilestiiba un pozitiiva domaashana vareetu liidzeet...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 15?
Ziņa: