37 temp..

Aizsāka Daiga DD 

Daiga DD
37 temp..
30.11.2006 19:24
Liekas, ka nekâdas infekcijas nav! Vai ir iespçjams, ka tas faktors, ka biju tikko laukâ un tagad telpâ paaugstinât temperatûru!?
Hipohondrija
Re: 37 temp..
30.11.2006 20:58
Visâm Tavâm vainâm (pakauðiem, temoeratûrâm unkamturvçl) pie vainas Tava VD
PS. (nervi arî).
zâlîte
Re: 37 temp..
30.11.2006 21:03
Tev 37 grâdi liekas paaugstinâta temperatûra???
Yis
Re: 37 temp..
30.11.2006 21:33
Man jaa, es pie 37 juutos slikti, kaa salauzta, jo man normaalaa ir knapi 36. Skaidrs, ka cilveeks, kam normala ir 36,6 pie 37 neko nejuut, lai gan daudzi cilveeki tieshi 37 liidz 37,2 paardziiivo smagi. Pie 38 man, piemeeram, viss jau vienalga :D Un a taadu 37 gruuti vislaik staigaat. Es ar netieku valjaa peec viirusa izslimoshanas. Jau divus meeneshus kaa vakars taa 37.. nu neko, labi ka nav pa dienu jaamokaas darbaa ar shitaadu pashsajuutu
Ingsha
Re: 37 temp..
30.11.2006 23:49
Klau Yis... Man te tâda lieta... zini, man ir tieshi tas pac. Jau vairâk kâ gadu. man normâlâ ir arî 36 un tikai biku, un tagad visu laiku vakaros ir 37 un biku paari, bet esmu pilnîgi un galîgi èupâ. Tkai problçma, ka jâstrâdâ vakaros. analîzes neko neuzrâda, ârsti sûta pâris mâjas tâlâk, utt. Un tur a) nav vainîgi nervi, b) tur ir kaut kâds cits iemesls, kurâ ârsti negrib/nemâk iedziïinâties.Tagad esmu nedaudz izmisumâ, jo, ja kâds mazâkais vîrusiòð klât, tad temperatûru nevar toè toè kâ tu saki dabût nost mçneðiem.Nekâdas zâles nepalîdz. Kaut vai mirsti nost. Gribçtu zinât, jo tev ârsti saka, moð kâda jauna ideja. Gadu slimot nu nemaz nav patîkami - tur jau var jumts aizbraukt.îstenîbâ katastrofâla situâcija.
Yis
Re: 37 temp..
01.12.2006 09:19
Neko nesaka! Staasta, ka organims novaajinaats, ka paaries. Bet liip visi viirusi un no rudens liidz pavasarim jaastaigaa ar temperatuuru. Neliidz ne vitamiini, ne vingroshana, nekas. Varbuut imunitaate shavaka? Vai ir kaadas analiizes, velns vinju zina... Es vairs nemeeru temperatuuru :D juutu, bet nemeeru, jo tad nejuutos tik slikti, pierodu jau. Ja meeriitu, tad apzinaatos,ka nav labi un justos sliktaak. Bet taa ir diezgan aktuaala probleeema, pazistuveel dazhus cilveekus, kam ir liidziigi. Pasaule laikam iet uz galu :)
Ingsha
Re: 37 temp..
01.12.2006 10:09
Yis pamçìini padzert Vobenzîmu, bet pa kâdâm 9 tabletçm dienâ, vismaz mçnesi. man sâkumâ palîdzçja..It kâ no tâm reâlajâm, kas paaugstina imunitâti. Ber padârgas gan vells.
Re: 37 temp..
01.12.2006 13:04
Es arî mokos ar to paðu temp. Katru ziemu. Cçlonis vçl nav atrasts. Vasarâ pâriet pati no sevis. P.S. Saslimu ar kârtçjo vîrusu 2 nedçïas pçc Vobenzîma kursa, ja kas.
Yis
Re: 37 temp..
01.12.2006 15:07
Es lasîju aprakstu par to Vobenzim, likâs, ka varçtu labs, bet bija bail uzkjerties uz reklaamas trika. Klausieties, bet kâ ar Citrosept? ir tie pilieni visâdai vîrsusu un sçnîðu iznîdçðanai + imunitâtes pacelðanai? Baigi daudz cilvçki tomçr ar ðito kaiti mokâs
sl
Re: 37 temp..
01.12.2006 18:47
Tam, kam te tas visas nebusanas, ar sliktu passajutu un atru saslimsanu, visi virusi lip uttt, vai jums nav stress ikdiena? Maja?? Tas ir viens liels celonis tadai-nekadai passajutai. Pasai ir bijsi lidzigi. Nomainiju darbu un esmu cits cilveks!!!
Yis
Re: 37 temp..
01.12.2006 20:09
Iespeejams, ka stress...nomainiiju darbu,bet nekas nemainiijaas :D
Ingsha
Re: 37 temp..
01.12.2006 20:20
Stresa nav, darbs super, viss it kâ ok. vienîgais stress ir tas, ka tu sçdi mâjâs kâ idiots/e, kamçr apkârt dzîve notiek! Citroseptu vçl neesmu mçìinâjusi, bet visus c vitamînus ehinâcijas un tamlîdzîgas muïíîbas .. Par to vobenzîmu un saslimðanu pçc 2 nedçïâm - cik zinu, 2 nedçïas pçc vobenzîma nav nekas.. tur vajag mçneðiem.. lai gan es dzeru mçneðiem.. bet saka, ka labs. ok temperatûra ta temperatûra, bet bail, ka tam apakðâ nav kaut kas nopietnâks..
pagâjuðogad sanâca diezgan daudzus kursus antibiotikas izdzer, var jau bût, ka to rezultâtâ ir iebojâta imûnsistçma, bet vienalga bail. Jo tas NAV normâli, lai ko ârsti teiktu.. un patiesîbâ konkrçti necieðami, ja ði temp izraisa sliktu paðsajûtu.. domâju, ka ar daudz ko var sasdzîvot, bet ar tepmeratûr un galvassâpçm tas nav iespçjams...
Yis
Re: 37 temp..
01.12.2006 21:07
Starpcitu, es ar paarlietojso antibiotikas. Vismaz man taa shkjiet. Daktere tik gruuda pie katra suu***, nu labi ne suu***, bet nu sanaaca daudz gada laikaa, taa ka iespeejams, ka tas sagraavis imunitaati, tik kaapeec mani aarsti man pat neiesaka vinju paaugstinaat? izliekas, ka nekas nav :D
Inghsa
Re: 37 temp..
01.12.2006 23:28
Pilnîgi manas domas. man jau ar tâs antibiotikas stûíçja, ka bail.. kâdus 6-7 kursus nepilna gada laikâ.. bet ej nu tu viòiem iestâsti, ka tu tagad esi slims.. atliek tik nopsihoties joh ai dî ...
Cik esmu dzirdçjusi, antibiotikas uz gadu (vai pat diviem) traucç imunitâti.. Bet besî ârâ, ka man kâ pacientam paðam ir jâzîlç, kas un kâ un ko darît. fantastika.
Eh life`s beautiful.
Yis
Re: 37 temp..
02.12.2006 00:32
Es jau beigaas nedzeeru, spiiteejos un viss, man jau aknas saaka streikot. Bez antibiotikaaam vilkaas slimiiba, kameer naacaas gulties slimniicaa uz poteem, bet taas vismaz es panesu bez vemshanaam un caurejas :D
Nezinu ar kaadu droshu liidzekli lai saved kaartiibaa organismu, pieljauju iespeeju, ka vajag attiiriishanu - asins, zarnu, aknu..
Re: 37 temp..
02.12.2006 11:10
Pçc antibiotikâm varçtu bût imunitâtes traucçjumi.
Bet tas varçtu izpausties mazliet citâdi: zarnu trakta traucçjumi,neirîti(muguras sâpes,kakla sâpes u.c.)
Paaugstinâta íermeòa t. ir organisma aizsargreakcija,tâtad tas liecina par imunitâtes esamîbu.
Jâpaskatâs kâ ir ar zarnu izeju.Vai tâ ir regulâra,kâ ar gâzçm(vairâk,mazâk).
Jâpârbauda vai nav disbakterioze(zarnu floras traucçjumi).Jâdzer svaigs biokefîrs vismaz 1litru dienâ.Bet jâmeklç tâds ,kas ir bez konservantiem.
Jâpârbauda zobu stâvoklis,mandeles,kakla gïotâdas stâvoklis.To sauc par iespçjamo fokâlo (lokâlo ) infekciju.
Jâizskata visi lietojamie produkti.Viòi nedrîkst bût ar konservantiem.Jo acîm redzot ir cietusi normâlâ zarnu flora.
Citrosepts arî nogalina baktçrijas, un nevar izslçgt, ka arî normâlo zarnu floru.
Kamçr ir subfebrila íermeòa t. nevajadzçtu pârslogot íermeni ar lielâm fizo slodzçm.Jâguï 8 stundas katru dienu.Jâdzer pçc iespçjas tîrs ûdens,bez konservantiem,krâsvielâm.Jâizslçdz kûpinâti,piparoti,asi çdieni, lai ïautu atgûties aknâm. Tagad Latvijâ lîdz janvârim ir "bioloìiskâ nakts".Tâtad ,
nelielas,pilnîgi nelielas solârija kûres netraucçs.Pçc viòâm nedrîkst bût nekâds âdas apsârtums.Tas ir svarîgs noteikums,lai netraucçtu imûnsistçmai.
Ârstçties vajag kopâ ar savu ârstu.Viòam jâredz:
- jûsu temperatûras lîkne un pulss.Vismaz 2 x dienâ.Rîtos vakaros;
- kâda ir vçdera izeja(gâzes uzpûðanâs,sâpes vçderâ,apetîte,slikta dûða);
- vai ir pârbaudîti zobi;
-apskate pie LOR ârsta (kakls,ausis,deguna blakus dobums);
- zarnu pârbaude uz disbakteriozi;
- jâizskata çdienkarte un ðíidrumu dzerðanas paraþas(kafija un melnâ tçja pagaidâm jâizslçdz).
Un protams ,vçl sievieðu ârsts(ginekologs).
Veiksmi.



Edited 2 time(s). Last edit at 02.12.2006 11:19 by Mazdakteris1.
Re: 37 temp..
02.12.2006 12:53
Es varbût nepamanîju, bet tu esi nodevusi urîna analîzes? Varbût kâds iekaisums? Man mçnesi visu laiku bija temperatûra bez citâm sûdzîbâm, aizgâju pârbaudîties un nieru iekaisums.
Yis
Re: 37 temp..
02.12.2006 14:40
Man analîzes normas robeþâs, vienîgi USG uzrâda, ka aknâm nav iisti labi. Peec antibitoikaam vienmeer vemshanas, caurejas, slikta duusha un ruugta garsha mutee. Aknas pamatiigi laikam tomeer ciesh no taa visa :( Veederu stuteeju kaa vien maaku, linex, jogurta kapsulas, citas lietas. Viss cits ir okei, es jau izstaigaaju visus daterus. Nezinu gan kaa ar teemas autori
Ingsha
Re: 37 temp..
02.12.2006 17:41
Ar vçderu it kâ viss ok, nieres arî kârtîbâ.. Man it kâ jau izoperçja mandeles, jo caþi ârsti domâja, ka tâs varçtu bût vainîgas.. Tad ar temperatûtu bija biku normâlâka, bet anyway 37 vakaros. Un vçl man ir hronisks faringîts, bet visi LORi kâ viens saka, ka tas nevar dot temperatûtu... Vot tâ.
Diena
Re: 37 temp..
02.12.2006 18:03
Man temp. 37.1 turâs jau 2. gadu! Arî pârbaudes veiktas, bet nekas netika konstaçts. Ârsti saka , ka tâ varçtu bût veìetatîvâ distonija.
ich
Re: 37 temp..
02.12.2006 18:27
Mazdakteris1, kaapeec no melnaas teejas jaaatturas? no zaljaas ne?
Ingsha
Re: 37 temp..
02.12.2006 19:01
Kas ir veìetatîvâ distonija?? Nebaidiet..skan briesmîgi
Re: 37 temp..
03.12.2006 11:22
Ja ir problçmas ar aknâm. Ja nevar atrast iemeslu t,vajag izvairîties no visâm vielâm, kas ir grauzdçtas,ceptas,kûpinâtas.Tçja melnâ tajâ skaitâ.
Re: 37 temp..
03.12.2006 12:30
var arî bût termoregulâcijas traucçjumi, saistîti ar VD vai ilgstoðiem stresiem.
Yis
Re: 37 temp..
03.12.2006 14:02
Vienu brîdi man streikoja sirds, neko neatrada un teica, ka distonija, bet es viòu nekâ citâdi neizjûtu. Nav nekâdu simptomu kâ citiem, cik nu lasîts. Tad var tâ bût, ka man no VD tikai temperatûra un nekâ citâdi neizjûtu?
Ingsha
Re: 37 temp..
03.12.2006 14:29
Man ar te vasarâ tâ brîzîem sâka tâ nesmuki streikot sirds.. sâka palikt bail. Bet izrâva mandeles, un pârstâja. bet temperatûra ok. kâ var zinât, vai termperatûru dod aknas? kaut kâdas analîzes vai arî ir izteikti simptomi?

Pag pag VD ir saistîts ar aknâm?
Ingsha
Re: 37 temp..
03.12.2006 21:08
Kur tas ir un kas tâd par dîvainâm metodçm?
Re: 37 temp..
03.12.2006 22:17
nanokriosuprakorporometrija :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 17?
Ziņa: