Paliidziet, nervi dirsaa.

Aizsāka Shocker 

Shocker
Paliidziet, nervi dirsaa.
26.11.2006 18:38
Man ir probleema. Vinmçr, kad kautkas mani iespaido man paliek slikti. Kad notiek kautkas, man vinmçr paliek slikta dûða un sajûta, ka pat zarnas var netîðâm izvemt. Atceros, ka daþreiz izvçmu asinis. Aizgâju pie ârsta, man atrada baktçriju un itkâ izârstçja. Kâdu laiku bija labi, bet tad pa reizei viss turpinâjâs, bija pa reizie tâ ka nevarçju ieçst kâdu nedçïu, divas. Kritos svarâ. Pirmajâ reizç tas ilga 2 mçneði, svars nedçïas laikâ kritâs par 7-8 kg un turçjâs ap kautkâdu knapo lîmeni. Es negribu tâ, es negribu staigât kâ nebarots vergs, kuram tikai kauli un âda. Naktîs murgi, arî regulâri 2 nedçïas no vietas, no rîta ne izgulçjies nekâds, gluþi kâ vârîts dârzenis. Galvu nçsâ utt. Jo ilgâk tas turpinâs, jo grûtâk dzîvot paliek. Pie kâda ârsta man vçrsties? Zinu ka pat nekâdi netikðu galâ. Viss sâkâs pirms gada pusotra.
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
26.11.2006 19:00
Pârbaudi vçlreiz kuòìi.
Shocker
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
26.11.2006 19:05
Es jûtu un zini, ka nav nekâda jçga. Tur viss ir ok. Vnk tagag ar nu sanâca problçmas, uzminiet rezultâtu... Es pat lîdz tualetei netiku, atkal visu nâcâs vâkt, laikam jau sen esmu to iepraktizçjies darît ïoti veikli. LAikam jauna profesija- vçmekïvâcçjs... Nç,nç kuòìim ir ok.
hama
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
26.11.2006 19:11
Man ar uz vemshanu biezhi velk un eest negribaas, kaa es te pirms kaada laika suudzeejos, arii tipa uz nervu pamata. Nu neko, censhos tureet visu iekshaa iespeeju robezhaas, jaacilpo pa svaigu gaisu un dzilji jaaelpo. Peec laicinja paariet. Tu tieshaam vnk esi laika gaitaa iemaaciijies to dariit veikli. Meegjini pateikt sev - nafig vemt, veel biku pamociishos ar to sliktumu, un tad peec kaada laika moshka buus pats no sevis paargaajis.
Aarstus jau tev var visaadus ieteikt bez kungja aarstiem, bet jaastraadaa jau ar savu galvu taapat buus.
Shocker
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
26.11.2006 21:55
Nu jâ, nevaru kontrolçt, kau vai kâ lai gribçtu un vinmçr zem ribâm tik lielas sâpes, tâda spiedoðâ sajûta itkâ kuòìis pilns lîdz maximumam un taisâs sprâgt. He bet alokohols palîdz, kautvai 2 aliòi :) Paliek labâk es njez cik ilgi tâ varçðu vilkt, ziniet dzert nevar visu laiku, vajag kko citu. Takâ iesakiet pie kâ jâiet, drîzâk jau pie kâda galvas ârsta.
hama
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
26.11.2006 22:56
Nu, tu jau pats zini, pie kaa jaaiet. Ej pie psihoterapeita, psihiatra, psihologa, veel kaada pa sho liiniju. Aizej pie viena un tad jau nosuutiis tur, kur vajag.
Shocker
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 00:42
Negribâs visiem pçc kârtas stâstît, pie kura tad man îsti iet ?
psiholoìijas studente
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 10:20
Vari aiziet pie psihologa, bet viòð droði vien aicinâs tâlâk doties psihoteirapeita.
Diena
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 10:38
Vai paaugstinâta temp. nav?
Shocker
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 10:40
Es nez, neesmu mçrîjis, bet man ïoti ïoti reti ir novirze no temperatûras normas, pat kad esmu slims reti kad ir temp. Izmçrîðu pateikðu, pâris min.
Shocker
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 11:03
Mjâ 36,9 vai 36,95 drîzâk. Vinvârdsakot 37 Hmm dîvaini, ko tas nozîmç ???
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 13:05
Ja esi izmekleets un nekas nav atrasts, tad atliks vien cilpot pie psihiatra, jo izskataas peec vegetatiivaas distonijas.
Man pasai atseviskaas situaacijaas kluust slikti, un arii taa pasa sliktaa duusa, tagad kad lietoju antidepresantus liidz vemsanai nenonaaku. :)
Shocker
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 13:35
Ko nozîmç tâ vegetatiivaas distonijas ? Paskaidro lûdzu, pasaki simtomus, cçloòus, sekas kko nu vvs visu, ja vien vari, lûdzu.
ama
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 15:19
Shito tev naaksies pasham izlasiit, izmatojot mekleetaaju tepat forumaa :) Paaraak daudz info, lai vnk taa uzrakstiitu.
hama
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 15:20
Oi, man vaardaa saak burti pazust :)

hama
Shocker
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 15:55
Lû0dzu pasaki galveno, tâpat visu 100% jau nepateiksi. Saki tikai svarîgâko, es vnk gribu zinât cik lielâ mçrâ tas man traucçs dzîvot, nu jâ jau sâk likties, ka izdzîvot ...
hama
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 16:10
Atljaushos ielikt vienu linku, ko Komats te pirms kaada laika latviski ielika: http://www.farmacija-mic.lv/medica/medica_w/94

Foruma iemiitnieku pastaastus var lasiit, mekleejot peec vaarda "distonija".
Shocler
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 16:24
Skd vvs galîgi debîls uz visu galvu ... Nu re beidzot skaidrîba.
hama
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 16:34
Taa jau runaa, ka tikai maza daljinja cilveeku esot galiigie psihi, kas turklaat pashi to nemaz neapzinoties.
Neuztraucies, arii taa stadija ir jaaiziet - ka esi paliigi traks :) Peec laicinja uzradiisies citas paziimes, par ko besiities :)
Shocker
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 16:38
Paldies ka iepriecinâji. Tâm pzîmçm jau nevajadzçja bût ? zini 1,5 gadi ir ilgs laiks. Laikam esmu kâdâ stadijâ iesprûdis. To diez pats var izârstçt ? pasçþot mçnesi un padomâjot kas ,kâ ,kapçc utt.
hama
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 16:45
Paziimes te naak, te iet, nav vinjaam konsekvences :)
Es, piemeeram, arii shodien meegjinu nevemstiities, kaut man tas nebija paarak raksturiigi :)

Ja tu vari mieriigi paseedeet un padomaat, tad, iespeejams, ka vari pats sev paliidzeet. Tikai atceries, ka tu pats sev biezhi vien neesi labaakais draugs shaadaas situaacijaas. Mazums, veel piestaastiisi sev pilnu galvu ar kaut ko... Man biezhi uznaak taada vaaja apjausma, ka tas, ko es iedomaajos par patiesiibu esam, nemaz taa nav, skatoties no citu cilveeku viedoklja. Arii tas, ka es esmu traka. Var buut, bet es jau dazhbriid nezinu, kaa tas izskataas citaa aspektaa, jo es varu malt tikai savas domas uz priekshu un atpakalj...
Shocker
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 16:57
Taisam klubiòu ? Varam pat vienoties par nosaukumu "Debilajiem uz visu galvu" "Debilajiem uz pusgalvu (vakara nodaïa)" "Anonîmo psihopâtu biedrîba" vai citus, Tu arî varçtu piedalîties domâðanâ :)
hama
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 17:13
:)

Te un arii citos forumos, kur runaa par visaam shitaam kaiteem, cilveeki jau taisiijaas riikot klubinjus, kur parunaaties, aprunaaties utt. par slimiibaam. Tas buutu apmeeram - pamainiisimies zaaleem, mosh aizejam pavemt kopaa vai izlecam pa logu? :) Man labaak tieshaam liktos kaads no tevis mineetajiem nosaukumiem un nerunaashana par slimiibaam, bet par kaut ko citu - jo vairaak domaasi par slimiibaam, jo vairaak vinjas metiisies klaat. Kaut kaa taa.

Man vienmeer ir paticis nosaukums "Gariigi apdaliitie" (no "mentally challenged") :))
Shocker
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 17:18
Eu tâ jau ir ideja, tas par to logu ir tîri sakarîgi, bet tad noteikti jâòem tâs daudzstâvu mâjas 30 un vairâk. Starpcitu jo vairâk stâvu jo ilgâks brîvais kritiens un palielinâs âtrums inerce un tiekot lîdz zemei ir lilâks PÏERKÐ :D Nu jâ apspriest varçtu daudzko piem, ko varçtu vçl izdarît pirms neesam apsprâguði. Piem es vinmçr esu vçlçjies pirms nâves paòemt atvainâjumu melnajâ caurumâ, bûtu diezko interesanti. :) Nu jâ varçtu pulcçties visâdi slimie :)))) Bûsi lîdzîpaðniece ?
hama
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 17:21
Es nevareeshu lekt, sorry, man bail no augstuma kopsh shiis vasaras :)

Es veel vareetu vadiit niideeshanas pulcinju un kabatslakatinju izshuushanu krustduurienaa, lai peec tam katrs var atrast saveejo pieraudaashanai.
Shocker
Re: Paliidziet, nervi dirsaa.
27.11.2006 17:23
Nu jâ man arî bail no augstuma. eh labi, kautkâ jau bûs, ja nebûs arî bûs ok . Paldies , ka palîdzçji.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 8?
Ziņa: